Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Vaičiūnienė, %

Licencijos

Vaikų infekcinių ligų gydytojas

Išduota: 2017-07-12, Nr. MPL-22367, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

84.3% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.9% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

85.6% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

83.9% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

85.5% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

87.3% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.3% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-12-16, 20:13 | Registruotas lankytojas 6

Šiandien grįžome iš ligoninės su mažyle.
Tai šios pamainos - ypač šios gydytojos dėka - apsilankymas ligoninėje tapo kur kas malonesnis...
Nuo to, jog gydytoja leido pailsėti išvargus po visos nakties (galbūt ji net nežinojo šios aplinkybės) iki detalaus paaiškinimo apie ligos gydymą bei eigą išvykstant. Tai supratingumas, profesionalumas, kompetencija, žmogiškumas tampa neatsiejami epitetai šiai gydytojai.
Džiaugiuosi, kad trumpalaikę vaiko priežiūrą perėmęs medikas stengėsi kuo mažiau kelti streso kūdikiui (kas svarbu kiekvienam tėvui!)
Bendravo labai maloniai su atsakomybe.
Tikiuosi, jei teks susidurti su medikais, tai kad būtent tik su tokiais!

Dar kartą dėkoju už Jūsų atsidavimą!
Mama+ Luknė

2019-11-14, 11:48 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus ačiū Gydytojai už pagalbą ir rūpestį, atliktus nuodugnius tyrimus ir išsamią konsultaciją nustatant dukrelės ligos priežastis. Linkime sėkmės sudėtingame ir atsakingame, bet labai reikalingame darbe!
Žemynos tėveliai

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū Jums už linkėjimus. Džiaugiuosi, jog galėjau padėti.

2019-10-10, 17:41 | Registruotas lankytojas 2

Tai nuostabus žmogus, profesionalus specialistas. Labai dėkoju daktarei už visą energiją, skirtą mano vaikui. Kai patenki į tokio lygio daktarų rankas, patiki sveikatos sistema Lietuvoje ir gali jaustis ramus, kad esant reikalui, bus suteikta aukščiausio lygio pagalba. Ačiū!!!

Ir milžiniškas AAAAČČČČIIIIŪŪŪŪ nuo Ryčio, jo močiutės ir mamos

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Nuoširdžiai dėkoju už įvertinimą.

2019-08-20, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Daiva ne tik nuostabus žmogus, bet ir profesionali gydytoja. Jos skirtas laikas, dėmesys, rūpestis, savo srities žinios, jos profesionalumas bei atsidavimas darbui bei žmonėms, milijona kartų gelbėjo mūsų šeimą. Tikslios diagnozės, išsamus tyrimai, skubus reagavimas ir didelis bagažas žinių, leisdavo greit nustatyti negalavimą ir paskirti gydymą. Man neužteks laiko ir pastangų atsidėkoti, šiai nuostabiai GYDYTOJAI. Ačiū dar kartą (o ypač nuo Lėjos)!!!
Eva su šeima.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Miela Eva,
ačiū Jums labai už šiltus žodžius ir tokį mano darbo įvertinimą. Džiaugiuosi, kad Lėja auga tokia graži, protinga mergaitė ir serga vis rečiau.
Didžiausi linkėjimai Jūsų šeimai.

2019-08-15, 18:30 | Registruotas lankytojas 1

Nesidomejo ir nesistenge dometis vaiko sveikata ligonineje. Turejom kiekviena karta rodyti pykti kad kazka darytu(apziuretu, atliktu tyrimus), net recepta neteisingai israse!

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Laba diena,
labai apgailestauju, jog apsilankymas VUVL skubios pagalbos skyriuje paliko Jums tokius neigiamus įspūdžius, tačiau norėčiau nesutikti, jog nesidomėjome Jūsų vaiko sveikata - norime Jus patikinti, jog Jūsų vaikui buvo atlikta viskas, kas, esant tokiai diagnozei, turėjo būti atlikta. Nenorėčiau, be Jūsų leidimo, viešai aptarinėti Jūsų vaiko sveikatos, tad jei Jums liko neatsakytų klausimų - mielai kviečiame susisiekti su mumis. O mes džiaugiamės, jog išleidome Jus pagerėjusios būklės. Vaikučių sveikata mums yra svarbiausia, todėl visuomet darome viską, kad kuo greičiau nustatytume ligos priežastį ir paskirtume reikiamą gydymą, tokį, kuris yra būtinas, esant tai konkrečiai ligai, net ir tais atvejais, kai pacientų tėveliams atrodo, jog privalome gydyti kažkaip kitaip.
Taip pat atsižvelgdama į Jūsų pastabą, patikrinau Jums išrašytą receptą - jis buvo išrašytas teisingai, tad jeigu vaistinėje susilaukėte pastabų, griečiausiai vaistininkas Jums kažką ne taip paaiškino.
Linkime Jūsų vaikučiui augti sveikam, o jeigu dar tektų atvykti pas mus tikimės, jog labiau pasitikėsite mumis ir Jūsų įspūdžiai bus geresni iš apsilankymo vaikų ligoninėje.
Gražios dienos

