Pacientai, kurie rekomenduoja Marija Sakalauskaitė, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15261, Galiojanti

Sakalauskaitė Marija dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-10-25, 15:39 | 1

Šis vizitas buvo nesusijęs su manimi, bet su mano tėčiu. Noriu padėkoti už gydytojos nuoširdų bendravimą, konkretumą. Ačiū Tėčio vardu!!!

2019-10-24, 11:50 | 1

Ir konsultacija ir pati viršutinių vokų operacija praėjo šauniai. O svarbiausiai rezultatas .Jokių mėlynių nebuvo. Labai džiaugiuosi savo nebeužkritusiais viršutiniais vokais. Dabar 4 mėnesiai praėjo jokių randų nėra. Vyras stebisi kaip taip įmanoma????

2019-01-13, 10:04 | 7

Puiki gydytoja. Viska aiskiai, detaliai išaiškino. Rekomenduoju.

2018-05-09, 10:55 | 17

Puiki gydytoja. Rekomenduoju.

2018-03-26, 14:38 | 1

Kreipiausi del apgamo(papiloma) ir akiu voku operacijos. Apgamas pasalintas greitai ir kokybiskai, buvo nuskausminta pries procedura. Sekanti karta pasidomejo kaip sugijo ta vieta..
Akiu voku plastika atlikta puikiai, dar tik nepilna savaite prabego...Jauciuosi gerai ,perrisimuose buvau... puiki gydytoja,puikiai atlieka savo darba. Rekomenduoju. Nera ,saldi,,. nera jokiu utiu tiu ir t.t.
Viska pasako tiesiai sviesiai, gal kam ir atrodo , kad grieztokai ..taciau taip ir turi buti. Savo darba puikiai ismano .

2018-03-04, 09:27 | 1

Ačiū gydytojai M.Sakalauskaitei už konsultacijas prieš ir po operaciją, priežiūrą. Esu labai patenkinta rezultatu, dar kartą nuoširdžiai dėkoju. Pacientė Irena.

2018-01-25, 12:38 | 2

Pritariu neigiamai nuomonei. Nemoka bendrauti, nemaloni gydytoja. Daugiau neičiau.

2017-10-02, 01:26 | 1

Labai gera gydytoja, antri metai lankausi ir lankysiuosi toliau. Sutvarke veiduka geriau nei tikejausi????