Pacientai, kurie rekomenduoja Rytis Leonavičius, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2005-06-12, Nr. MPL-06957, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2005-06-12, Nr. MPL-06957, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2021-06-21, 17:36 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Grubus ir įžeidinėja.

2021-06-11, 18:45 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju. Abejingas ir nepasiruošęs suteikti jokios pagalbos. Nepanašu, kad žmogus savo rogėse sėdėtų.

2021-06-06, 20:55 | Registruotas lankytojas 6

Nupstabus gydytojas ir kolega. deaj, nebe taip dažnai tenka atvykti konsultacijai, nes aš kitame mieste dirbu :) o gydytojas šaunuolis. neperdekite :)

2020-08-28, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Atsisake is viso teikti konsultacija, nes, paties mediko zodziais, baiminasi koleges, kuri itariu megsta dovaneles.

2020-03-15, 12:32 | Registruotas lankytojas 3

Esu dėkinga Leonavičiui Ryčiui už diagnozės patikslinimą. Gydytojas labai maloniai bendraudamas stengiasi išsiaiškinti ligos priežastis, kad tinkamai galėtų skirti gydymą. Puikus, rūpestingas, dėmesingas gydytojas. Ačiū už pagalbą. Rekomenduoju visiems.
Pagarbiai E.V.

2020-01-08, 19:18 | Registruotas lankytojas 4

Geras gydytojas bei žmogus

2019-09-30, 20:42 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities specialistas, rekomenduociau ne vienam, malonu bendrauti, tariu didelį Ačiū už pagalbą ir paskirta gydymą. Manau tokiem daktaram už tokį atsidavimą darbui turėtų būt atlyginta. ????

2019-05-06, 21:44 | Registruotas lankytojas 4

Ne tik puikus gydytojas, bet ir žmogus!

2019-03-20, 17:19 | Registruotas lankytojas 4

Padėka gydytojui už suteiktą pagalbą, supratingumą, žmogiškumą, teigiamos energijos įkvėpimą. Tai-tikras profesionalas, rekomenduoju krizės ištiktam žmogui.

2018-12-14, 03:22 | Registruotas lankytojas 1

Fantastiškas gydytojas! ????

2018-12-12, 07:45 | Registruotas lankytojas 3

Su mano artimu žmogumi bendravo siaubingai ir stipriai pablogino jos būseną, bėkit nuo tokio daktaro kuo toliau.

2018-12-12, 07:02 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoju esu stipriai nusivylusi ir savo artimam šeimos nariui jo jokiais būdais nerekomenduočiau. Visų pirmiausia, psichiatras/docentas mano esąs pats protingiausias, labiausiai išsilavinęs gydytojas Lietuvoje, galįs gydyti žmones ne tik lietuviškai, bet dar dvejomis kalbomis ir visiems kitiems šios srities specialistams reikėtų iš jo daugybės dalykų pasimokyti. Visa tai yra, jei tiesa, sveikintina, tačiau panašu, kad gydytojas gali pasigirti tik teoriniais savo sugebėjimais, o šiuos pritaikyti praktikoje jam, mano subjektyvia nuomone, ne itin sekasi. Ir vis dėlto, savo kuklia gyvenimiška patirtimi galiu drįsti teigti tai, kad patys protingiausi žmonės visgi yra paprasti ir supranta kiek daug jie nežino (nes visko žinoti yra neįmanoma, o kuo daugiau žinai, tuo daugiau nežinai), savo didžiąsias žinias parodo veiksmais, netuščiažodžiauja ir laikosi savo žodžio.
Aš nuo pat pirmos konsultacijos gydytojas manęs nesiklausė, kalbėjo monologu, visai ne į temą. Mane ne kartą įžeidė tokiais epitetais kaip „kaimietė“ arba galima „šizofrenikė“. Bene po kiekvieno jo vizito skambindavau artimiesiems liedama ašaras. Svarbu paminėti, kad mano didžiausia kada paskirta vaistų dozė buvo 100mg sertralino. Koks šokas mano organizmui buvo pradėjus šio specialisto paskirtą gydymą — bijau ir pagalvoti. Per visas „gydymosi“ dienas aš tiesiog arba gulėjau, arba miegojau, nes po šitiek vaistų (pinceto taisyklės neleidžia tiksliai įvardinti kiek ir kokių, bet patikėkit, daugybę, net ir leidžiamų) neturėjau jėgų net pasidaryti savo mėgiamo karšto šokolado, o į tualetą nueiti, taipogi, buvo iššūkis. Kodėl nėjau į užsiėmimus? Manau aiškinti net neverta, įdomu ar pats nerealusis gydytojas pajėgtų tai daryti gaudamas šitiek „nuodukų“. Beje, verta paminėti, kad klinikoje (krizių centre) nebuvo jokio psichoterapeuto, mat dirbantysis buvo išėjęs atostogų, o jo pavaduoti niekas neketino. Grupinės psichoterapijos nevyko. Man juokinga net pagalvoti, kad muzikos pasiklausymas ar patepliojimas guašu turėjo mane išgydyti! Galbūt taip ir yra, reiktų paklausti gerbiamo visažinio. Prie to pačio, per tas šešias dienas, kurias iššvaisčiau krizių centre mano regėjimas ženkliai nusilpo, tikriausiai nepataisomai, dėl ko labiausiai gailiuosi priėmusi sprendimą čia „gydytis“. Torto vyšnaitė buvo tai, kad docentas ryte įsiveržęs į palatą ir nieko nepaaiškinęs liepė susikrauti daiktus ir grįžti namo, esą esu išgijusi. Tačiau mano būklė buvo pablogėjusi, o dvi naktis prieš tai negalėjau užmigti.

