Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Augustinienė, %

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
ŠNIPIŠKIŲ MEDICINOS CENTRAS

Gydytojas vaikų gastroenterologas

Išduota: 2009-09-10, Nr. MPL-15756, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12311, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
ŠNIPIŠKIŲ MEDICINOS CENTRAS
2022-07-13, 19:44 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, labai maloni, dėmesinga ir profesionali gydytoja. Konsultacijos metu jaučiausi puikiai. Labai maloniai bendravo, atsakė į visus man iškilusius klausimus. Laiko skyrė ženkliai daugiau nei buvo numatyta. Didžiausios rekomendacijos.

2021-03-08, 19:18 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja, visos apžiūros metu jaučiausi labai jaukiai ir komfortiškai - ir pajuokavo, ir paklausinėjo, ir paaiškino, kas man buvo neaišku.

2021-03-05, 19:34 | Registruotas lankytojas 8

Labai maloni gydytoja, atsakanti į visus klausimus. Man skyrė labai daug laiko ir, nors išlaikė gydytojams būdingą dalykiškumą, bendravo labai šiltai ir pajuokaudama. Visos konsultacijos metu jaučiaus labai jaukiai ir maloniai. Nuoširdžiai labai stebiuosi, kad ši gydytoja turi blogų atsiliepimų. Iš mano pusės - tik geriausios rekomendacijos

2020-11-16, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Vaikščiojau beveik dvi paras su pilvo skausmais. Nuvažiavus į ligoninę nieko rimto nerado ir išleido. Tada kreipiausi pas šią daktarę. Didelis ačiū šiai daktarei,kuri tiksliai nustatė diagnozę. Galėjo viskas baigtis labai blogai.

2017-10-18, 23:49 | Registruotas lankytojas 4

Aciu gydytojai, labai maloniai bendravo bei viska paaiskino, o atliekant echoskopija bei cistograma stengesi kuo tiksliau atlikt.