Pacientai, kurie rekomenduoja Arvydas Gelžinis, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2008-08-18, Nr. MPL-11514, Galiojanti

Gelžinis Arvydas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gelžinis Arvydas?

2018-10-17, 20:31 | 4

Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Arvydas Gelžinis labai gerai išmano savo sritį ir yra tikras profesionalas užsitarnavęs pagarbą per ilgą laiką. Džiugu, kad dar yra labai aukštos kultūros, taktiškas žmogus. Gydytojas kelia pasitikėjimą - Hipokrato priesaikos laikymosi pavyzdys. Tokie gydytojai kelia Lietuvos medicinos sistemos autoritetą. Geriausių žodžių nusipelno ir visas A.Gelžinio vadovaujamos vaikų akių ligų klinikos personalas. Tikrai labai Ačiū jums. Jus darote stebuklus.

2017-07-26, 16:24 | IP: 78.62.199.118

Nuostabus gydytojas, labai jam esu dėkinga. Mano dukrai rimtas susirgimas - katarakta. A. Gelžinis priėmė mus be eilės, skubos tvarka tvarko ir tvarkys jos akytes. Bendravimas puikus, atsako į visus klausimus išsamiai, nuramina. Po bendravimo su jo man nėra taip baisu, žinau kaip dirbti su dukryte, kaip lavinti jos regą ir tikrai moka nuraminti ir bendrauti net su visai mažu kūdikiu. Mūsų dukrytė pas šį daktarą nurimsta iškart. Nuoširdus ačiū jam! Kol toks gydytojas gydo mūsų dukrytę, mes ramus dėl jos regos

2017-06-27, 03:23 | IP: 88.222.56.99

Gydytojas labai geras. Moka užsiimti su vaikais ir stengiasi, kad jie nepyktų ir neverktų. Stengiasi išgydyti ir pagelbėti. Labai daug vaikų mamų giriamas. Rekomenduoju.
Bet jam manau sunku dirbti, nes kartu su juo dirba seselė Vida, kuri padaro savo tvarka. Teko lankytis su vaiku nuo kūdikystės, jeigu esi iš Kauno ne svarbu kada tavo talonas arba kada tu atvykai tave priims vėliausiai. Jei gydytojas ekstra turi išvykti ir nedirba kitų miestų pacientams praneša, Kauniečiams ne. Jie atvykę gali pralaukti 4val. ir vėl atvykti kitą kartą. Gydytojas po kiekvieno paciento sterilizuoja rankas, seselei kažkodėl tas negalioja, nors ji lašina pacientams lašiukus ir turi tiesioginį kontaktą (to pasekoje porąkart po vizitų mums užpuliavo akys).

2017-01-06, 14:28 | IP: 78.62.60.70

Malonus ir suprantantis savo darbą. Operacija pavyko, ačiū

2016-10-06, 16:25 | IP: 78.62.241.90

Teko susipažinti su šiuo gydytoju prieš daugelį metų, kai dar tik buvo pradėjęs oftalmologo karjerą. Jau tada sėkmingai nustatė diagnozę, tiek man, tiek vyrui, nors ir nuodugnesniam tyrimui neturėjo reikalingų priemonių, todėl diagnozės patvirtinimui nusiuntė į Kauno Klinikas. Be abejo, gydytojas nesuklydo. Įvertinant tada buvusias aplinkybes, labai vertinu daktaro profesionalumą.

2016-10-02, 18:47 | IP: 82.140.181.96

Labai esu dekinga gydytojui Arvydui Gelziniui,operavusiui mano sunui akyte.Be galo malonus ir rupestingas gydytojas.Nuosirdziai dekoju jam.

2016-07-21, 15:37 | IP: 84.15.177.177

L

2016-03-20, 18:55 | IP: 78.58.161.29

nuosirdus,gebantis bendrauti su vaikais,malonus ir profesionalus.

2016-03-15, 23:17 | IP: 78.62.253.80

Arvydas Gelžinis ne tik gerai išmano savo sritį, bet ir yra labai aukštos kultūros, taktiškas žmogus, o tai yra labai retas dalykas tarp panašaus užimtumo gydytojų. Gydytojas kelia pasitikėjimą, nes visuomet dirba labai atsakingai, deda visas pastangas, kad padėtų žmonėms - Hipokrato priesaikos laikymosi pavyzdys. Esame labai dėkingi šiam Profesionalui už nuolatinę dukrytės priežiūrą ir už visą pagalbą, kurios dėka ir liga nebeatrodo tokia baisi. Tokie gydytojai kelia Lietuvos medicinos sistemos autoritetą. Geriausių žodžių nusipelno ir visas A.Gelžinio vadovaujamos Vaikų akių ligų klinikos personalas .

2015-08-14, 18:22 | IP: 78.62.199.191

Labai maloniai bendraujantis,atidus,išklausantis pacientą ir išsamiai paaiškinantis situaciją daktaras.Aukštos kvalifikacijos profesionalas.Dėkui jam.