Pacientai, kurie rekomenduoja Šarūnas Zlatkus, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06364, Galiojanti

Zlatkus Šarūnas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Zlatkus Šarūnas?

2020-01-17, 08:17 | 1

Gydytojas puikus, malonus, išklauso ir mūsų nuomonės, atsako į mūsų klausimus.Rūpestingai ir pakankamai ilgai apžiūrėjo dukrą ( dukra po avarijos), patvirtino ir mūsų atsivežtus atsakymus iš kitų gydymo įstaigų, tačiau pasakė tai, ką nei vienas daktaras dar nėra sakęs. Tai mus įtikino ir nutarėme tęsti paskirtą gydymą. Po pirmo apsilankymo dukra labai patikėjo daktaru , jo rekomendacijomis ir po daktaro ( kaip ir terapijos) dukrai tapo lengviau. Tai gydytojas kuriam rūpi žmogus.
Mes esame laimingos sutikę gydytoją Šarūną Zlatkų. Sėkmės jam darbuose , savo nuoširdumu, praktika, gydant žmones, kurie kreipiasi.

2019-12-10, 22:11 | 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone per vizitą nepasiekėme tokio rezultato, kokie buvo mano lūkesčiai.

2019-11-04, 21:18 | 1

Patiko. Išmano savo darbą.

2019-09-28, 12:05 | 1

Nerekomenduoju. Atėjus su skaudamu stuburu, vos paeinant, pasakė, kad būna ir blogiau. Nuotraukos net nepažiūrėjo. Gydymo jokio nepatarė, tik vartoti vaistus nuo skausmo. Beprasmė konsultacija.

2019-03-24, 19:54 | 1

Manau kad radau sau tinkama gydytoja

2019-01-17, 13:42 | 2

Gerai kad nuejau kitur antros nuomones..tragedija kazkokia

2018-09-11, 17:17 | 1

Tikrai nelinkęs rašyti blogus atsiliepimus apie žmones, bet šis daktaras(net nevadinčiau jo tokiu) visiškai iškritęs iš mežio, diagnozavo visiškai ne tokią problemą, kokia buvo. Apskritai, toks jausmas, kad pirmą dieną dirbą. Plaukioja ne mūsų pasaulyje, toks vaizdas, kad kažko būtų pavartojęs.

2017-11-29, 20:41 | IP: 88.222.11.28

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas!

2017-10-17, 15:58 | IP: *.*.*.*
2017-05-07, 21:09 | IP: 85.206.189.189

nezinau....paskaiciau cia komentarus ir nesuprantu kaip jis jums nepatiko..man padejo labai,problema nustate be MRT ka tyrimas tik patvirtino.Tikrai profesionalus gydytojas.Siaip santurus,bet viska paaiskina ir papasakoja apie problema. Kartais ir mes,pacientai,turim savo keistenybiu,tik ju nematom..

2017-04-10, 22:53 | IP: *.*.*.*
2016-10-14, 01:42 | IP: *.*.*.*
2016-08-31, 16:08 | IP: *.*.*.*
2016-08-26, 22:57 | IP: 188.69.195.134

Gydytojas išmano savo darbą. Vaizdžiai papasakoja ir imasi veiksmų. Manualūnės terapijos profesionalas.

2015-07-08, 18:39 | IP: 212.117.27.110

Nustebau, paskaičiusi komentarus apie šį gydytoją. Lankiausi prieš porą mėnesių - atidus, rūpestingas, labai suprantamai išaiškino, kokios problemos (turiu bėdų su stuburu), kaip toliau tvarkytis, kokios procedūros man turi būti naudingos. Dėkoju gerb. Zlatkui

Esate Šarūnas Zlatkus?