Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Aistė Pinkevičiūtė, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2009-07-15, Nr. MPL-15627, Panaikinta

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2013-07-26, Nr. MPL-18993, Galiojanti

Pinkevičiūtė Aistė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pinkevičiūtė Aistė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

83.2% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

91.1% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

88.5% Complete
4.4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

91.9% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

93.2% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

86.3% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

99.5% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-03-06, 00:45 | 1

Girdėjau labai gerus komentarus apie gydytoją, bet deja nusivyliau. Žinoma visko būna ir galbūt turėjo savo asmeninių problemų, bet labai prastai jaučiausi po konsultacijos. Nepasisveikino, bendravo šaltai, nepaklausė kuo skundžiuos, po bendrinės ginekologinės apžiūros, kai bandžiau užklausti/išsakyti problemą gavau kritikos, jog nepasakiau ankščiau. Ir taip nemalonu pas ginekologę lankytis o dar gauni kažkokį psichologinį spaudimą. Labai gaila, kad dar neteko sutikti malonios šios specialybės gydytojos.

2019-09-01, 17:23 | 1

Gydytoja priziurejo mane viso nestumo metu ir taip sutapo, kad prieme ir gimdyma. Specialiste labai aiski, konkreti, stengiasi del pacientes, siekia geriausio rezultato. Labai patiko jos poziuris i nestuma ir visokius klausimus is forumiuku - nestumas ne liga. Gimdymo metu taip pat stengesi, kad viskas vyktu kuo sklandziau ir su kuo maziau komplikaciju. Tai ir pavyko. Tikrai likau labai patenkinta ir rekomenduociau sia gydytoja.

2019-08-23, 08:08 | 2

Kai susiduri su tokiais specialistais, tiki visa šviesia gydymo sistemos ateitimi. Ačiū labai!

2019-07-08, 20:21 | 3

Šianakt ši gydytoja priėmė mano dukrytę.
Labai rami, profesionali, ,kompetentinga gydytoja. Labai džiaugiamės pas ją pakliuvę. Visą gimdymą jaučiau sklindančią ramybę ir palaikymą. Aiškiai ir ramiai paaiškino ką daryti sarėmių metu, kaip stumti. Atsakė į visus klausimus.
Esame be galo jai dėkingi, kad turime sveiką mergytę.

2019-02-27, 11:04 | 2

Ši gydytoja priėmė mano pirmagimę. Labai maloni, kompetentinga, atsakė į visus klausimus, paaiškino viską, ką darė apžiūrų metu. Esame be galo jai dėkingi, kad turime sveiką mergytę.

2019-01-26, 09:32 | 1

Nuotaikos žmogus. Laiku neaptikta infekcija nėštumo metu, o kilus įtarimams, neskyrus jokio gydymo, sukėlė pasekmes, kurias jaučiame iki šiol.

2018-11-08, 16:50 | 2

Puiki, maloni, profesionali, rami gydytoja. Lankiausi pas ją viso nėštumo metu ir esu patenkinta, buvo atlikti visi reikiami tyrimai, suteikta visa reikiama informacija, rekomendacijos. Gimdžiau taip pat pas šią gydytoją (taip jau sutapo, kad buvo jos pamaina). Jaučiausi saugiai patekus į Aistės rankas :) Po gimdymo pasiteiravo kaip jaučiuosi aš, dukrytė. Mūsų šeima yra dėkingą už puikiai atliktą darbą ir pagalbą. Nuoširdus AČIŪ!!!

2018-08-17, 09:48 | 3

Gydytoja Pinkevičiūtė priėmė mūsų pirmagimio gimdymą. Nors buvome garantuoti, kad atvyks mūsų ginekologė, deja, ji mus pavedė ir patekome į šios gyd. budėjimą. Jaudinomės, tačiau visiškai be priežasties. Gydytoja labai maloni, pozityvi ir užtikrinta. Gimdymas buvo nekomplikuotas ir greitas, tačiau gyd. Pinkevičiūtė užtikrintai ir profesionaliai atliko savo darbą. Esame labai dėkingi, kad padėjo pasauliui išvysti mūsų sūnelį. Daugiau tokių malonių specialistų!

