Pacientai, kurie rekomenduoja Asta Valytė, %

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04657, Galiojanti

Valytė Asta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Valytė Asta?

2019-08-14, 08:40 | 1

Labai maloni, šilta, profesionali gydytoja. Ėjau paš šią gydytoją nėštumo metu, sužinoti vaikelio lytį, echoskopą atliko labai išsamiai, labai aiškiai viską parodė, paaiškino, nuramino. Skyrė tikrai pakankamai laiko atsakyti į klausimus. Rekomenduoju.

2019-02-13, 19:28 | 2

Dėkoju Dievui, kad atvežus mane extra operacijai, budėjo būtent ši gydytoja. Praėjus 2,5 metų nuo operacijos aš vis dar visiems pasakoju, kad tai viena geriausiu gydytojų. ???? Gyd. Asta buvo konkreti. Neramino gražiais žodeliais, o sakė viską kaip yra. Tiesmuka, bet konkreti. Man tai labai patiko. Po operacijos lankė mane kelis kartus, rūpinosi, davė kelis gerus patarimus.
Jos dėka šiai dienai esu sveika ir galiu galvoti apie šeimos pagausėjimą. Esant problemai stengsiuosi daryti viską, kad tik vėl papulčiau į jos rankas. Dar kartą didelis ačiū!!!!

2019-01-15, 21:33 | 2

Nieko gero! Grubi, nemaloni jei ne moterų gydytoją,o santechnike dirbti!

2018-10-30, 19:36 | 1

Nors bendravo maloniai, aiškiai paaiškino visą fiziologiją, bet buvo ir nekompetetingų nutikimų.
Pas gydytoją ėjau dėl to, kad mano ciklai buvo visiškai nereguliarūs. Gydytoja įtarė vieną ligą, buvo išrašyti kontraceptikai, kuriuos gėriau gal pusę metų (visi žinom, kokia didelė kontraceptikų žala organizmui), jie nepadėjo... Tada ilgą laiką gėriau žolelių pagrindu pagamintus vaistus. Jie taip pat nepadėjo. Teko gerti ir homeopatinius vaistus, kurie irgi nepadėjo... Dariausi kraujo tyrimus gydytojos numatytomis dienomis ir rezultatai buvo gąsdinantys. Atrodė, kad kai kurių hormonų pas mane beveik nėra... Galiausiai po kiek laiko pradėjau lankyti NŠP (natūralaus šeimos planavimo) kursus ir tada sužinojau, kad su manim viskas gerai, kad (tikėtina) dėl visko kaltas stresas, o hormonų kiekiai yra normalūs.... Tiesiog gydytoja skaičiavo, kad ciklas "turi būti" 28 - 32 dienas, o maniškis dar ilgesnis, todėl ir kraujo tyrimai buvo atlikti neteisingai parinktomis dienomis ir dėl to parodė netiesą.
Beje, gydytoja aiškino apie karmas ir panašius dalykus. O išgirdus, kad būdama 21 metų dar nebuvau turėjus lytinių santykių nusistebėjo ir ironiškai pakomentavo.
Moralas toks, kad buvau sveika, o organizmą teko paalinti vaistų dozėmis. Išsileido ir nemažai pinigėlių.
Trumpa mano rekomendacija: jei turit problemų su ciklų reguliarumu, pasinaudokit NŠP ir ne tik sutaupysit pinigų, labiau pažinsit savo organizmą, bet ir žinosit kiek dienų, kokio hormono fazė pas jus trunka ir apskritai, gyvensit ramiau :)

2017-11-17, 22:28 | IP: 87.247.87.246

Nuostabi gydytoja. Rekomenduoju toms, kurioms patinka konkretumas be sentimentalių išvedžiojimų. Man tiko idealiai.

2017-07-10, 01:18 | IP: 83.176.211.176

Nuostabi gydytoja. Atsidavus savo darbui. Labai ruoestinga. Rupinosi kaip dukra. Lankausi pas ja nestumo pabaigoje.

2017-05-04, 11:48 | IP: 78.58.147.150

Nuostabi gydytoja, dalykiška ir maloniai bendraujanti, savo srities ekspertė :)

2017-04-24, 13:29 | IP: *.*.*.*
2017-04-13, 16:36 | IP: *.*.*.*
2017-03-04, 22:11 | IP: 78.58.187.114

Nuostabi gydytoja, kompetentinga, viska issamiai isaiskina, nuostabus jumoro jausmas. Dabar lankysiuos tik pas ja. Visoms rekomenduoju !