Pacientai, kurie rekomenduoja Rytis Leonavičius, %

Išduota: 2005-06-13, Nr. MPL-06957, Galiojanti

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

2019-05-07, 00:44 | 1

Ne tik puikus gydytojas, bet ir žmogus!

2019-03-20, 19:19 | 2

Padėka gydytojui už suteiktą pagalbą, supratingumą, žmogiškumą, teigiamos energijos įkvėpimą. Tai-tikras profesionalas, rekomenduoju krizės ištiktam žmogui.

2018-12-14, 05:22 | 1

Fantastiškas gydytojas! ????

2018-12-12, 09:45 | 3

Su mano artimu žmogumi bendravo siaubingai ir stipriai pablogino jos būseną, bėkit nuo tokio daktaro kuo toliau.

2018-12-12, 09:02 | 3

Gydytoju esu stipriai nusivylusi ir savo artimam šeimos nariui jo jokiais būdais nerekomenduočiau. Visų pirmiausia, psichiatras/docentas mano esąs pats protingiausias, labiausiai išsilavinęs gydytojas Lietuvoje, galįs gydyti žmones ne tik lietuviškai, bet dar dvejomis kalbomis ir visiems kitiems šios srities specialistams reikėtų iš jo daugybės dalykų pasimokyti. Visa tai yra, jei tiesa, sveikintina, tačiau panašu, kad gydytojas gali pasigirti tik teoriniais savo sugebėjimais, o šiuos pritaikyti praktikoje jam, mano subjektyvia nuomone, ne itin sekasi. Ir vis dėlto, savo kuklia gyvenimiška patirtimi galiu drįsti teigti tai, kad patys protingiausi žmonės visgi yra paprasti ir supranta kiek daug jie nežino (nes visko žinoti yra neįmanoma, o kuo daugiau žinai, tuo daugiau nežinai), savo didžiąsias žinias parodo veiksmais, netuščiažodžiauja ir laikosi savo žodžio.
Aš nuo pat pirmos konsultacijos gydytojas manęs nesiklausė, kalbėjo monologu, visai ne į temą. Mane ne kartą įžeidė tokiais epitetais kaip „kaimietė“ arba galima „šizofrenikė“. Bene po kiekvieno jo vizito skambindavau artimiesiems liedama ašaras. Svarbu paminėti, kad mano didžiausia kada paskirta vaistų dozė buvo 100mg sertralino. Koks šokas mano organizmui buvo pradėjus šio specialisto paskirtą gydymą — bijau ir pagalvoti. Per visas „gydymosi“ dienas aš tiesiog arba gulėjau, arba miegojau, nes po šitiek vaistų (pinceto taisyklės neleidžia tiksliai įvardinti kiek ir kokių, bet patikėkit, daugybę, net ir leidžiamų) neturėjau jėgų net pasidaryti savo mėgiamo karšto šokolado, o į tualetą nueiti, taipogi, buvo iššūkis. Kodėl nėjau į užsiėmimus? Manau aiškinti net neverta, įdomu ar pats nerealusis gydytojas pajėgtų tai daryti gaudamas šitiek „nuodukų“. Beje, verta paminėti, kad klinikoje (krizių centre) nebuvo jokio psichoterapeuto, mat dirbantysis buvo išėjęs atostogų, o jo pavaduoti niekas neketino. Grupinės psichoterapijos nevyko. Man juokinga net pagalvoti, kad muzikos pasiklausymas ar patepliojimas guašu turėjo mane išgydyti! Galbūt taip ir yra, reiktų paklausti gerbiamo visažinio. Prie to pačio, per tas šešias dienas, kurias iššvaisčiau krizių centre mano regėjimas ženkliai nusilpo, tikriausiai nepataisomai, dėl ko labiausiai gailiuosi priėmusi sprendimą čia „gydytis“. Torto vyšnaitė buvo tai, kad docentas ryte įsiveržęs į palatą ir nieko nepaaiškinęs liepė susikrauti daiktus ir grįžti namo, esą esu išgijusi. Tačiau mano būklė buvo pablogėjusi, o dvi naktis prieš tai negalėjau užmigti.

2018-12-11, 14:14 | 4

Pasikėlęs, arogantiškas, nemalonus gydytojas, neleidžia išsipasakoti, nustatė ne tą diagnoze ir viskas tik pablogėjo.

2017-12-30, 01:22 | 1

Kazkoks nesusipratimas ne gydytojas. Pradzioje labai malonus ir geras, po to agresyvus, nenuspejamas, neisiklauso i zmogu, zemina, po vizito isvare is kabineto uz neaisku ka. Be kazkokiu argumentu. Uz zmogaus pazeminima galima ir i teisma paduot kita kart. Tai cia sitaip psichiatrai kalba su zmonem siais laikais? Paciam laikas gydytis, ka tokie zmones veikia ten.

2017-03-24, 19:53 | IP: 84.55.2.51

Puikus gydytojas, arčių už pagalbą.

2017-03-24, 19:48 | IP: 84.55.2.51

Tai puikus gydytojas, suprantantis pacientą, gebantis jam padėti ir mediciniškai, ir psichologiškai. Tokių gydytojų šiais laikais retai pasitaiko. Jis negaili savo laiko paciento problemos išaiškinimui, visada išklauso, supranta, pataria. Žodžiu, Gydytojas didžiąja raide. Ačiū jam.

2017-03-24, 16:10 | IP: 193.219.179.221

Tokių gydytojų retai pasitaiko. Jis labai daug žino ir moka panaudoti tas žinias paciento labui.