Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Dulevičienė, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12900, Galiojanti

Dulevičienė Aldona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Dulevičienė Aldona?

2019-09-25, 06:46 | 3

Nuostabi -rimta,konkreti gydytoja.Nevynioja į vatą.Tikrai kompetetinga ir atsargi.Prižiūrėjo mane viso nėštumo metu.nėštumas vėlyvesnis,pirmasis,dar prirašytas gestacinis diabetas.Jeigu ne šios puikios-griežtos gydytojos priežiūra,bučiau priaugusi labai daug svorio ,besaiko valgydama ir dar vaikutis turbūt būtų gimęs su pertekliumi(svorio.)Kiekvieno vizito metu gaudavau ir puikias paslaugas,ir maloniai pasijuokdavome.Turbūt čia galioja principas-kaip tu ,taip ir tau.Atsidėkoti pinigais neturiu mados,tačiau saldainių dėžutę tikrai nunešiau prieš gimdymą.Gimdymas buvo sklandus ,mano būklė gera,nes buvau prižiūrima kaip privačioje įstaigoje dirbančios gydytojos.Galbūt gydytoja Dulevičienė ir atrodo kai kam pikta,tačiau taip nėra,ji puikiai dirba savo darbą,o medicinos įstaiga ir nėra cirkas.

2019-09-16, 11:13 | 1

Puiki daktare, maloni, paslaugi su didele patirtimi, atsakinga, rekomenduoji tikrai

2019-07-30, 12:09 | 1

Skaitau atsiliepimus ir galvoju ar tikrai čia apie Dulevičiene. Labai maloni moteris, su humoru, nustate gimdymo data tik pora dienu ankščiau, manau mažyliai buna ir veluoja nėra taip, kad gims butent ta diena kuri yra nurodyta. Echo kai dariausi, viska pasakojo kur kas kaip, aš tik žiūrėjau ir klausiaus ka sako. Stebėjo žiūrėjo domėjos, ir laiku priimdavo, netekdavo laukti. Ir tyrimus duodavo daryti viskas ant priežiūros. Ir po gimdymo skambindavo klause kaip gimdymas, kaip vaikelis, kaip aš laikaus, ir iškart pasake, kad atvykti apžiūrai. Man atrodo, kaip jus su daktarais bendrausit, taip jum ir atsilieps. Nes aš kiek ėjau jokio pykto žodžio iš jos neišgirdau visada su šypsena tiek daktare ir seselė ir blogo atsiliepimo neturiu.

2019-01-30, 22:21 | 2

Pirmas ispudis buvo geras, pasirode maloni, su savotisku humoro jausmu. Taciau blogai nustate nestumo laika, kiekvieno vizito metu korteleje blogai irasynejo nestumo savaites. Paciai tekdavo ja taisyti. Galu gale teko skatinti gimdyma be reikalo, nes pagal termina jau vaikas buvo pernesiotas. Gimus vaikui ligonines akusere taip ir pasake, kad skatino be reikalo, nes blogai buvo nustatytas terminas...jau nekalbu koks sunkus buvo gimdymas del skatinimo.... O dar noretusi pamineti, kad gyd. Duleviciene echoskopu metu isciose esanti kudiki isvadino ,,bezdzione". Taip pat paskutiniomis nestumo savaitemis teige, kad mano vyras jau yra meiluze susirades ir man yra neistikimas, del lyt.santykiu nebuvimo. Be to visa informacija reikejo is jos traukti. Niekada nepaaiskindavo, kol nepaklausi ar nepaprasysi. Zodziu....
GAILA, kad pries uzsirasant pas sia gyd. nepasidomejau atsiliepimais apie ja.

2018-12-05, 15:30 | 1

Lankiausi pas ją kai laukiausi ir buvau patenkinta. Priežiūra buvo gera ir laiku duodami siuntimai. Pati pasiūlė po kažkiek laiko pasidaryti echoskopiją.