Pacientai, kurie rekomenduoja Miglė Stakytė, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11087, Galiojanti

Stakytė Miglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stakytė Miglė?

2020-02-17, 20:00 | 3

Labai patenkinta daktare. Pasirode labai profesionali ir rimta. Labai graziai konsultavo ir kitas pacientes, girdejau, kad gyre daktare, kad ji nuramino.

2019-07-23, 15:24 | 1

Ledinė gydytoja, taip kaip mes ligoniai svajojame - gydo ir žodziu, ir sypsena, ir profesionalumu. As esu iki siol euforijoje, kad ja sutikau. Tikrai, dar tokiu buna? aciu jai labai labai.

2019-05-13, 21:41 | 1

nuostabi gydytoja,nemaniau kad dar tokiu yra

2019-02-25, 22:38 | 1

Tai gydytoja iš didžiosios raidės! Pavyzdys daugeliui kolegų! Klaipėdos Respublikinė ligoninė gali didžiuotis tokiu specialistu, o vadovybė - skatinti priedais, kurie pagrįsti pacientų atsiliepimais.

2019-01-15, 20:05 | 1

Tai puikiausia gydytoja, kokią tik yra tekę sutikti. Net nustebau, kai viso vizito metu jaučiausi lyg atėjusi pas draugę: ji nuoširdžiai domėjosi mano sveikata, padarė visus reikalingus tyrimus, dalinosi neįkainojamais patarimais dėl sveikatos profilaktikos ir visą laiką šypsojosi. Net nesinorėjo išeiti.
Nuo šiol visoms moterims rekomenduoju pasitikrinti krūtis tik pas šią gydytoją. Respublikinei Klaipėdos ligoninei turėtų būti didžiulė garbė, kad ši maloni chirurgė dirba būtent šioje įstaigoje.
Gydytojai Miglei Stakytei linkiu didžiulės sėkmės darbe ir tokių pat besišypsančių pacientų, kokia ji pati yra.

2018-10-22, 22:35 | 1

Labai maloni, nuostabi gydytoja.

2018-07-26, 12:31 | 1

Labai maloni, nuoširdi, puiki gydytoja. Į visus man rūpimus klausimus atsakė, aiškiai, suprantama paprastam žmogui kalba. Labai rūpestinga, kruopščiai atliko visus patikrinimus. Išaiškino kiekvieno etapo rezultatus. Tikiuosi vadovai labai vertina, tokią jauną gydytoją profesionalumą bei atsidavimą darbui. Nuoširdžiai linkiu sėkmės būsimuose darbuose bei pasiekimuose.

2017-09-04, 23:37 | IP: 78.57.200.85

Viskas puikiai,tiek prieš operaciją tiek po,kompetetinga jauna chirurgė.

2017-05-08, 23:27 | IP: 78.61.24.101

Labai maloni,atsidavusi savo darbui gydytoja.

2017-05-04, 15:39 | 1

Labai džiaugiuosi, kad dar tokių gydytojų yra.

2016-09-07, 21:59 | IP: 85.232.128.51

Gera ir maloni gydytoja . Kruopsciai tikrina , viska paaiskina .

2016-06-17, 17:28 | IP: 88.118.222.78

Visiškai atitko mano lūkesčius. Taktiškai, kantriai, paaiškino viską, atsakė į mano klausimus, skyrė visus reikalingus tutimus ir dar daugiau. Gtdytoja konsultavo, gydėl tulžies akmenligo, po to ir išoperavo tulžį. Sekančią po operacijos buvau namie. 100 proc. man viskas gerai.

2016-05-12, 17:06 | IP: 86.100.37.58

Puiki gydytoja, į visus klausimus atsako suprantama kalba, profesionaliai išaiškina problemą, bendrauja betarpiškai, kas yra labai svarbu ruošiantis operacijai. Įstaiga, tikiuosi labai vertina, tokius jaunus gydytojus. Linkiu nuoširdžiausios sėkmės būsimuose darbuose bei pasiekimuose. DG

2016-02-01, 19:02 | IP: 78.61.5.133

Labai didelis AČIŪ profesionaliai gydytojai Miglei Stakytei. Vadovai turėtų džiaugtis ir be galo vertinti tokią profesionalią, rūpestingą ir tikrai be galo kvalifikuotą gydytoją.

2014-12-30, 10:40 | IP: 178.19.30.181

jauna talentina gydytoja.Ačiū už profesionalias konsultacijas,už nuoširduma, paprastumą.Sėkmės ir kantrybės Jūsų sunkiame darbe
Darius(mažeikiai)

Esate Miglė Stakytė?