Pacientai, kurie rekomenduoja Henrikas Kazlauskas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-03-05, Nr. MPL-12662, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-03-05, Nr. MPL-12662, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2.3

Gydymas nebuvo veiksmingas

2022-11-07, 11:31 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju !!Nei diagnozės neparašė,nei paskambino,kaip žadėjo.Praėjo 2 men.po MRT!!! Tai nekvalifikuotas elgęsis su pacientu.Nesuprantu kodel įstaigos vyr.gydytojai nekontroliuoja tokį elgesį

2022-05-12, 15:38 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šio gydytojo, nes mano atveju jis visai nesigilino į mano problemą. Paskaitęs šeimos gydytojo siuntimo išvadas jas ir patvirtino, teigdamas, kad man yra stuburo išvarža, todėl ir atsiradę skausmai juosmens srityje. Man paprieštaravus, kad buvo darytas magnetinis rezonansas (reumatologo siuntimu) ir jokių išvaržų nebuvo rasta, pareiškė, kad šeimos gydytojas parašė, kad yra išvarža ir stuburo pakitimai, todėl ir skauda. Paprašiau, kad pasižiūrėtų pats tas nuotraukas (jų ligoninėje MRT buvo daryta, todėl jis jas galėjo matyti) ir radiologo išvadą, nes man reumatologas sakė, kad juosmens srityje stuburo išvaržų nėra ir juosmens skausmo priežasties gal kitoje stuburo srityje reikia ieškoti, t.y. gal reikia kitos stuburo vietos MRT daryti. Jis atsakė, kad jis geriau žino ką daryti, išrašė siuntimą reabilitacijai ir vaistukų nuo skausmo.
Taip, kad tenka vėl šeimos gydytojo prašyti siuntimo ir eiti pas kitą neurologą.

2021-10-24, 11:54 | Registruotas lankytojas 1

Parašysiu savo nuomonę kuri yra subjektyvi ir remiasi mano asmeninė patirtimi.Nerekomenduoju šito gydytojo , nes Aš labai nepatenkintas šio gydytojo darbų ,ir abejoju jo kompetencija,jis paskyrė man magnetinį rezonansą tai yra gerai ,bet kai turėjo po gauto atsakymo su manimi susisiekti tai yra man paskambinti ir pasakyti rezultatus visų pirma : jis pavėlavo ir laiku nepaskambino (pavėlavo apie 30min) antrą : jis nelabai suprato dėl ko man skambina ir teko man priminti ,tada jis pasakė, kad neužilgo vėl man perskambins, trečią: sunkokai rado MRT rezultatus ir toks jausmas kad jis pirmą kartą skaitė rezultatus MRT besikalbant su manimi telefonu ir aiškinant man jo reikšmia ,kai paklausiau Ar man nereiktų operuoti tą stuburo išvarža ,pasakė kad ne tiesiog gyvenk daryk tempimo pratimus ir bus matyt ,po dviejų dienų po šito pokalbio mane išvežė su greitąją tai buvo rugsėjo 26d.nes klaikiai pradėjo skaudėti stuburo apačia ir skausmas plito į kojas . Nuo tos dienos iki spalio 4d. operacijos dienos,aš negalėjau nei atsisėsti nei aišku atsistoti ,valgiau lovoje ir tuštinausi lovoje į basoną ir į "antį",man pradėjo tirpti tarpukojis ,todėl ekstra greitai mane spalio 4d išoperavo puikus neurochirurgas V.Grikšas nuoširdus ačiū jam labai.ir tik po to aš galėjau jau pakilti iš lovos nors ir būdamas silpnas.Beje turbūt ne vien neurologo Henriko kaltę kad operacija buvo atlikta taip vėlai ,manau ji turėjo būti atlikta daug ankčiau, kad išvengti problemų ištikusi po rugsėjo 26d. ( problemų su šlapinimosi sutrikimais ,tuštinimosi,bei erekcijos ,rašau šį atsiliepimą spalio 24d. ir aš tebeinu reabilitacija bet tie sutrikimai tebėra labai tikiuosi kad aš pasveiksiu ,bet negali žinoti kaip čia bus...)Man taip pat nepasisekė su savo šeimos gydytojų kuris davė siuntimą pas neurologa tik po to kai aš pats jo parašiau nors skausmai stuburo apačioje kankino jau ne pirmą ir net ne trečią kartą kelis kartus gydžiausi ambulatoriškai kineziterapija ,nors daug kartų su nugara buvo problemos ir siaubingas skausmas bet nebuvo nieko padaryta kad diagnozuoti priežastį iki man paprašant ,pasirodo šiais laikais gydytojams reikia nurodyti kaip dirbti ir pas kokį specialistą siuntimą parašyti Ar kokius tyrimus jie turėtų paskirti atlikti ,mano šeimos gydytojas A. P.(ačiū tau kad tau nusispjauti į mano sveikata)!!!!!!!!Į jį pavaduojantis gydytojas A. tai išvis į jokius rėmus netelpa ,aiškinantis kad aš tik pavaduoju tavo gydytoją per jo atostogas ir man niekas už tave pinigų nemoka .Nerašau šeimos gydytojų vardų pavardžiu ,bet jei jie skaitys netyčia ši atsiliepimą tai supras kad tai jie nes jie save tai žino.Manau jeigu mano sveikata neatsistatys aš kai ką paduosiu į teismą už aplaidu gydytojo pareigų vykdymą.Žinoma aš galiu klysti ir šitie gydytojai yra puikus profesionalai su kitais savo pacientais ,čia tik man matyt labai nepasisekė! Palinkečiau turėti visiems stiprią sveikatą ,bet jei jūs skaitote atsiliepimus apie gydytojus reiškia jau bėdų su sveikata yra ,tad palinkesiu kad pasisektų su gydytojais ir pasveiktumėte!

2021-07-11, 20:23 | Registruotas lankytojas 1

Tragedija ne gydytojas! Neadekvatus! Nerekomenduoju! Atėjo žmogus su didelėmis problemomis, apžiūrinėja, klausinėja, peza kitką nei nurodyta siuntime, ( buvusių vizitų ir darytų tyrimų prieš tai neatsimena,net esveikatos pagalba). Galutiniam rezultate parašo, kad žmogus sveikas! Ko pasekoje žmogui padidinamas darbingumas, remiantis šio "gydytojo" rašliava!

2017-11-02, 23:19 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-09-02, 09:36 | IP: *.*.*.*

2017-03-01, 20:52 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-02-10, 22:01 | IP: *.*.*.*

2015-12-19, 21:14 | IP: *.*.*.*