Pacientai, kurie rekomenduoja Henrikas Kazlauskas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-03-06, Nr. MPL-12662, Galiojanti

Kazlauskas Henrikas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kazlauskas Henrikas?

2.2

2019-03-12, 18:47 | 2

Apejau daug neurologu ne tik klaipedoje...gydytojas labai zmogiskas...buvau privacioje bet su siuntimu nemokejau....mano problema sunki...bet nusiute tyrimui ir reabilitacijai....kas raso blogai...tikrai nematete lietuvos gydytoju....aciu jum gyd.ir sveikatos visiems mums....

2019-02-10, 20:18 | 1

Tai savo srities specialistas,turintis patirties.Mokantis bendrauti ir išaiškinti ligos eigą ir gydymą.

2018-02-22, 14:03 | 3

Puikus gydytojas. Apžiūrėjo, viską išaiškino. Paskyrė reikiamus tyrimus. O tiems, kurie rašo, kad neprofesionalus ir t.t., gal patys į save pasižiūrėkit. Matyt nemokat klausimo, kuris rūpi, suformuluot, ir laukiat kokio nors stebuklo iš gydytojo.

2017-11-03, 01:19 | 1

Vien pliurpalai ir kuo greiciau nusimesti nuo saves.

2017-09-26, 22:04 | IP: 90.141.83.132

Man labai patiko bendravimas su siuo gydytoju ir jo komoetencija.Sekanti karta registruosiuos tik pas si gydytoja.
Danute Rimaviciene
Klaipeda

2017-09-02, 12:36 | IP: *.*.*.*
2017-03-01, 22:52 | 1

Neprofesionalus ir ne kompetetingas gydytojas, vengė atsakinėti į klausimus, nesigilinant konstatavo jau esamą diagnozę. Vizitas nors ir mokamas, bet bereikšmis. Nerekomenduoju.

2017-02-11, 00:01 | IP: *.*.*.*