Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Mečėjus, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05325, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-08, 07:32 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas. Džiaugiuosi jį suradusi.Visos reikalingos procedūros be skausmo. Linkiu jam sėkmės ir sveikatos. Ačiū.

2020-07-30, 10:04 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas nepriekaištingai atliko laparoskopinę operaciją. Jo rankose jaučiausi, kaip niekad saugiai. Labai maloniai bendraujantis, atidus ir dėmesingas prieš operaciją prablaškė didžiulę įtampą geru humoru jausmu. Gydytojas puikiai išmano savo darbą, turi nepaprastai gerą humoro jausmą. Malonu ir lengva bendrauti. Pačios geriausios rekomendacijos. Ir didelis AČIŪ nuostabiam gydytojui - Gediminui Mečėjui!

2020-06-05, 16:46 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias gydytojas, kurį teko sutikti! Tikras savo srities profesionalas! Konkretus su puikiu humoro jausmu. Laparoskopinę operaciją atliko nepriekaistingai. Mielos moterys, jei turite problemų, tik pas Gediminą. AČIŪ, kad esate! Telydi Jus sėkmė visur ir visada!

2020-05-14, 18:18 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš Didžiosios raidės, tikras savo srities specialistas. Labai dėkinga gydytojui, už puikiai atliktą laporaskopijos operaciją ir pašalintą didžiulę miomą 10 cm. Labai rekomenduoju.

2020-01-22, 14:58 | Registruotas lankytojas 4

Vienas NUOSTABIAUSIŲ gydytojų... :) Tik šis gydytojas nustatė tikslią diagnozę, paskyrė operaciją, po kurios problema, dėl kurios kreipiausi, išnyko. Jaučiuosi laiminga, kad patekau į būtent šio gydytojo rankas. Labai rūpestingas, malonus, šmaikštus gydytojas, kuriantis labai šiltą atmosferą, kad pacientei išnyktų visos baimės. Vieni gydytojai gydo, kad gydyti, išrašo bet kokių jiems žinomų vaistų, kad nustumti pacientą nuo savęs, bet šis gydytojas puikiai išmano savo darbą. Tikrai REKOMENDUOJU!!!!!

2020-01-17, 18:02 | Registruotas lankytojas 4

Tobulas gydytojas! Profesionalas! Visà gyvenimà jam liksiu dėkinga už pavykusià sudėtingà operacijà ir galimybę ateityje turėti vaikú. Už tai, jog sutiko mane gydyti esant sudėtingam ir neįprastam atvėjui ( nėštumui gimdos kaklelyje). Už jo atvirumà, meilę žmogui, humoro jausmà, tikrumà, paprastumà, emocinį palaikymà, pagarbà moteriai ir profesionalumà! Nuoširdžiai džiaugiuosi, jog sutikau tokį gydytojà ! Sàžiningai rekomenduoju❤️ Rūta

2020-01-03, 18:27 | Registruotas lankytojas 5

Puikus gydytojas. Atliko histeroskopija, po kurios nejutau jokio skausmo. Pries operacija savo juokeliais labai nuramino! Rekomenduoju visoms. Zmogus, turintis patirti ir tikrai zinantis, ka daro!

2019-12-28, 09:18 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias iš geriausių!!!

2019-10-16, 06:50 | Registruotas lankytojas 27

Puikiausas gydytojas(chirurgas)! Visom merginoms, moterims rekomenduoju, jei tik yra bėda ir reikia operuotis - keliaukit tik pas G. Mečėjų.
Nors eilės ir netrumpos, bet geriau luktelti ir pakliūti pas šį gydytoją. Puikus specialistas, nerealus humoro jausmas ir jokios baimės dėl operacijos.

2019-10-04, 16:50 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš pašaukimo!
Malonus, atidus, viską išaiškina, pajuokauja ir jokio streso.
Ačiū Jums!
Jeigu reikėtų kartoti operaciją, tai tik pas jį.

Anastasija

2019-07-23, 13:14 | Registruotas lankytojas 1

Nerealus daktaras ir chirurgas. Mano situacija buvo tikrai sudėtinga: miomos dydis - gerokai virš 1 kg. Šį mėnesį išoperavo laparoskopu ir tai atliko tiesiog puikiai. Labai greitai atsigavau, praėjus porai dienų po operacijos jau norėjosi žirgus balnot:))). Kaip suprantu, tokią didelę miomą išoperuoti visko neišpjaunant man galėjo tik jis. Taip kad labai rekomenduoju ypač toms, kieno situacija pakankamai sudėtinga.

