Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Kirilova, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01845, Galiojanti

2019-10-25, 09:51 | 3

Nuostabi gydytoja , savo sryties profesionalė ir labai šiltas zmogus! Labai patiko atviras bendravimas ( nors iki siol lankiausi tik pas vyrus ginekologus) , problemu išaiškinimas ir jų sprendimas! Esu labai patenkina , kad visai atsitiktinai, pagal rekomendacijas , atsidūriau šito specialisto rankose! Gulėdama skyriuje kiekviena diena pasiteiraudavo kaip jaučiuosi , atsižvelgė i visus mano prašymus apie operacija. Aciu labai gydytoja , kad jus sutikau!

2019-03-13, 11:19 | 1

Nuostabi , profesionali gydytoja. Ačiū Jai ir visokeriopos sėkmės

2019-02-25, 12:18 | 1

Puiki daktare. Apziuros metu atsake i visus klausimus. Ginekologine operacija atliko gerai, viskas kaip ir tikejausi. Maloni, silta ir profesionali.

2018-06-28, 09:33 | 4

Pas šią daktarę patekau per kito gydytojo rekomendacijas. Labai švelni, supratinga. Atliko operaciją, kurios metu rado ne tik mini ginekologinę bėdą, bet atrado ir pakitimus žarnyne, rekomendavo kreiptis į gastroenterologus dėl gydymo paskyrimo. To nesugebėjo pamatyti ir mane informuoti operuojantys daktarai Lazdynuose. Esu dėkinga daktarei už dėmesį, kruopščiai atliktą darbą. Jei kas klaustų, tai tikrai rekomenduočiau šią daktarę.

2017-09-30, 16:47 | IP: 188.69.223.229

Teko skubiai vaizuot i Santaru priimamaji. Gydytoja atsilaisvino gal uz 30 min, bet tikrai labai atidziai apziurejo, paaiskino kas ir kaip, nuosirdziai rupinosi bei atsake i dauguma mano klausimu. Tikrai sauni gydytoja!