Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Kondrackienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13274, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kondrackienė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kondrackienė Jūratė?

2021-03-11, 09:06 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, super specialistė. Pagarba tokiems medikams.

2020-12-16, 18:50 | Registruotas lankytojas 1

Nesu linkusi teisti ir smerkti, visgi visi mes klystame, bet jaučiu pareigą perspėti žmones, kurie ateina su rimtomis problemomis ir tikisi pagalbos. Mano problemos, savijautos skundai šios gydytojos net nejaudino, paaiškinus, kad skauda, sveikata negerėja, susilaukiau tokių komentarų kaip: „viskas čia normalu“, „taip turi būti“ ir panašiai, tyrimai buvo skiriami netikslingai, pakartotinai, diagnozė – ne ta, parinktas gydymas neišsprendė problemų, dėl laiku nesuteiktos pagalbos prasidėjo komplikacijos, kurias, žinoma, turėjo spręsti kiti gydytojai. Galbūt mano problema buvo tiesiog ne jos žinių „sferos lauke“, kitaip - nerandu jokio kito realaus paaiškinimo, kaip būtų galima vertinti tokią nekompetenciją. Aš tiesiog sugaišau laiką, kuris, be abejo, buvo ne mano naudai. Iš šios gydytojos buvo labai daug tikimasi, juk visgi tai „profesorius“, turintis nemažą klinikinę patirtį. Taigi, mano asmenine nuomone, negaiškite laiko su tokiais „specialistais“, jei turite rimtų bėdų, nemanau, kad verta laukti eilėje mėnesį laiko, kad pasiklausytum to, ką galėtum išgirsti iš kiekvieno vaistininko ar pasiskaityti internete. Turime labai daug jaunų, inovatyvių specialistų, kurie tikrai myli savo darbą.

2017-05-13, 00:12 | IP: 84.55.2.206

Rūpestinga, maloni ir svarbiausia - profesionali gydytoja, buvau pilnai patenkinta konsultacija ir paskirtu gydymu.

2016-11-20, 01:36 | Registruotas lankytojas 1

Supratinga ir nuoširdi gydytoja puikiai išmananti savo sritį. Tiksliai diagnozavo bei išgydė kamavusią problemą. Ačiū!

2014-03-09, 00:09 | IP: 84.55.21.168

Puiki gydytoja