2018-12-11, 12:14 | Registruotas lankytojas 4

Pasikėlęs, arogantiškas, nemalonus gydytojas, neleidžia išsipasakoti, nustatė ne tą diagnoze ir viskas tik pablogėjo.

2017-12-29, 23:22 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-24, 17:53 | IP: 84.55.2.51

Puikus gydytojas, arčių už pagalbą.

2017-03-24, 17:48 | IP: 84.55.2.51

Tai puikus gydytojas, suprantantis pacientą, gebantis jam padėti ir mediciniškai, ir psichologiškai. Tokių gydytojų šiais laikais retai pasitaiko. Jis negaili savo laiko paciento problemos išaiškinimui, visada išklauso, supranta, pataria. Žodžiu, Gydytojas didžiąja raide. Ačiū jam.

2017-03-24, 14:10 | IP: 193.219.179.221

Tokių gydytojų retai pasitaiko. Jis labai daug žino ir moka panaudoti tas žinias paciento labui.

2017-03-24, 14:08 | IP: 193.219.179.211

Puikiai dirba, visada geros nuotaikos, vertinamas ir Lietuvoje, ir užsienyje

2017-03-24, 14:01 | IP: 193.219.179.81

Rekomenduoju, rekomenduoju ir dar kartą rekomenduoju. Respublikinė Kauno ligoninė turi didžiuotis tokiais gydytojais

2017-03-24, 13:56 | IP: 193.219.179.86

Gerai gydo, mėgsta pacientus, domisi medicinos naujovėmis. Tikras daktaras.

2017-03-24, 13:51 | IP: 193.219.179.87

Puikus specas. Dirba Respublikinėje Kauno ligoninėje, konsultacijų poliklinikoje. Visiems rekomenduoju. Esu patenkintas gydymu ir diagnostika.

2017-03-16, 12:20 | IP: 81.7.77.32

Reto talento gydytojas. Mandagus, profesionalus, paprastas. Rekomenduoju visiems. Nenusivilsite.

2017-03-16, 08:22 | IP: 85.206.24.251

Labai patenkinta šiuo specialistu. Geras daktaras.

2017-03-14, 15:12 | IP: 85.206.24.251

Daugiau tokių gydytojų ir Lietuvoje bus geriau gyventi. Rekomenduoju jį visiems. Puikus specialistas.

2017-03-08, 13:58 | IP: 81.7.77.32

Neturiu ką ir pridėti - puikus žmogus, geras specialistas, supranta paciento problemas. Gerai diagnozuoja, ištiria ir konsultuoja bei gydo.

2017-03-06, 21:14 | IP: 78.62.80.101

Man jis tikrai padėjo. Jeigu bus bėda - vėl kreipsiuosi.

2017-03-06, 10:16 | IP: 81.7.77.32

Puikus geras gydytojas ir žmogus. Daugiau tokių.

2017-02-16, 14:23 | IP: 90.138.149.96

geras gydytojas, palaiko gerą nuotaiką

2016-12-14, 08:09 | IP: *.*.*.*
2016-10-01, 00:40 | IP: 188.69.193.64

Po metus trukusių negalavimų, kai kiti gydytojai nepagelbėjo, o vienas netgi pasakė, kad nieko nesitikėtume, ieškotume globos įstaigos, šis gydytojas suteikė pacientei galimybe gyventi pilnavertį gyvenimą. Gaila, kad dabar Rytis neturi savo skyriaus, ir ligai atsinaujinus tenka vežti kitur ir tikėtis, kad jis kaip vyr. gydytojas padarys nors ir neformalią įtaką to skyriaus vedėjai.
Pirma karta prieš keletą metų susidūrus su Leonavičium klinikose, jis pasirodė grubus - žodžių į vata nevyniojantis, tačiau dabar jis bendrauja labai maloniai.

2015-01-02, 17:22 | IP: 88.222.53.102

puikus gydytojas