2017-04-26, 19:43 | IP: 193.219.57.7

Puiki daktarė! Rekomenduoju

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-03-22, 09:38 | Registruotas lankytojas 1

Tai aukščiausio profesionalumo gydytoja, bei nuostabus žmogus.Puikus pavyzdys savo kolegoms.

Su didele pagarba
Jūratė Žvirblė

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Labai ačiū už įvertinimą.

2017-03-21, 20:41 | IP: 78.56.120.128

NUOSTABI PROFESIONALE,GYDYTOJA IS DIDZIOSIOS RAIDES.JUS MUSU VAIKU ANGELAS SARGAS
AISTE SU SEIMA

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū Aiste, už įvertinimą. Būkit sveiki!

2017-03-16, 17:04 | IP: 137.204.150.12

Rekomenduoju, puiki gydytoja

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-03-16, 16:20 | Registruotas lankytojas 1

Gerb. Gydytoja Daiva Vaičiūnienė yra nepakartojama savo srities atstovė. Ne kartą esame susidūrę su problemomis, kurias būtent ir patikėjome išspręsti gydytojai Daivai, kadangi tai viena iš tų specialistų, kurie skiria nemažai dėmėsio kiekvienam pacientui, išsamiai papasakoja apie nuosekliai atliktus tyrimus ir skiria didžiulį dėmesį tolimesniam gydymui. Jeigu būtų daugiau tokių dėmesingų ir savo darbą mylinčių daktarų, ryškiai sumažėtų sergančiųjų skaičius. Ačiū, Daiva, kad Jūs esate!
Su visa pagarba ir meile,
Laura Cicėnaitė ir visa šeima

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū Laura, už gražius žodžius. Būkit sveiki!

2017-03-10, 21:58 | IP: 78.56.120.128

Gydytoja Daiva Vaičiūnienė nuostabi gydytoja, profecionalė savo srity.Taip sutapo,kad teko susitikti kai sirgo mano dukra ir dabar,kai serga mano anūkai.Ligos metu labai svarbu,kad pirmomis akimirkomis,būtų nustatyta diagnozė ir suteiktas reikiamas gydymas.Per daugelį metų,kiek teko susidurt,ivisad buvo suteiktas reikiamas .gydymasnegaiejo i gero źodźio bei atjautos,Linkim daugeliui gydytojų tokio profresionalumo,nuoširdumo ir demesio.Labai svarbu,kad tokiam skyriui vadovauja savo srities profesionalė ir nuostabi asmenybė
Ačiū Jums

Rasa Natkevičienė

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū labai, miela Rasa, už įvertinimą.

2017-02-24, 14:43 | IP: 78.61.247.154

Geriausia ir rūpestingiausia kada nors sutikta vaiku gydytoja. Niekada nesijauti kaltas, jog kreipiesi, net ir tada kai problema gal ir nėra labai rimta. Jaučiasi, kad ši profesionali ir puikiai savo darbą išmananti specialiste, visu pirma pati yra mama. Visada i liga ar negalavimą įsigilina, išklauso, niekad nepertraukia, neskuba daryt išvadų, mokyt. Skiriamo gydymo taktika suprantamai išaiškina, papasakoja apie alternayvas, domisi, eigoje ar paskirtas gydymas tinka. Tiesiog, ji jau yra is is tos mažumos gydytoju, kuriems rupi.. Kurie myli ir brangina vaikus, gerbia tėvus, išmano savo darbą ir ji gerai dirba.
Nuostabi gydytoja, be galo šiltas žmogus, savo darbo profesionalė. Mes esame labai laimingi ja pažinodami ir turėdami galimybe ištikus bėdai i ja kreiptis!

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Labai ačiū už gražius žodžius.

