Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Augustinienė, %

Northway medicinos centrai (Vilnius)
Šnipiškių medicinos centras

Gydytojas vaikų gastroenterologas

Išduota: 2009-09-10, Nr. MPL-15756, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12311, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Northway medicinos centrai (Vilnius)
Šnipiškių medicinos centras
2023-01-17, 17:32 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas gydytoją krūtų ekoskopijai. Puiki gydytoja, maloni, atidi, konsultacija išsami. Keista,kad yra neigiamų komentarų, turbūt ir nuo mūsų pačių priklauso kaip bendraujame su gydytoju. Mano asmeninė patirtis puiki!

2023-01-17, 17:32 | Registruotas lankytojas 2

2023-01-14, 19:36 | Registruotas lankytojas 10

Nuostabi gydytoja, tik geriausi atsiliepimai.

2022-11-14, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai, nekompetentinga, nemaloni, nemokanti bendrauti su vaikais, su vaiku kalbasi pakeltu tonu, nerekomenduociau, eiti su vaiku.. Bendravimo igudzius su mazaisiais pacientais reiketu mokytis..

2022-11-14, 09:44 | Registruotas lankytojas 6

Labai arogantiška gydytoja. Niekada nebenorėčiau su ja susidurti. Išsišaipė iš nežinojimo, kas yra mano vaikui.

2022-08-01, 19:47 | Registruotas lankytojas 6

Mano istorija panasi, kaip ir kitos jau rasiusios komentatores. Atejau pakartotinai krutu echoskopijai, nes turejau cistini darini, kuri reikia sekti. Sikart ji pastebejo nauja darini su "mikrokalcinatais". Be to, buvo padidejes limfamazgis, nors uzsiminiau, kad pries kelias dienas skiepyjausi nuo gripo i ta pacia ranka, ir esu skaicius, kad daznai po skiepu padideja limfamazgiai, bet gydytoja to nezinojo ir dave siuntima pas onkologa/mamologa, itariant piktybini darini. Praejus kelioms savaitems, kupinoms streso, ir isklausius dar tris nuomones bei atlikus magnetinio rezonanso tyrima, paaiskejo, kad tai galimai nykstanti fibroadenoma su kalcinatais (ne mikrokalcinatais), limfamazgis aisku po keliu dienu nebebuvo padidejes, kai praejo daugiau laiko po skiepo. Kadangi turejau pirmo apsilankymo echo nuotraukas, parodzius jas kitai radiologei, ji man pasake, kad tas neva naujas darinys matesi ir anksciau. Is dalies, dziugu, kad gydytojai tokie atsargus ir priesinga situacija butu kur kas skaudesne, taciau tai kainavo nemazai streso ir sakyciau paliko siokia tokia tikrinimosi trauma.

2022-07-13, 19:44 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, labai maloni, dėmesinga ir profesionali gydytoja. Konsultacijos metu jaučiausi puikiai. Labai maloniai bendravo, atsakė į visus man iškilusius klausimus. Laiko skyrė ženkliai daugiau nei buvo numatyta. Didžiausios rekomendacijos.

2022-05-25, 20:00 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi dėl krutų ekoskopijos,jos metu man nustatė mikrokalcinatus ir nusiuntė pas mamologa užrašiusi,kad tai galimai piktybinis navikas. Nuvykau i vėžio centrą padarė mamogramą ir dar kartą ekoskopiją ir pasakė,kad visiškai sveika, ir paklausė kokia čia tokia gydytoja kuri neišmano savo darbo,kadangi mikrokalcinatų negalima matyt ekoskopijos metu. Man tai kainavo daug nervų. Labai esu nusivylusi tokia gydytoja. Niekam nerekomenduoju geriau pasiimkit siuntimą ir eikit pas kitą gydytoją.

2021-03-08, 19:18 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja, visos apžiūros metu jaučiausi labai jaukiai ir komfortiškai - ir pajuokavo, ir paklausinėjo, ir paaiškino, kas man buvo neaišku.

2021-03-05, 19:34 | Registruotas lankytojas 9

Labai maloni gydytoja, atsakanti į visus klausimus. Man skyrė labai daug laiko ir, nors išlaikė gydytojams būdingą dalykiškumą, bendravo labai šiltai ir pajuokaudama. Visos konsultacijos metu jaučiaus labai jaukiai ir maloniai. Nuoširdžiai labai stebiuosi, kad ši gydytoja turi blogų atsiliepimų. Iš mano pusės - tik geriausios rekomendacijos

2020-11-16, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Vaikščiojau beveik dvi paras su pilvo skausmais. Nuvažiavus į ligoninę nieko rimto nerado ir išleido. Tada kreipiausi pas šią daktarę. Didelis ačiū šiai daktarei,kuri tiksliai nustatė diagnozę. Galėjo viskas baigtis labai blogai.

2020-01-15, 10:17 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-09-18, 10:50 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-18, 23:49 | Registruotas lankytojas 4

Aciu gydytojai, labai maloniai bendravo bei viska paaiskino, o atliekant echoskopija bei cistograma stengesi kuo tiksliau atlikt.

2017-09-13, 11:23 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-06-30, 20:00 | IP: *.*.*.*

2017-06-27, 08:41 | IP: *.*.*.*

2017-02-20, 15:02 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-06-29, 20:49 | IP: *.*.*.*

2016-02-19, 13:57 | IP: *.*.*.*