Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Mečėjus, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05325, Galiojanti

2019-10-16, 09:50 | 15

Puikiausas gydytojas(chirurgas)! Visom merginoms, moterims rekomenduoju, jei tik yra bėda ir reikia operuotis - keliaukit tik pas G. Mečėjų.
Nors eilės ir netrumpos, bet geriau luktelti ir pakliūti pas šį gydytoją. Puikus specialistas, nerealus humoro jausmas ir jokios baimės dėl operacijos.

2019-10-04, 19:50 | 1

Gydytojas iš pašaukimo!
Malonus, atidus, viską išaiškina, pajuokauja ir jokio streso.
Ačiū Jums!
Jeigu reikėtų kartoti operaciją, tai tik pas jį.

Anastasija

2019-07-23, 16:14 | 1

Nerealus daktaras ir chirurgas. Mano situacija buvo tikrai sudėtinga: miomos dydis - gerokai virš 1 kg. Šį mėnesį išoperavo laparoskopu ir tai atliko tiesiog puikiai. Labai greitai atsigavau, praėjus porai dienų po operacijos jau norėjosi žirgus balnot:))). Kaip suprantu, tokią didelę miomą išoperuoti visko neišpjaunant man galėjo tik jis. Taip kad labai rekomenduoju ypač toms, kieno situacija pakankamai sudėtinga.

2019-05-24, 13:21 | 9

Profesionalus, taktiškas gydytojas. Kadangi mano situacija buvo sudėtinga, paklausiau rekomendacijų kreiptis būtent į šį gydytoją ir labai tuo džiaugiuosi. Jokio papildomo atlygio manęs neprašė, po operacijos ne kartą domėjosi mano savijauta, detaliai papasakojo apie pačios operacijos eigą. Kuo geriausios rekomendacijos ir didžiulis ačiū gydytojui!

2019-05-23, 11:32 | 2

Prieš 10 metų šalino miomas.Gydytojas iš didžiosios raidės.Pašmaikštauja,nuramina,sukuria gerą aplinką,kad gerai, kiek tai įmanoma,pasjustum.
Dabar vėl teko apsilankyti-galiu tik paantrinti,kad džiaugiuosi pas Jį patekus.Žinoma,geriau kai nereikia daktarų,bet jei jau tenka rinktis tai ramu kai sutinki tokį GYDYTOJĄ! ????