Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Dulevičienė, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12900, Galiojanti

Dulevičienė Aldona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Dulevičienė Aldona?

Nesidomėjo

2019-01-30, 22:21 | 2

Pirmas ispudis buvo geras, pasirode maloni, su savotisku humoro jausmu. Taciau blogai nustate nestumo laika, kiekvieno vizito metu korteleje blogai irasynejo nestumo savaites. Paciai tekdavo ja taisyti. Galu gale teko skatinti gimdyma be reikalo, nes pagal termina jau vaikas buvo pernesiotas. Gimus vaikui ligonines akusere taip ir pasake, kad skatino be reikalo, nes blogai buvo nustatytas terminas...jau nekalbu koks sunkus buvo gimdymas del skatinimo.... O dar noretusi pamineti, kad gyd. Duleviciene echoskopu metu isciose esanti kudiki isvadino ,,bezdzione". Taip pat paskutiniomis nestumo savaitemis teige, kad mano vyras jau yra meiluze susirades ir man yra neistikimas, del lyt.santykiu nebuvimo. Be to visa informacija reikejo is jos traukti. Niekada nepaaiskindavo, kol nepaklausi ar nepaprasysi. Zodziu....
GAILA, kad pries uzsirasant pas sia gyd. nepasidomejau atsiliepimais apie ja.

2018-12-05, 15:30 | 1

Lankiausi pas ją kai laukiausi ir buvau patenkinta. Priežiūra buvo gera ir laiku duodami siuntimai. Pati pasiūlė po kažkiek laiko pasidaryti echoskopiją.

2018-10-25, 12:49 | 1

Siaubinga gydytoja. Nemandagi, pikta, visiškai nenori padėti ir negerbia paciento. Net neįsigilinusi į mano ligą ir diagnozę, pareiškė, jog kitų gydytojų paskirtas gydymas nuo policistinio kiaušidžių sindromo yra netinkamas, ėmė gąsdinti, kad niekada nesusilauksiu vaikų. Be abejo, labai išsigandau ir ėjau tikslintis pas kitus gydytojus, kurie nuramino, jog nieko panašaus nebus. Niekam nerekomenduoju, po šio vizito patyriau labai daug streso.

2018-07-02, 15:35 | 1

Gydytoja tiesiog supratusi,kad turiu daug problemų su sveikata nusiuntė pas kitą tik III lygio specialistą. Tiesiog buvo sugaišintas laikas apsilankymui. Be to, esu gan išraiškaus veido bruožų, todėl iš karto buvo užduotas klausimas: ,,kokį sindromą turite?" Sindromą - ji turėjo omenyje apie Dauno sindromą. Nemanau, kad vien iš išvaizdos ten kur neaišku galima užduot tokius klausimus. Kai gimiau, nepadarius jokių tyrimų tokie patys ,,gydytojai" nustatė, kad turiu Dauno sindromą ir siūlė mamai palikti mane iškart po gimdymo. Bet esu normalaus IQ žmogus, gyvenu įprastą gyvenim`ą, o jei mama pati nebūtų gydytoja ir tokiem daktaram atsakius ne, bučiau subjaurotas, mažo IQ, sugadintu gyvenimu ,,žmogaus biologinė liekana" vaikų namuose arba taip vadiname pensionate vaikams su negalia. Nuomonė apie gydytoją nekokia ir apsilankymas tiesiog šlykštus.

2018-06-14, 12:43 | 1

Tragiška kaip ir visi kiti ginekologai šioje įstaigoje, nustatė nėštumą pauglei ne turinčiai lytiniu santykių su nusiskundimu skausmais po apziuros dar priduria: tai kad galiausiai nzn eik nupirk testą nes nieko nesimato nezinau, gal ir ne gal ir taip, atsakymo ji sulaukė tokio: kad ar ji gydydoja ar čia man viską pačiai aiškintis, tada išvis kam jinai čia yra jei man tik pilvo skausmai, kurių paminėjimas nesukėlė jai jokio susidomėjimo. Tragiška visa tų ginekologų šutvė čia, kiek neateini nei karto nei mėginį kokį paieme, nei echoskopu apžiūrėjo - nieko. Kol su ūmiom problemom nepatenki į ligoninę tol nieks normaliai neištirs, ne kiekvienas turi lėšų privačiai susimokėti už ginekologo paslaugas, o be to šitoje įstaigoje net trys mėnesius galima laukti vizito pas pseudodaktariukštes...

2018-04-17, 18:13 | 3

Šiandien pirmą kartą lankiausi pas gydytoją ir ji man patiko. Priekaištų neturiu. Nors paskaičiusi atsiliepimus apie ją, bijojau eiti, tačiau gydytoja nėra tokia nemaloni kaip ją čia daug kas apibūdina. :)

2017-12-01, 21:18 | IP: *.*.*.*
2017-09-23, 15:58 | IP: *.*.*.*