Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Pranculis, %

Gydytojas radiologas

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09768, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-10-28, 15:04 | Registruotas lankytojas 2

Šių metų liepos mėnesį man atliko pilvo aneurizmos operaciją. Puikus, atidus, savo srities profesionalas, operacija pavyko puikiai. Pasitikiu šiuo gydytoju 100% , rekomenduoju ir kitiems. Nuoširdus AČIŪ ! Pacientė R.Bankauskienė

2023-02-28, 20:32 | Registruotas lankytojas 6

AČIŪ DIDELIS GYDYTOJUI. Kęstutis

2022-03-22, 12:15 | Registruotas lankytojas 2

Rekomenduoju 100%

2021-02-02, 09:28 | Registruotas lankytojas 1

Tai puikus savo darbo meistras. Atsidavęs savo pašaukimui. GYDYTOJAS.

2020-07-17, 18:10 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas sugrąžinęs mane į pilnavertį gyvenimą. Man buvo diagnozuotas hemoraginis insultas. Sėkmingai atliktos plyšusios ir neplyšusios aneurizmų operacijos. Dėkoju šiam kompetetingam ir geros širdies gydytojui. Ačiū.

Pagarbiai
Violeta Š.

2019-11-25, 11:39 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Andrius Pranculis išskiritnis praktikas, puikus gydytojas, kuris sugeba ne tik išlaikyti betarpišką bendravimą su pacientais, bet išklausyti, išgirsti ir įsigilinti. Puikus specialistas. Buvo atlikta miomos embolizacija. Gydytojas ne tik konsultavo, bet ir atliko procedūrą, taip pat konsultavo dėl poprocedūrinio laikotarpio. Gydytojas yra puikus pavyzdys, kai profesionalumas puikiai dera su paprastumu ir bendražmogiška šiluma. Ačiū.

2019-10-10, 11:17 | Registruotas lankytojas 4

Labai talentingas mokslų daktaras ir praktikas, puikiai išmano savo specialybę, pilnai pašalino aortos grėsmę pilve. Ačiū jums, Daktare!

2014-03-06, 12:01 | IP: 195.182.91.18

Labai gerai išmano savo darbą. Tai gydytojas iš didžiosios raidės. Mano vyrui atliko sudėtingą operaciją pamatinės arterijos stentavimą dviem stentais. Ačiū už išgelbėtą vyro gyvybę.
Po to dar kelis kartus reikėjo vyrui gydytojo pagalbos praplečiant kojų kraujagysles. Neatsisakė padėti. Tada mes vėl susitikome Kauno klinikose. Nepaisant gerų norų ir pastangų vis dėlto viena koja buvo amputuota. Nuo mūsų šeimos labai didelis AČIŪ.

Esate Andrius Pranculis?