2019-05-24, 10:21 | Registruotas lankytojas 9

Profesionalus, taktiškas gydytojas. Kadangi mano situacija buvo sudėtinga, paklausiau rekomendacijų kreiptis būtent į šį gydytoją ir labai tuo džiaugiuosi. Jokio papildomo atlygio manęs neprašė, po operacijos ne kartą domėjosi mano savijauta, detaliai papasakojo apie pačios operacijos eigą. Kuo geriausios rekomendacijos ir didžiulis ačiū gydytojui!

2019-05-23, 08:32 | Registruotas lankytojas 2

Prieš 10 metų šalino miomas.Gydytojas iš didžiosios raidės.Pašmaikštauja,nuramina,sukuria gerą aplinką,kad gerai, kiek tai įmanoma,pasjustum.
Dabar vėl teko apsilankyti-galiu tik paantrinti,kad džiaugiuosi pas Jį patekus.Žinoma,geriau kai nereikia daktarų,bet jei jau tenka rinktis tai ramu kai sutinki tokį GYDYTOJĄ! ????

2019-05-23, 08:32 | Registruotas lankytojas 2

2019-03-05, 06:37 | Registruotas lankytojas 1

2019-02-22, 18:54 | Registruotas lankytojas 8

Nors gydytojo humoro jausmas gal keistokas, bet jis tikrai yra itin patyręs endometriozės ir pan ligų diagnostikoje ir gydyme. Bendrauja aiškiai, atsako į visus klausimus, drąsiai pripažįsta, kai diagnozė neaiški be operacijos. Tikrai nėra švelnus lialia ir nerizikingo nėštumo priežiūrai ar standartinėms patikroms daugeliui gali pasirodyti geriau rinktis kitą gydytoją, bet esant sudėtingesnei situacijai aš rinkčiausi tik į šį gydytoją.

2019-02-05, 18:01 | Registruotas lankytojas 3

Israse is ligonines su pasvejkimu su zuodziais " labili psichika", bet po 4 val vel operuota, po 5 d vel operuota...

2019-01-17, 10:59 | Registruotas lankytojas 3

Puikus, nuostabus gydytojas!!! Tikras savo srities profesionalas, su jumoru padedantis sutikti kiekvieną diagnozę. Nuostabu, kad tokių gydytojų yra.

2019-01-16, 09:29 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Viską labai išsamiai ir suprantamai paaiškino, paskyrė operaciją.

2019-01-14, 11:57 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras savo srities specialistas! Operacijai reikejo laukti 2 menesius nes vietu nebuvo, bet nesigailiu kad palaukiau. Esu patenkinta.

2019-01-03, 08:39 | Registruotas lankytojas 27

Puikus gydytojas ir žmogus! Turėjau operaciją pas šį gydytoją. Sėkmės, sveikatos noris tokiam žmogui palinkėti. Rekomenduoju.

2018-12-02, 10:25 | Registruotas lankytojas 2

Labai puikus kaip specialistas ir kaip zmogus. Tikrai rekomenduoju. Tokie faktarai gydo ne tik mediciniskai, bet ir emociskai. TELYDI JUS SEKME VISUR IR VISADA!!!

2018-11-28, 09:23 | Registruotas lankytojas 27

Gerb. Dr. G.Mečėjus atliko laparoskopinę operaciją. Esu be galo dėkinga gydytojui už jo darbą, žmogišką rūpestį, padrąsinimus, humorą! Puikus gydytojas labai rekomenduoju visoms :)

2018-11-20, 09:49 | Registruotas lankytojas 2

Operavo man endometriozę. ( 2017 metais Liepos mėnesį). Išplitusią, su cistom. Žodžiu pilnai žydinčią. Iki tol kentėjau didžiulius skausmus mėnesinių metu. Kamuodavaus iki nualpimo ir išsekimo. Po oprecijos visi skausmai dingo. Esu naujai gimusi. Gyvenu komforte. Operavausi Grybo gatvėj, Medcentre. Ačiū.

