Pacientai, kurie rekomenduoja Rita Mikulėnaitė, %

Mėmelio klinika

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2005-06-04, Nr. MPL-06926, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mikulėnaitė Rita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Mikulėnaitė Rita?

Mėmelio klinika
2022-10-26, 16:15 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali gydytoja ,atliko visus įmanomus tyrimus pagal mano nusiskundimus , labai greitai priėmė ,negailėjo laiko .Aš neatsimenu jokio kito gydytojo kuris taip būtu manimi rūpinęsis .Jaučiuosi labai dėkinga.

2022-01-28, 12:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera, maloni gydytoja, esu nuoširdžiai dekinga už malonų bendravimą, išsamiai pažiūrėjo gerklę ir paaiskino kaip gydytis♥️

2022-01-28, 12:26 | Registruotas lankytojas 2

2021-07-14, 20:27 | Registruotas lankytojas 1

Labai sauni gyditoja labai malonus bendravimas ir labai gera savo srities specialiste.
Pamate mano problema kaipat isprende visus reikalus pati paskyre kita susitikimo data kad apziuret gyjima.
Didelis dekui daktarei dar karta tikra saunuole

2020-03-19, 12:30 | Registruotas lankytojas 2

Tiesiog nuostabi gydytoja.

2017-08-17, 14:26 | IP: 81.16.226.233

Patyriau garso traumą po kurios buvo nepakeliamas erzinantis cypimas ausyse. Gydytoja paskyrė gydymasi ambulatoriškai viską išsamiai paaiškino. Laikiausi visų rekomendacijų ir cypimas dingo. Ačiū Jums už tylą ausyse.

Esate Rita Mikulėnaitė?
2015-07-31, 08:31 | IP: 188.69.210.246

Gydytojos atlikta operacija nesiskundžiu, viskas vyko gan sklandžiai. Labai nuoširdi ir viska paaiškina mums, paprastiems žmonėms suprantamai

Esate Rita Mikulėnaitė?