Pacientai, kurie rekomenduoja Aliona Golubovskaja, %

Išduota: 2011-07-20, Nr. MPL-17392, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2011-07-20, Nr. MPL-17392, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Golubovskaja Aliona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Golubovskaja Aliona?

2020-10-18, 00:24 | Registruotas lankytojas 2

Su šia gydytoja draugaujame dar tik metus, bet mūsų atveju ji puiki!
Visada turinti savo nuomonę, kai yra tikra, o kai nėra tikra visada siunčia pas kitus specialistus. Vaiką pakalbina prieš apžiūrėdama, labai maloniai ir žaismingai bendrauja. Taip pat pasiteirauja ar sveikstame, jeigu buvo kažkas rimtesnio arba yra planuojami papildomi tyrimai/siuntimai ar tęstinis gydymas. Pasakė-padarė.

2020-04-29, 09:15 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, visada su gera nuotaika ir atidi daktarė, ačiū jums, kad taip rūpestingai prižiūrite mūsų abu vaikučius.

2020-03-13, 21:47 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai už profesionalumą ir begalinį demesi abieju mano dukryciu sveikatai. Gydytoja ne tik lengvai randa kalbą su vaikais, bet ir visuomet paskiria krūvą tyrimų prieš skiriant gydymą antibiotikais. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad esant poreikiui/nerimui gydytoja duoda visus reikiamus siuntimus ir sugeba nuraminti ne tik vaikus, bet ir tevelius. Tai be galo atsidavęs ir savo profesiją mylintus zmogus ir su malonumu rekomenduoju šią gydytoją.

2019-09-11, 12:53 | Registruotas lankytojas 3

Tesiog esu šoke....Labai liūdna kad tokie daktarai egzistuoja mūsų šalije..... Žmogus turi tikras psichinės problemas, kupinas agresijos ir negatyvios energijos. Jai negalima bendrauti su žmonėmis. Jinai tesiog nekenčia juos!Bukite atsargus!

2019-09-11, 12:53 | Registruotas lankytojas 3

2019-09-11, 12:52 | Registruotas lankytojas 3

2018-09-09, 23:09 | Registruotas lankytojas 7

Lankiausi pas sia gydytoja, kai mano gydytoja isejo i pensija. Ilga laika kentejau nuo baisiu pilvo (tuo metu dar nezinojau konkrecios diagnozes) skausmu, gydytoja skyrusi bendra kraujo, slapimo ir paselio tyrima, nusprende, jog simuliuoju ir kadangi tyrimai geri, niekuo nesergu. Beveik 2 metus (per kuriuos 4 kartus buvau ligonineje) neisejo prisiprasyti siuntimo, nes “man viskas gerai”, viena diena siuntimo issireikalavau. Atrado 4 virskinimo trakto ligas. Iskart pasikeiteime gydytoja, po gydymo lankomes kitur ir atsiliepimai puikus. Gydytoja Golubovskaja siaip visai linksma, kartais ne nuotaikoj, bet savo artimiesiems nerekomenduociau toli grazu

2018-08-02, 22:39 | Registruotas lankytojas 1

Superinė gydytoja! Aš su dviem vaikais lankausi pas ją! Visada puikiai konsultuoja, paskiria specialistus ir atsako į visus klausimus!!! Labai dėmesinga ir moka bendrauti su vaikais... !!!!

2018-05-24, 22:00 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi su kelių savaičių naujagimiu kaip pas pavaduojančią gydytoją. Šiaip viskas būtų gerai, bet užėjus kalbai apie žindymą buvo pateikti įprastoms žindymo rekomendacijoms visiškai prieštaraujantys patarimai (būtinai duoti čiulptuką, maitinti ne dažniau nei 2-3 valandas). Su šia tema esu labai gerai susipažinusi, tad esu tikra, kad gydytojos žinios nėra atnaujintos. Labai gaila, kad naujagimių tėvus konsultuojanti gydytoja teikia klaidinančią informaciją tokiais jautriais klausimais.

2017-11-08, 10:53 | Registruotas lankytojas 1

Prieš pora mėnesių priregistravome savo dukrytę, nes rekomendavo pažįstami. Rekomendacija pasitvirtino, Aliona puiki daktarė. Esant menkiausiems įtarimams gauname siuntimus pas visus reikiamus daktarus, pataria, maloniai atsako į visus klausimus, pasidalina savo asmenine patirtimi kaip ji pati darė ir kaip darytų pvz dėl skiepų, dėl soskių ir pan. Turime puikią daktarę, ačiū ir sekmės Jums!

2017-11-07, 22:21 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos. Lankėmės su naujagimiu, tai požiūris daktarės sovietinis, žodžius teko traukte traukti iš jos, buvo bereikalo paskirtas vizitas pas chirurgą, tad su 2 savaičių vaiku teko kitą dieną važiuoti pas chirurgą, kad sužinotume, jog nebuvo visiškai tai reikalinga.
Daktarė labai nemaloni.

2017-09-04, 00:41 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gųdytoja. Tik yra vienas minusas,reiketu daugiau bendrauti su pacientais.

2017-04-18, 15:28 | IP: 5.20.156.58

Labai gerai

2017-03-23, 22:53 | IP: 188.69.211.28

Labai gera mano vaikų gydytoja.

2017-02-07, 22:52 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera specialiste. Tokias daktares ant ranku turi valstybe nesiot. Jei ir reikia laukt prie kabineto tai tik todel kad yra daug morinciu patekt pas sia gydytoja. Deje, poliklinikoje ne daug tokiu daktaru yra.