Pacientai, kurie rekomenduoja Neringa Staponkienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12998, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Staponkienė Neringa dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Staponkienė Neringa?

1.9

2020-04-13, 13:22 | Registruotas lankytojas 1

atvykau tik prasitęsti nedarbingumo 8.30 priėmė kažkur apie 12.00. Paklausu ,kada priims ,atsakė nežinau visi su talonais priimami pakeltu tonu.taip pat ir kiti pacientai bandė kažko klausti ,bet po ponios gydytojos reakcijos į juos išeidavo supyke . Prasidėjus 2val.dar kartą paklausiau ar priims tai gydytoja pasakė nerodyti savo principu ir sėdėti toliau.Sėdžiu paėmiau telefoną parašyti dukrai ,kad neaišku kada grįžiu ir prašiau atnešti vaistų nuo skausmo ,nes nebegalėjau sėdėti,tai išėjus gydytoja suerzino dar labiau.kad mobilus rankose. Ir tik pasakė toliau žaisk su telefonu ir pakvietė kitą žmogų Po kiek laiko išėjo ir su pašaipą paklausė gal jau turiu laiko užeiti,kol pakilau nuo kėdės pasakė ,kad matau dar neskubat,tai pasakiau neskubu,nes man atsikelti nuo kėdės sunku ir lėtai atsikeliu. Tada prie durų ponia gydytoja užstojo durys ir pakvietė kitą pacientą .Na žodžių ilgai išsidirbinėjo ir žemino .Kol aš laukiau keli pacientai paliko kabinetą ir jiems buvo atsakyta grubiai ir aš bučiau mielai išėjus jei nedarbinbgumnas .Žinoma tai nieko nepakeis,bet aš manau taip elgtis negražu.Ir toliau rodė kokia ji galinga ir nepaliečiama .Kabinete užtrukau gal 2 min,o laukti teko 4 val,jei neskaudėtu galėčiau gal ir laukti Tik ar gali toks žmogus dirbti tokį darbą Šeimos gydytojas?

2017-11-22, 12:19 | IP: 195.182.66.167

Gera gydytoja; konkreti, objektyvi, komunikabili, pareiginga, profesionali.

2017-09-10, 09:25 | IP: 90.138.158.134

Labai maloni,nuoširdi,daktarė.

2017-06-02, 23:29 | IP: *.*.*.*
2017-02-22, 21:41 | IP: 86.100.177.163

Mano gyditoja :)

2016-04-28, 07:11 | IP: 85.232.128.51

Labai rupestinga, mandagi gydytoja.

2014-03-24, 10:43 | IP: *.*.*.*

Esate Neringa Staponkienė?