2017-02-10, 06:08 | IP: 78.60.226.235

Pati geriausia vaikų gydytoja!
Įsiklauso į problemą, viską paaiškina, išsamiai ištiria. Labai maloni ir labai gerai moka bendrauti su vaikais!
Ačiū gydytoja!

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū Jums.

2017-02-06, 11:43 | IP: 84.46.253.48

Tai buvo vienintelė gydytoja, sugebėjusi tinkamai diagnozuoti ir parinkti atitinkamą gydymo metodą susirgus vaikui. Kai vaikui kelias savaites skaudėjo galva, kiti gydytojai tik skiedė rankomis, bet nieko konkretaus nesiūlė. Gerbiama gydytoja Daiva nepagailėjo laiko ir pastangų (siūntė daryti įvairius tyrimus tol, kol nebuvo nustatyta lygos priežąstis), kol išsiaiškino, kad vaikui buvo užslėptas sinusitas. Skyrė vaistus ir stebėjo jų poveikį, teiravosi apie sveikatą tol, kol pagaliau vaikas visiškai pasveiko. Labai dėkojame gerbiamai gydytojai už jos pastangas, jos begalinę kompetenciją ir nuoširdų rūpestį. Neaišku, kiek ilgai be gydytojos įsikišimo vaikas būtų liktęs be tinkamo gydymo ir kokias pasekmes tai galėjo turėti vaiko sveikatai. DĖKUI JUMS.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Labai džiaugiuosi, jog galėjau padėti.

2017-02-02, 06:32 | IP: 78.56.104.206

Nuostabi gydytoja. Nepatyrusiems tėvams - tikras lobis: keliais sakiniais išaiškina, kada reikia kreiptis į gydytoją, į ką kreipti dėmesį, o kada nepanikuoti. Diagnozuodama yra labai dėmesinga - išklauso ir tik tuomet užduoda savo klausimus. Rekomenduoju.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-02-01, 09:26 | IP: 151.249.66.86

nuostabesnes daktares neesu maciusi

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Malonu, ačiū.

2017-02-01, 07:36 | Registruotas lankytojas 1

Puiki specialiste, ishmananti ne tik vaiku, bet ir tevu psichologija. Taiklu, profesionalu ir zhmogishka. Tik geriausios rekomendacijos. Katres mama Rasa.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Džiaugiuosi Rasa ir Katre, kad galiu Jums būti naudinga.

2017-02-01, 06:44 | Registruotas lankytojas 1

Ne vieną kartą teko naudotis gydytojos skubia kosultacija. Auginame du sūnus, kuriems pradėjus lankyti darželį, tekdavo su įvairiausiais simptomais ir būsenomis važiuoti į skubią pagalbą. Gydytoja visuomet atlikus nuodugnius tyrimus, skirdavo gydymą, kuris nepageidaujamus ligos simptomus panaikindavo, o esant specifinėms situacijoms, gaudavome tikslingus siuntimus pas atinkamos srities specialistus. Domanto ir Simono mama.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Malonu, jog galėjau Jums padėti.

2017-01-31, 23:39 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 22:55 | IP: 188.69.211.75

Puiki,rupestinga,atsakinga,tikra profesionale. Padare reikiamus tyrimus,pasake tikslia diagnoze,paaiskino kaip gydyti. Be to moka bendrauti su vaikais,uzkalbina ir susitaria. Tikrai rekomenduoju!

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 22:28 | IP: 79.132.168.143

Puiki gydytoja,visada tiksliai nustato diagnozę,greitai randa kontaktą su vaikais,nuramina tėvus, nebruka be reikalo antibiotikų,visiems,turintiems vaikų,rekomenduoju.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 22:23 | IP: 78.56.126.18

Puiki gydytoja.Džiugu kad tokių tokių yra.AČIŪ.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū ir Jums už gržius žodžius.

2017-01-31, 21:58 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, neskuba rašyti kalnoantibiotikų,jeigu jų dar nereika, o duoda nuostabių patarimų kaip įveikti ligą parastais, tačiau užmirštais būdais. Priėmė nepaisant didelio užimtumo. Esu labai patenkinta ir dėkinga. Ugniaus mama.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū, džiaugiuosi, kad galėjau padėti.

2017-01-31, 21:04 | IP: 78.56.227.140

Profesionali, dėmesinga, atsakinga ir atidi gydytoja. Pasitikim ir rekomenduojam kitiems. Vytenio mama.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū už pasitikėjimą.

