Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Augustinienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12311, Galiojanti

Gydytojas vaikų gastroenterologas

Išduota: 2009-09-10, Nr. MPL-15756, Galiojanti

2019-09-18, 13:50 | 1

Mus priėmė po visą laiką klykusio berniuko, tai gydytoja buvo labai suirzusi. Mūsų vizitas prasidėjo nuo replikų "O tai tu pats kalbėti ar moki?" (moka, dar ir kaip, tik tinkamai paklausti reikia). "Tai, jūs ne čia atėjote" (mes diagnozės nežinom, kur siunčia, ten ir einam). "Aš nežinau, ką jūs ten matote, bet aš tai nieko nematau...". (Na, aš tai aplamai nieko nematau, nes aš nei echoskopuotoja, nei gydytoja, aš tik mama). "Aš nežinau apie ką jūs kalbate, tai gal jūs grįžkite pas tą gydytoją, kuris taip pasakė..." (jeigu turėčiau galimybę rinktis, tai ir eičiau). Arogantiška, kalba pakeltu tonu, ironizuoja bet ko paklausus ar pasakius, nedėmesinga, netinkamai bendraujanti su vaiku, nuolat pabrėžia, kad "viską išsigalvoji..." ir šiaip, atrodo, į konsultaciją Santariškėse (pralaukus beveik 3 mėn.) reikėtų ateiti su diagnoze, tyrimais, o gal geriau iš viso neiti ir šiai gydytojai netrukdyti... Ir neikite!

2017-10-19, 02:49 | 4

Aciu gydytojai, labai maloniai bendravo bei viska paaiskino, o atliekant echoskopija bei cistograma stengesi kuo tiksliau atlikt.

2017-09-13, 14:23 | 1

Kadangi nustatė klaidingą diagnozę, kas tik pablogino buklę, tai niekam nerekomenduoju. Daktarei linkiu gal labiau įsigilinti į kolegų nuomonę ir gal mažiau pasitikėti vien savąja.

2017-06-30, 23:00 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 11:41 | IP: *.*.*.*
2017-02-20, 17:02 | 2

Labai nemaloni gydytoja. Nemoka bendrauti. Viską, ka darėme buvo blogai. Ir maždaug "ko čia atėjote",nors turėjome siuntimą. Po echoskopijos nieko nepakomentavo, pasakė, kad parašys išvadą ir tiek. maždaug grį-kite pas savo gastro gydytoją, nors gastro gyd.,mus siuntė pas ją. Stebiuosi, kaip tokie gydytojai dirba su mažais kūsikėliais.

2016-06-29, 23:49 | IP: *.*.*.*
2016-02-19, 15:57 | IP: *.*.*.*