2018-10-26, 07:22 | Registruotas lankytojas 27

Teko lankytis konsultacijoje pas med dr. G. Mečėjų MDMC, tad galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus apie šį gydytoją! Nėra jokios baimės dėl LP pas šį profesionalą operuotis, kuris dar ir puikų hurmoro jausmą turi! :)

2018-08-03, 15:07 | Registruotas lankytojas 1

Atsiliepimai labai teigiami ir konsultacijos metu, ir paskirtos operacijos dieną. Gydyt.dr.G.Mečėjus puikus specialistas, konkretus, nuoširdus ir rūpestingas, turintis išskirtinį humoro jausmą. Vienintelis gydytojas, pasiūlęs miomą pašalinti histeroskopiniu būdu, tik gaila, kad šio gydytojo anksčiau nesuradau. Operacijos metu dirbo stipri komanda, ypač puiki anesteziologė. Labai dėkoju ir rekomenduoju moterims, tai išskirtinis gydytojas Lietuvoje. O gydytojui nuoširdžiai linkiu sveikatos, stiprybės, šypsenos, kuri labai sustiprina ir Dievo palaimos nelengvame darbe.

2018-08-02, 16:05 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, visai nebuvo baisu važiuoti į operacinę, po pokalbio su juo. Tik geriausios rekomendacijos!!

2018-07-02, 17:34 | Registruotas lankytojas 4

Lankiausi valdiskoje su siuntimu. LABAI NEETISKAS DAKTARAS! mano kad toks VYRAS negali isvis dirbti tokio darbo.
Kai turejau konkrecius klausimus, jau buvau daug pasidomejus savo problema, jam tai nepatiko, tonas ir veidas greit pasikeite.
Pasirinkau operacijai kita daktara, nesigailiu.
Grubus ir neetiskas,pasikeles del posto antakalnyje
nerekomenduoju,

2018-06-20, 15:00 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien turėjau operaciją pas dr. Mečėjų. Stipri asmenybė, puikus vadovas ir specialistas. Visa komanda dirbo kaip laikrodis. TIKRAI NIEKO NIEKAM NEMOKĖJAU, net nesiūliau ir tikrai niekas nieko neprašė. Puiki anesteziologė, tik gaila nepaklausiau pavardės, būtinai ieškosiu.

2018-06-13, 22:47 | Registruotas lankytojas 1

Geras, sąžiningas, mandagus ir švelnus daktaras. Moka prajuokinti ir pozityviai nuteikti pacientę. Savo srities profesionalas.

2018-05-13, 23:11 | Registruotas lankytojas 3

Viska paaiskinantis labai issamiai.Su humoru.Sudare plana ir tiksliai diagnozavo problema.Istaise kito gyd. pries tai padaryta klaida.Esu labai dekinga uz profesionaliai atlikta operacija.Man rekomendavo si gydytoja ir as 100proc
rekomenduoju.

2017-12-20, 23:04 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus vyrukas. Nors manęs ir ne operavo,bet lankydamas savo pacientę, praeidamas paklausinėjo kaip jaučiasi kitos moterytės, ar viskas gerai ar nieko netrūksta ir nuoširdžia malonia šypsena.

2017-10-24, 14:21 | IP: 84.240.35.172

Auksinių rankų gydytojas, ačiū Jam, tesaugo Dievas.

2017-07-15, 09:25 | Registruotas lankytojas 2

Operavausi 2017.07.13 laparoskopiškai
Rado daug problemu, issprende.
Viska paaiskino. Likau patenkinta.
Esu dėkinga.

2017-05-18, 22:24 | IP: 84.15.181.221

Tikras profesionalas. Išsamiai ištyrė,patarė,skyrė pakankamai laiko mano problemai išsiaiškinti. Esu be galo dėkinga šiam gydytojui už jo rūpestį,optimizmą,mokėjimą nuraminti ir profesionalumą.Operaciją atliko puikiai (kiti medikai net nesiėmė manęs operuoti).

2017-04-13, 23:08 | Registruotas lankytojas 2

У меня уже была операция но все не удачно кончилось сейчас спустя 5 месяцев снова опущение влагалища если снова прийдется делать операцию доверюсь только Мечеюсу

2017-03-23, 06:52 | IP: 188.69.195.162

PUIKUS GYDYTOJAS.IŠSAMIAI VISKA PAAIŠKINA.SAVO SRITIES PROFESIONALAS.PRIEŠ OPERACIJA PUIKIAI NUTEIKIA NERA JOKIO ITAMPOS.AČIŪ,DAR KARTA GYDYTOJUJ.ATSKIRAI NORIU PADEKOTI ANASTEZIOLOGIAI KURI DIRBA SU MEČĖJŲ OPERACINEI TOKIO ŠILTO ŽMOGAUS NESU SUTIKOSI.IR VISAS PERSONALAS OPERACINEJ PUIKUS.AČIŪ JŪMS VISIEM !