2018-08-08, 17:50 | 2

puiki gydytoja! pas ginekologes man dažniausiai jautru lankytis, nes pas kurias buvau, buvo priešpensijinės bumbeklės, viena net einant kelis kartus iš eilės su nežmoniškais skausmais nesugebėjo diagnozuoti endometriozės, na žodžiu, ne apie tai. ši gydytoja nors ir labai jauna, bet išmananti savo darbą, jautri, švelni, profesionali, atsako išsamiai į klausimus, pataria, net ir paklausus kelis kartus nerodo susierzinimo, kantriai atsako. deja, taip ir nepavyko nustatyti skausmų priežasčių po operacijos, bet visus tyrimus ir apžiūra atliko išsamiai, pasiūlė apsilankyti po laiko kontrolei. ir eisiu su malonumu, be jokios baimės ar įtampos, kaip būdavo iki šiol, ačiū :)

2018-07-03, 22:24 | 3

Dėmesinga, atidi bei maloni gydytoja. Ačiū. :)

2018-06-07, 12:03 | 2

Profesionali ir demesinga.

2018-05-04, 11:00 | 1

Labai neprofesionali "gydytoja". Pagal darbo kokybę galima spręsti, kad diplomą nusipirko. Teko gimdyti pas šią moterį, gydytoja nedrįstu vadinti, nes jos vardo neverta. Neturiu gero žodžio pasakyti, grubus bendravimas, visiška nepagarba pacientui. Teko lankytis ir dar kartą dėl skausmų, kuriuos kentėjau kelias savaites, ji nieko nerado ir pasakė, kad esu sveika, man skausminga ovuliacija dėl to visi simptomai tokie ir yra, ir nukreipė ligų ieškoti kitur. Na ką gi, nepraėjo man vadinamoji "ovuliacija", nedelsusi nuvykau į kitą miestą pas kitą, tikrą gydytoją, tai rado gimdos ir kiaušidžių uždegimą, žaizdą gimdos kaklelyje, policistines kiaušides ir cistų aplink. Dabar sėkmingai gydausi, be to, atliko PAP tyrimą. Linkiu nepakliūti pas šią visiškai nekvalifikuotą ir grubią gydytoją. Nežinia kiek laiko dar būčiau gyvenusi skausme.

2018-02-01, 20:37 | 3

Gydytoja profesionali, rūpestinga. Priėmė mūsų dukros gimimą. Gimdymas buvo sudėtingas, bet ji pasistengė, jog mergytė išvystų pasaulį natūraliu būdu, kaip mes ir norėjome. Tikiu, jog daugelis gydytojų jau seniai būtų pasiūlę cezarį, tačiaus Aistė užtikrintai stengėsi padaryti viską, jog vaikelis gimtų natūraliai. Esame labai dėkingi. Taip pat teko su ja susidurti ir iki gimdymo, pataloginiame skyriuje. Ten ji buvo rūpestinga, dalykiškai pajuokaudavo ir net duodavo tiesiog žmogiškų patarimų, kaip jaustis geriau, nukreipti dėmesį ir tt (buvo nėščiųjų vėmimas). Rekomenduoju tiems, kam reikia konkrečios gydytojos, kuri nepasimeta net sudėtingoje situacijoje, yra rami, užtikrinta, žinanti ką daro, patarianti.

2018-01-15, 23:51 | 2

Gydytoja gera ir paslaugi

2017-12-19, 20:05 | 1

Profesionali ir dalykiška gydytoja, kurios darbu ir jo rezultatais esu labai patenkinta. Nors nėštumas buvo komplikuotas, visada jaučiau, kad gydytoja puikiai valdo padeti ir randa sprendimus visose situacijose.