Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Kirilova, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01845, Galiojanti

2019-03-13, 11:19 | 1

Nuostabi , profesionali gydytoja. Ačiū Jai ir visokeriopos sėkmės

2019-02-25, 12:18 | 1

Puiki daktare. Apziuros metu atsake i visus klausimus. Ginekologine operacija atliko gerai, viskas kaip ir tikejausi. Maloni, silta ir profesionali.

2018-07-02, 20:14 | 4

Teko apsilankyti mokamai Grybo g. Nerekomenduociau brangiam zmogui. Diagnoze gana padrika, jei gerai nezinociau savo problem ir nepapasakociau priesistores isvis nesuprantu uz ka tiek daug sumokejau. Atejau su skaudanciu pilvu, prigasdino ir rekomendavo operuotis (vos ne kaip vienintele, o ne krastutine priemone) ir tiek. Pasirode, kad yra prijaucianti operuojantiems daktarams, kurie nieko nesiulo tik vaistus ir pjuvius. Jei eiciau nemokamai, tai manau isvis butu sugaistas laikas be diagnoses.

2018-06-28, 09:33 | 4

Pas šią daktarę patekau per kito gydytojo rekomendacijas. Labai švelni, supratinga. Atliko operaciją, kurios metu rado ne tik mini ginekologinę bėdą, bet atrado ir pakitimus žarnyne, rekomendavo kreiptis į gastroenterologus dėl gydymo paskyrimo. To nesugebėjo pamatyti ir mane informuoti operuojantys daktarai Lazdynuose. Esu dėkinga daktarei už dėmesį, kruopščiai atliktą darbą. Jei kas klaustų, tai tikrai rekomenduočiau šią daktarę.

2017-09-30, 16:47 | IP: 188.69.223.229

Teko skubiai vaizuot i Santaru priimamaji. Gydytoja atsilaisvino gal uz 30 min, bet tikrai labai atidziai apziurejo, paaiskino kas ir kaip, nuosirdziai rupinosi bei atsake i dauguma mano klausimu. Tikrai sauni gydytoja!

2017-02-18, 14:58 | IP: *.*.*.*
2016-08-16, 21:09 | IP: *.*.*.*
2016-07-20, 13:03 | IP: 78.56.153.225

Gydytojos bendravimo stilius sudėtingas. Kalba mažai, informaciją tarsi reikia išgauti, tačiau ji labai daug išmano savo srityje. Mano problemos priežastį diagnozavo vienintelė dar neatlikus tyrimų (jie tą ir patvirtino), kai prieš tai jau lankiausi pas 4 gydytojus.

2016-03-18, 11:28 | IP: 78.57.233.222

Tai puiki gydytoja profesionalė, ji mažakalbė, bet į visus klausimus atsako, rūpinasi pacientu. Jei kartais pritrūksta dėmesio, manau, tik dėl to, kad gydytoja daug dirba.

2016-02-16, 00:09 | IP: *.*.*.*