Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Augustinienė, %

Gydytojas vaikų gastroenterologas

Išduota: 2009-09-10, Nr. MPL-15756, Galiojanti

2.3

2020-01-15, 12:17 | 1

Kadangi mano kūdikis rimtų bėdų neturėjo, patikrinimas buvo toks labiau profilaktinis, įsitikinimui ar viskas gerai su žarnynu, tai labai komentuoti daktarės kompetencijas esant problemoms negaliu, bet vat dėl bendravimo su pacientais tai aš jos niekam nerekomenduočiau. Sudarė labai arogantiško žmogaus įspūdį, vietoje to, kad gražiai paaiškintų ji tiesiog pašaipiai kritikavo mane. Trumpai tariant, nesiplečiant pasakojant visą situaciją, susidariau nuomonę, kad daktarė labai arši sovietinės kūdikio maitinimo filosofijos gerbėja.

2019-09-18, 13:50 | 1

Mus priėmė po visą laiką klykusio berniuko, tai gydytoja buvo labai suirzusi. Mūsų vizitas prasidėjo nuo replikų "O tai tu pats kalbėti ar moki?" (moka, dar ir kaip, tik tinkamai paklausti reikia). "Tai, jūs ne čia atėjote" (mes diagnozės nežinom, kur siunčia, ten ir einam). "Aš nežinau, ką jūs ten matote, bet aš tai nieko nematau...". (Na, aš tai aplamai nieko nematau, nes aš nei echoskopuotoja, nei gydytoja, aš tik mama). "Aš nežinau apie ką jūs kalbate, tai gal jūs grįžkite pas tą gydytoją, kuris taip pasakė..." (jeigu turėčiau galimybę rinktis, tai ir eičiau). Arogantiška, kalba pakeltu tonu, ironizuoja bet ko paklausus ar pasakius, nedėmesinga, netinkamai bendraujanti su vaiku, nuolat pabrėžia, kad "viską išsigalvoji..." ir šiaip, atrodo, į konsultaciją Santariškėse (pralaukus beveik 3 mėn.) reikėtų ateiti su diagnoze, tyrimais, o gal geriau iš viso neiti ir šiai gydytojai netrukdyti... Ir neikite!

2017-10-19, 02:49 | 4

Aciu gydytojai, labai maloniai bendravo bei viska paaiskino, o atliekant echoskopija bei cistograma stengesi kuo tiksliau atlikt.

2017-09-13, 14:23 | 1

Kadangi nustatė klaidingą diagnozę, kas tik pablogino buklę, tai niekam nerekomenduoju. Daktarei linkiu gal labiau įsigilinti į kolegų nuomonę ir gal mažiau pasitikėti vien savąja.

2017-06-30, 23:00 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 11:41 | IP: *.*.*.*
2017-02-20, 17:02 | 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-06-29, 23:49 | IP: *.*.*.*
2016-02-19, 15:57 | IP: *.*.*.*