2017-01-31, 21:02 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, ištikus bėdai - 100% pasitikėjimo verta profesionalė, rekomenduoju visiems savo draugams ir kolegoms, kurie turi vaikų.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū, labai malonu, kad pasitikite ir vertinate.

2017-01-31, 20:58 | IP: 79.69.89.85

Labai malonus apsilankymas, mikliai bei kompetentingai paskyrė veiksmingą gydymą. Pats profesionaliausias apsilankymas poliklinikoje, kurį mano vaikai yra turėję. Nuoširdžiai dėkojame! Viktorija, Gabrielius ir Adriana.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Džiaugiuosi, ačiū.

2017-01-31, 20:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali gydytoja. Visada atlieka būtinus tyrimus, paskiria tinkamą gydymą. Labai rūpestinga. Nuoširdžiai nerimauja dėl mažojo paciento (turiu dviejų metų sūnų) ir domisi ligos eiga. Labai ja pasitikiu, nes daug kartų mus išgydė!
Karolio mama

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Dėkoju už pasitikėjimą.

2017-01-31, 20:22 | Registruotas lankytojas 1

Aukšta kompetencija pasižyminti gydytoja. Teko ne vieną kartą vežti savo du vaikus skubiai pagalbai ir visada likau labai patenkintas kai gaudavau jos konsultacijas. Rokas, Mintės ir Miglės tėtis.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū už gražius žodžius.

2017-01-31, 19:36 | IP: 90.138.226.56

Puiki gydytoja, gera specialistė, itin paslaugi ir kompetentinga. Labai rekomenduoju visiems!

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Dėkoju.

2017-01-31, 18:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai kompetetinga ir atsidavusi darbui gydytoja. Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 17:36 | IP: 80.198.255.226

Puiki gydytoja

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Dėkoju.

2017-01-31, 17:08 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Visiems rekomenduoju.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 16:53 | Registruotas lankytojas 1

Toks šiltas rūpestis nuramino mano dukryte , be problemų leidosi apžiūrima. Tai geriausias specialistas koki iki šiol sutikau , kas liečia Vaikų gydimą.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Džiaugiuosi, jog pavyko susitarti su Jūsų dukryte. Ačiū už gražius žodžius.

2017-01-31, 16:48 | IP: 84.15.183.8

Nuostabus specialistas ir zmogus. Visiems ir visuomet rekomenduociau si zmogu.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 16:22 | IP: 78.60.106.79

Tikra savo srities profesionale!! Atsidavus gydytoja. Zemynos ir Tauro mama

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū labai Jums! Linkėjimai Žemynai ir Taurui.

2017-01-31, 15:49 | Registruotas lankytojas 6

Profesionale is savo srities ir labai malonus zmogus bendrauti.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Malonu, kad Jums taip atrodo, ačiū.

2017-01-31, 15:18 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, tiksliai paaiškino ligos istoriją ir gydymo planą. Rekomenduoju!

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 15:08 | IP: 78.56.209.122

Nuostabi, kompetetinga, labai patyrusi, profesionali gydytoja. Turi puikius bendravimo su vaikais įgūdžius.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2017-01-31, 14:44 | Registruotas lankytojas 1

Puikus

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2014-02-25, 21:49 | IP: 79.152.226.187

Pati geriausia daktarė! Ačiū Jums!
Simo mama

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū, labai malonu, jog taip galvojate.

2013-12-13, 20:23 | IP: 90.130.149.116

Nepaprastai rūpestinga ir tikrai išmananti bei mylinti savo darbą -

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2013-12-13, 20:10 | IP: 90.130.149.116

Tiesiog nuostabiir labai kompetetinga gydytoja nemanoma vertinti neigiamai!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Dėkoju ir džiaugiuosi.

2012-05-06, 07:47 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Labai apgailestauju, jog Jums taip pasirodė. Stengiuosi tokia nebūti, tad tikiuosi, jog kitąsykį ir Jums pasirodys kitaip.
Ačiū už nuomonę.

2011-12-09, 17:16 | IP: 78.56.246.141

dar neteko sutikti geresnės gydytojos
Gitana-Juozuko mama

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Ačiū.

2011-01-10, 14:28 | IP: 78.56.246.141

pati nuostabiausia gydytoja, kokia esame tureje . jei diagnoze neaiski, kreipkites tik pas ja. Austejos ir Luko mama

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Vaičiūnienė Daiva atsakė

Dėkoju Jums už pasitikėjimą.