Pacientai, kurie rekomenduoja Aistė Pinkevičiūtė, %

Išduota: 2009-07-15, Nr. MPL-15627, Panaikinta

Išduota: 2013-07-26, Nr. MPL-18993, Galiojanti

Pinkevičiūtė Aistė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pinkevičiūtė Aistė?

2019-09-01, 17:23 | 1

Gydytoja priziurejo mane viso nestumo metu ir taip sutapo, kad prieme ir gimdyma. Specialiste labai aiski, konkreti, stengiasi del pacientes, siekia geriausio rezultato. Labai patiko jos poziuris i nestuma ir visokius klausimus is forumiuku - nestumas ne liga. Gimdymo metu taip pat stengesi, kad viskas vyktu kuo sklandziau ir su kuo maziau komplikaciju. Tai ir pavyko. Tikrai likau labai patenkinta ir rekomenduociau sia gydytoja.

2019-08-23, 08:08 | 2

Kai susiduri su tokiais specialistais, tiki visa šviesia gydymo sistemos ateitimi. Ačiū labai!

2019-07-08, 20:21 | 2

Šianakt ši gydytoja priėmė mano dukrytę.
Labai rami, profesionali, ,kompetentinga gydytoja. Labai džiaugiamės pas ją pakliuvę. Visą gimdymą jaučiau sklindančią ramybę ir palaikymą. Aiškiai ir ramiai paaiškino ką daryti sarėmių metu, kaip stumti. Atsakė į visus klausimus.
Esame be galo jai dėkingi, kad turime sveiką mergytę.

2019-02-27, 11:04 | 2

Ši gydytoja priėmė mano pirmagimę. Labai maloni, kompetentinga, atsakė į visus klausimus, paaiškino viską, ką darė apžiūrų metu. Esame be galo jai dėkingi, kad turime sveiką mergytę.

2019-01-26, 09:32 | 1

Nuotaikos žmogus. Laiku neaptikta infekcija nėštumo metu, o kilus įtarimams, neskyrus jokio gydymo, sukėlė pasekmes, kurias jaučiame iki šiol.

2018-11-08, 16:50 | 2

Puiki, maloni, profesionali, rami gydytoja. Lankiausi pas ją viso nėštumo metu ir esu patenkinta, buvo atlikti visi reikiami tyrimai, suteikta visa reikiama informacija, rekomendacijos. Gimdžiau taip pat pas šią gydytoją (taip jau sutapo, kad buvo jos pamaina). Jaučiausi saugiai patekus į Aistės rankas :) Po gimdymo pasiteiravo kaip jaučiuosi aš, dukrytė. Mūsų šeima yra dėkingą už puikiai atliktą darbą ir pagalbą. Nuoširdus AČIŪ!!!

2018-08-17, 09:48 | 3

Gydytoja Pinkevičiūtė priėmė mūsų pirmagimio gimdymą. Nors buvome garantuoti, kad atvyks mūsų ginekologė, deja, ji mus pavedė ir patekome į šios gyd. budėjimą. Jaudinomės, tačiau visiškai be priežasties. Gydytoja labai maloni, pozityvi ir užtikrinta. Gimdymas buvo nekomplikuotas ir greitas, tačiau gyd. Pinkevičiūtė užtikrintai ir profesionaliai atliko savo darbą. Esame labai dėkingi, kad padėjo pasauliui išvysti mūsų sūnelį. Daugiau tokių malonių specialistų!

2018-08-08, 17:50 | 2

puiki gydytoja! pas ginekologes man dažniausiai jautru lankytis, nes pas kurias buvau, buvo priešpensijinės bumbeklės, viena net einant kelis kartus iš eilės su nežmoniškais skausmais nesugebėjo diagnozuoti endometriozės, na žodžiu, ne apie tai. ši gydytoja nors ir labai jauna, bet išmananti savo darbą, jautri, švelni, profesionali, atsako išsamiai į klausimus, pataria, net ir paklausus kelis kartus nerodo susierzinimo, kantriai atsako. deja, taip ir nepavyko nustatyti skausmų priežasčių po operacijos, bet visus tyrimus ir apžiūra atliko išsamiai, pasiūlė apsilankyti po laiko kontrolei. ir eisiu su malonumu, be jokios baimės ar įtampos, kaip būdavo iki šiol, ačiū :)