Pacientai, kurie rekomenduoja Šarūnas Zlatkus, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06364, Galiojanti

Zlatkus Šarūnas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Zlatkus Šarūnas?

2020-01-17, 08:17 | 1

Gydytojas puikus, malonus, išklauso ir mūsų nuomonės, atsako į mūsų klausimus.Rūpestingai ir pakankamai ilgai apžiūrėjo dukrą ( dukra po avarijos), patvirtino ir mūsų atsivežtus atsakymus iš kitų gydymo įstaigų, tačiau pasakė tai, ką nei vienas daktaras dar nėra sakęs. Tai mus įtikino ir nutarėme tęsti paskirtą gydymą. Po pirmo apsilankymo dukra labai patikėjo daktaru , jo rekomendacijomis ir po daktaro ( kaip ir terapijos) dukrai tapo lengviau. Tai gydytojas kuriam rūpi žmogus.
Mes esame laimingos sutikę gydytoją Šarūną Zlatkų. Sėkmės jam darbuose , savo nuoširdumu, praktika, gydant žmones, kurie kreipiasi.

2019-11-04, 21:18 | 1

Patiko. Išmano savo darbą.

2019-03-24, 19:54 | 1

Manau kad radau sau tinkama gydytoja

2017-11-29, 20:41 | IP: 88.222.11.28

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas!

2017-05-07, 21:09 | IP: 85.206.189.189

nezinau....paskaiciau cia komentarus ir nesuprantu kaip jis jums nepatiko..man padejo labai,problema nustate be MRT ka tyrimas tik patvirtino.Tikrai profesionalus gydytojas.Siaip santurus,bet viska paaiskina ir papasakoja apie problema. Kartais ir mes,pacientai,turim savo keistenybiu,tik ju nematom..

2016-08-26, 22:57 | IP: 188.69.195.134

Gydytojas išmano savo darbą. Vaizdžiai papasakoja ir imasi veiksmų. Manualūnės terapijos profesionalas.

2015-07-08, 18:39 | IP: 212.117.27.110

Nustebau, paskaičiusi komentarus apie šį gydytoją. Lankiausi prieš porą mėnesių - atidus, rūpestingas, labai suprantamai išaiškino, kokios problemos (turiu bėdų su stuburu), kaip toliau tvarkytis, kokios procedūros man turi būti naudingos. Dėkoju gerb. Zlatkui