Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Radžiūnas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16348, Galiojanti

Išduota: 2005-07-20, Nr. MPL-07263, Panaikinta

2020-07-01, 19:50 | 1

Nuostabus gydytojas.Esam visa šeima jam be galo dekingi,nes padare viską,kad mūsų dukra gyventų pilnavertį gyvenimą.Tai Gydytojas iš Didžiosios raides...Visą gyvenimą prisiminsim jį ir visada būsim dekingi už mūsų dukros laimę ir naują gyvenimą.AČIŪ JUMS,GYDYTOJAU,ANDRIAU RADŽIŪNAI.Sekmes jums visur ir visada.

2020-03-03, 22:14 | 2

Labai puikus daktaras !!! is visu neurochirurgu jo opercija beweik isgyde mano liga. Aciu jam labai.
Tik galejau papulti pas ji metus pries atsitikusia nelaime????

2018-09-14, 00:05 | 1

Esu patenkina

2017-08-27, 19:26 | 1

Labai puikus savo srities specialistas.Atliko rankos riešo operaciją be jokio vokelio :)Labai malonus ir dėmesingas.Ačiū Jums labai ir sėkmės darbe.

2017-06-26, 19:23 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-02-10, 23:52 | IP: 82.135.237.158

Puikus specialistas

2016-10-03, 15:06 | 1

Labai malonus gydytojas.Ko gero retas gydytojas 7ryto ateina pasiteirauti kaip jauties po operacijos,nesvarbu kad ji buvo gan lengva.Ir toliau gydysiuos tik pas ši mediką.Aciu jums

2016-08-13, 12:08 | IP: *.*.*.*
2016-07-22, 12:06 | IP: 188.69.192.68

Puikus profesionalus gydytojas, operuoja taip pat puikiai nesvarbu ar gavo vokelį ar ne. Bendrauja oficialiai pagarbiai, tačiau mažai. Informaciją apie mano ligą ir operaciją gavau visą. Sėkmės jam darbe

2016-06-06, 14:49 | IP: 78.62.79.49

Labai geras specialistas, bet liūdna, kad negavęs voko, ignoruoja operuota pacientą.

2016-01-31, 20:10 | IP: 78.63.90.42

Labai profesionalus, geras gydytojas esu labai dėkinga už operaciją. Bet kai nieko neatsiliginau nes neturiu iš ko tai jau kuo toliau tuo labiau nebežiūrėjo ir paleisdamas atnešė ir numetė popierius supykęs.

2015-05-29, 15:01 | IP: 213.159.54.94

Savo srities profesionalas. Labai atsakingas ikioperaciniu periodu atliekantis visus būtinus tyrimus. Ypač rūpestingas pooperaciniu laikotarpiu. Didelis ačiū šiam gydytojui už puikius jo atliktos operacijos rezultatus. Sėkmės, ištvermės ir sveikatos šiame sunkiame darbe.

2015-05-22, 16:23 | IP: *.*.*.*

2015-04-20, 13:51 | IP: 88.222.177.128

teigiamas

2014-11-14, 11:00 | IP: 193.219.171.209

Ačiū gydytojui prikėlusiam mane antram gyvenimui, tai tikras savo srities specialistas, nors atvežė mane iš kitos Kauno ligoninės jau beviltišką, taigi dar kartą ačiū, ačiū Jums daug sveikatos ir sėkmes dirbant šį atsakingą darbą