Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gabrielė Lukšienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2012-06-29, Nr. MPL-17584, Galiojanti

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-08-23, Nr. MPL-17452, Galiojanti

Lukšienė Gabrielė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lukšienė Gabrielė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

40.5% Complete
2

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

52.8% Complete
2.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

50.3% Complete
2.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

45.3% Complete
2.3

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

44.7% Complete
2.2

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

50.1% Complete
2.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.8% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-05, 17:00 | 1

Gydytoja jauna, bet jau dabar matosi, kad nemėgsta savo darbo ir tuo labiau pacientų. Į pacientą žiūri labai išdidžiai, pašaipiai. Net prašydama siuntimo sulaukdavau komentarų "ko ten jums reikia" "juk žvėnelinė nepagydoma, tai kam jums pas dermatologą", o paskutinį kartą kai prašiau siuntimo pas alergologą nes vasarą buvo ištikę net dusulio priepoliai, ji jo net neišrašė, nes jos nuomone tos alergijos perdėtai sureikšminamos. Pereitą savaitę teko nueiti dėl siuntimo pas kitą šeimos gydytoją (nes Lukšienė atostogauja) ir buvau maloniai nustebinta. Gydytojos gali šypsotis ir bendrauti. Pasirodo gali jaustis, kad tavo problemos su sveikata kažkam rūpi, todėl net nesvarstydama perėjau pas netyčia pasitaikiusią nuostabią gydytoją. Perskaičiusi visus komentarus apie Lukšienę supratau, kad visų įstorijos labai panašios. Lukšienės pliusas yra nuostabi sesutė (trumpais blondiniškais plaukais), kurios vardo ir pavardės nežinau, bet visada būdavo geros nuotaikos ir matydavosi, kad nori padėti.

2019-01-24, 20:45 | 1

Keletą kartų atrodė visai normali gydytoja, bet aš ir neturėjau reikalų su ja – gaudavau siuntimus pas kito lygio specialistus. Kai lankiausi paskutinius du kartus, atrodė, kad iš manęs tyšiojasi, „jei gerėja, tai ko čia atėjot“, „jei tik kosite, tai reiškia pasveikot“ ir pan. Nieko beveik netikrina, nieko nekomentuoja, supildo kažką į kompą ir paleidžia. Nematai prasmės kažko klausti, norisi sakyti, kad viskas gerai ir tik užsirašyti pas kitą gydytoją.

2018-11-06, 09:41 | 1

Ilgą laiką kamavo kosulys (ėjimo pas gydytoją momentu buvo trečia savaitė). Gydytoja netgi nesiteikė pasinaudoti stetoskopu, nepaskyrė kraujo tyrimų ar rentgenogramos, tiesiog suteikė biuletenį 3 dienoms ir pasakė "liaudiškai gydytis". Žinoma, mano ligos tas neišgydė. Apsilankius po tų dienų pas budintį gydytoją nustatė, kad įsisenėjęs bronchitas, dabar 2 savaites biuletenyje sėdžiu :) bėkite toliau nuo tokios gydytojos

2018-10-15, 13:15 | 3

Gydytoja arogantiška ir jai tikrai nerūpi pacientas. Laukti reikia ilgai kol priims, vizito metu nužiūrinėja. Daug kartų daviau progą pasitaisyti, bet kaskart nuvildavo. Pvz. Antibiotikų per didelę dozę skiria kas sukelia komplikacijas, skiria ne tų vaistų, vienas gydytojas sako stipri infekcija o ši gydytoja rezultatus įvertina kaip normą. šiandien pasikeičiau šeimos gydytoją, geriausias sprendimas.

2017-12-19, 14:53 | 2

Gydytojais netampama, jais gimstama. Ši gydytoja gimė dirbti kažkuo kitu. Ir tikrai ne su žmonėmis, net ir ne su gyvuliais. Nes visiems labai reikia tiesiog paprastos atjautos, jau nekalbu apie empatiją. Yra KMI (žmogaus kūno masės indeksas), gaila kad niekas nesugalvojo ŽŽI (žmogaus žmogiškumo indekso), manau, kad būsimiems gydytojams turėtų būti paskaičiuojama ŽŽI, o drbantiems gydytojams turėtų būti jis matuojamas profilaktiškai ir periodiškai, neatitinkantiems standartų atimamos licenzijos. Jeigu būtų toks rodiklis, tokie gydytojai, kaip ši jau seniai nebedirbtų. Profesionalumas dar ne viskas, jeigu nėra tiesiog žmogiško santykio su pacientu. Po jos "gydymo" ir nuo jos "gydymo" susirgau dar ir depresija.