Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Mečėjus, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05325, Galiojanti

2019-07-23, 16:14 | 1

Nerealus daktaras ir chirurgas. Mano situacija buvo tikrai sudėtinga: miomos dydis - gerokai virš 1 kg. Šį mėnesį išoperavo laparoskopu ir tai atliko tiesiog puikiai. Labai greitai atsigavau, praėjus porai dienų po operacijos jau norėjosi žirgus balnot:))). Kaip suprantu, tokią didelę miomą išoperuoti visko neišpjaunant man galėjo tik jis. Taip kad labai rekomenduoju ypač toms, kieno situacija pakankamai sudėtinga.

2019-05-24, 13:21 | 8

Profesionalus, taktiškas gydytojas. Kadangi mano situacija buvo sudėtinga, paklausiau rekomendacijų kreiptis būtent į šį gydytoją ir labai tuo džiaugiuosi. Jokio papildomo atlygio manęs neprašė, po operacijos ne kartą domėjosi mano savijauta, detaliai papasakojo apie pačios operacijos eigą. Kuo geriausios rekomendacijos ir didžiulis ačiū gydytojui!

2019-05-23, 11:32 | 2

Prieš 10 metų šalino miomas.Gydytojas iš didžiosios raidės.Pašmaikštauja,nuramina,sukuria gerą aplinką,kad gerai, kiek tai įmanoma,pasjustum.
Dabar vėl teko apsilankyti-galiu tik paantrinti,kad džiaugiuosi pas Jį patekus.Žinoma,geriau kai nereikia daktarų,bet jei jau tenka rinktis tai ramu kai sutinki tokį GYDYTOJĄ! ????

2019-05-23, 11:32 | 2

2019-03-05, 08:37 | 1

Gerb. Dr. G.Mečėjus atliko laparoskopinę operaciją. Esu be galo dėkinga gydytojui už jo darbą, žmogišką rūpestį, padrąsinimus, humorą! Puikus gydytojas labai rekomenduoju

2019-02-22, 20:54 | 8

Nors gydytojo humoro jausmas gal keistokas, bet jis tikrai yra itin patyręs endometriozės ir pan ligų diagnostikoje ir gydyme. Bendrauja aiškiai, atsako į visus klausimus, drąsiai pripažįsta, kai diagnozė neaiški be operacijos. Tikrai nėra švelnus lialia ir nerizikingo nėštumo priežiūrai ar standartinėms patikroms daugeliui gali pasirodyti geriau rinktis kitą gydytoją, bet esant sudėtingesnei situacijai aš rinkčiausi tik į šį gydytoją.

2019-02-05, 20:01 | 3

Israse is ligonines su pasvejkimu su zuodziais " labili psichika", bet po 4 val vel operuota, po 5 d vel operuota...

2019-01-17, 12:59 | 3

Puikus, nuostabus gydytojas!!! Tikras savo srities profesionalas, su jumoru padedantis sutikti kiekvieną diagnozę. Nuostabu, kad tokių gydytojų yra.

2019-01-16, 11:29 | 2

Puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Viską labai išsamiai ir suprantamai paaiškino, paskyrė operaciją.

2019-01-14, 13:57 | 1

Daktaras savo srities specialistas! Operacijai reikejo laukti 2 menesius nes vietu nebuvo, bet nesigailiu kad palaukiau. Esu patenkinta.