Pacientai, kurie rekomenduoja Aliona Golubovskaja, %

Išduota: 2011-07-21, Nr. MPL-17392, Galiojanti

Išduota: 2008-07-16, Nr. MPL-11330, Panaikinta

Golubovskaja Aliona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Golubovskaja Aliona?

2019-09-11, 13:53 | 3

Tesiog esu šoke....Labai liūdna kad tokie daktarai egzistuoja mūsų šalije..... Žmogus turi tikras psichinės problemas, kupinas agresijos ir negatyvios energijos. Jai negalima bendrauti su žmonėmis. Jinai tesiog nekenčia juos!Bukite atsargus!

2019-09-11, 13:53 | 3

2019-09-11, 13:52 | 3

2018-09-10, 00:09 | 7

Lankiausi pas sia gydytoja, kai mano gydytoja isejo i pensija. Ilga laika kentejau nuo baisiu pilvo (tuo metu dar nezinojau konkrecios diagnozes) skausmu, gydytoja skyrusi bendra kraujo, slapimo ir paselio tyrima, nusprende, jog simuliuoju ir kadangi tyrimai geri, niekuo nesergu. Beveik 2 metus (per kuriuos 4 kartus buvau ligonineje) neisejo prisiprasyti siuntimo, nes “man viskas gerai”, viena diena siuntimo issireikalavau. Atrado 4 virskinimo trakto ligas. Iskart pasikeiteime gydytoja, po gydymo lankomes kitur ir atsiliepimai puikus. Gydytoja Golubovskaja siaip visai linksma, kartais ne nuotaikoj, bet savo artimiesiems nerekomenduociau toli grazu

2018-08-02, 23:39 | 1

Superinė gydytoja! Aš su dviem vaikais lankausi pas ją! Visada puikiai konsultuoja, paskiria specialistus ir atsako į visus klausimus!!! Labai dėmesinga ir moka bendrauti su vaikais... !!!!

2018-05-24, 23:00 | 1

Lankiausi su kelių savaičių naujagimiu kaip pas pavaduojančią gydytoją. Šiaip viskas būtų gerai, bet užėjus kalbai apie žindymą buvo pateikti įprastoms žindymo rekomendacijoms visiškai prieštaraujantys patarimai (būtinai duoti čiulptuką, maitinti ne dažniau nei 2-3 valandas). Su šia tema esu labai gerai susipažinusi, tad esu tikra, kad gydytojos žinios nėra atnaujintos. Labai gaila, kad naujagimių tėvus konsultuojanti gydytoja teikia klaidinančią informaciją tokiais jautriais klausimais.

2017-11-08, 11:53 | 1

Prieš pora mėnesių priregistravome savo dukrytę, nes rekomendavo pažįstami. Rekomendacija pasitvirtino, Aliona puiki daktarė. Esant menkiausiems įtarimams gauname siuntimus pas visus reikiamus daktarus, pataria, maloniai atsako į visus klausimus, pasidalina savo asmenine patirtimi kaip ji pati darė ir kaip darytų pvz dėl skiepų, dėl soskių ir pan. Turime puikią daktarę, ačiū ir sekmės Jums!

2017-11-07, 23:21 | 1

Nerekomenduoju šios gydytojos. Lankėmės su naujagimiu, tai požiūris daktarės sovietinis, žodžius teko traukte traukti iš jos, buvo bereikalo paskirtas vizitas pas chirurgą, tad su 2 savaičių vaiku teko kitą dieną važiuoti pas chirurgą, kad sužinotume, jog nebuvo visiškai tai reikalinga.
Daktarė labai nemaloni.