2017-03-13, 12:07 | IP: 82.135.204.105

Profesionalus, malonus, didžiulę patirtį ir puikų humoro jausmą turintis gydytojas. Nedvejodama kreipčiausi kitą kartą į šį specialistą.

2017-02-04, 19:06 | IP: 85.206.236.226

Ir kaip gydytojas ir kaip žmogus - nuostabus. Dėkoju Dievui, kad suradau nuostabų gydytoją. Sveikatos ir Dievo palaimos!

2017-01-12, 18:27 | Registruotas lankytojas 1

Smagu, kad Lietuvoje yra tokių gydytojų.

2016-12-16, 23:20 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias specialistas pas kurį teko lankytis.
Puikus jumoro jausmas, tikrai padeda išgyventi ir skausmingą gydymą, ir liūdnoką diagnozę.
Konsultuoja labai išsamiai ir nuoširdžiai patarė.
AČIŪ!

2016-12-11, 20:22 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki,2016 12 07 d. man buvo atlikta miomos laparoskopinė operacija. Operavęs gydytojas-puikus. Kitaip aš- apibūdinti negalėčiau.Tiesiog neteko man dar sutikti tokio gero žmogaus.Vien tai kad jis visada su šypsena veide,nuteikia jaustis pozityviai,net jai labai skauda. Po operacijos,kitą dieną,pavadinęs mane-princese ant žirnio,išleido namo:)
Nestokoja jumoro jausmo,neleidžia pasinerti y tai, kaip čia viskas man yra blogai,prajuokina kad nukreiptum mintis nuo savo ligos ar skausmo. Aš jam norėčiau labai padėkoti už tai, kad puikiai atliko savo darbą,palinkėti sveikatos ir stiprybės, kad galėtų toliau padėti moterims,AČIŪ:)

2016-12-06, 09:15 | Registruotas lankytojas 1

Tai nuostabus gydytojas, savo srities žinovas, profesionalas. Buvau apvažiavusi daugelį , sakyčiau daug praktikos ir įžymių ginekologų, visi vieningai siūlė daryti hirurginiu pjūviu gana sudėtingą operaciją. Tik vienintelis gydytojas ėmėsi manę operuoti laporoskopiškai. Operacija sudėtinga, tačiau po poros savaičių aš jau darbe, o kitoms moterims , kur buvo daryti pjūviai, savo žaizdas gydo apie pora mėnesių. Todėl žemai lenkiuosi prieš šį žmogų. Labai dėkoju. Rūpinasi savo pacientėmis , rūpi kad kuo mažesnė intervencija būtų, kad greitesnis sveikimas.
Labai , labai ačiū gydytojui.

2016-11-14, 21:37 | IP: *.*.*.*
2016-10-05, 20:03 | IP: 78.60.211.187

Aukšto lygio specialistas. Dėl mano retos problemos, visi gydytojai rekomendavo būtent jį. Puikiai atlikta operacija. Esu itin jam dėkinga.

2016-09-18, 11:33 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus Gydytojas

2016-07-26, 14:06 | IP: *.*.*.*
2016-07-09, 21:30 | IP: 88.223.53.5

Likau sužavėta tokio mandagaus, profesionalaus, etiško, gydytojo. Po konsultacijos su juo ir operacija nebe tokia baisi atrodė. Buvau tikra jog patekau į patikimas rankas. Dėkoju.
Deimantė

2016-06-02, 11:06 | IP: 88.119.15.36

Kai "patekau" šiam gydytojui į rankas neberūpėjo niekas - žinojau, kad toks profesionalas padarys viską puikiai ir man nebereikia jaudintis. Stebina, kad tokio aukšto lygio gydytojas yra toks paprastas ir žmogiškas. Gydo ne tik vykdydamas savo gydytojo funkcijas, bet ir bendravimo pobūdžiu su sergančiu žmogumi.

2016-04-14, 08:22 | IP: *.*.*.*