Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Ogintaitė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00389, Galiojanti

Ogintaitė Virginija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ogintaitė Virginija?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

45.4% Complete
2.3

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

60.2% Complete
3

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

65.2% Complete
3.3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

80% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

65.2% Complete
3.3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

50% Complete
2.5

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2018-03-19, 08:47 | 1

Labai nusivyliau šia gydytoja, ne tik, kad nereagavo į nusiskundimus, bet pasirodė, kad ir bereikalo vaiką atvedžiau pas gydytoją. Viskas jai pasirodė nereikšminga, ko pasekoje teko vaiką vežti į ligoninę kur nustatė ligą ir išrašė antibiotikus. Labai gaila, kad gydytoja taupydama savo laiką neapžiūri tinkamai vaiko. Niekam nerekomenduoju.

2014-02-19, 20:49 | IP: 188.69.193.81

Šią gydytoją mes lankome su didžiausiu malonumu.Visų pirma nuostabus žmogus ir suspratinga moteris,o svarbiausia-tikra profesionalė savo srityje.Apsilankius jos kabinete,žinai,kad busi atidžiai išklausytas,kruopščiai apžiūrėtas ir vaistai bus išrašyti būtent tie,kurie priklauso sios ligos atveju.Išėjus iš kabineto,pasijunti lyg ir sveikesnis,nes ta geranoriška aura,kuria apgaubia ši nuostabioji gydytoja,lydi jus visą jūsų sveikimo periodą...Kiek kartų mes besilankytumėm pas šį specialistą,visuomet pasveikdavom be jokių rūpesčių,o ir patarimų,kurie praversdavo ligos atveju,visuomet gaudavom be laukimo jokio atlygio.Taip pat ir siuntimus pas specialistus,kurie mums budavo aktualūs butent tos ar anos ligos atveju,ji išrašydavo be jokiu kliūčių,nes jei žmogui tikrai reikalinga specialisto pagalba,negali šiai gydytojai kilti net klausimo,ar siųsti pas jį,ar ne.O kas liečia atsilyginimą,dar kitaip vadinamą kyšiu-niekada nesame nieko šiai gydytojai mokėję ar kišę į kišenę,niekada...Mes iš visos širdies jai dėkingi už jos moteriškumą,jautrumą,supratinguma ir profesionalumą!!!Niekados nenorėtumėm jos keisti į jokią kitą gydytoją.AČIŪ JUMS TARIAME IŠ VISOS ŠIRDIES!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Virginija Ogintaitė?