Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Dubosienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11204, Galiojanti

Išduota: 2008-01-24, Nr. MPL-10315, Panaikinta

2016-12-01, 15:24 | 6

Gydytoja gerai konsultuoja pirmo tipo (paveldimo) cukrinio diabeto klausimais. Ji skiria daug dėmesio šiuolaikiniams gydymo metodams, netgi jei pats pacientas atkreipia gydytojos dėmesį į naujai publikuotą medžiagą. Kad surasti atsakingą ir pakankamai apgalvotą problemos sprendimą, Rūta bendradarbiauja su kitų sričių specialistais bei gilinasi į paciento problemą ir po apsilankymo. Taip ji galėjo man skirti anksčiau netradiciniu laikytą gydymą, kuris buvo labai sėkmingas, o šiuo metu sparčiai populiarėja.

Prieš apsilankydami pas Rūtą apgalvokite savo gydymo tikslus ir pasiruoškite detaliai aptarti gydymo planą. Manau, kad, jeigu tokia diskusija neįvyktų, tuomet jūs gausite tik tipiškus, nors ir kvalifikuotus, patarimus. Ši gydytoja, kaip ir aš, laiko neetiškus ar neskaidrius atsiskaitymo metodus medicinoje nepriimtinais.

2016-08-31, 17:13 | 2

TAI YRA LABAI RUPESTINGA ,MOKANTI ISKLAUSYTI ,VISADA PATARIANTI KAIP GERIAU,Ruta Dubosiene yra tikrai savo srities specialiste .nuosirdus aciu jai uz mano gydima.su pagarba Kazys Jakutavicius.

2016-07-29, 15:32 | IP: 213.226.131.133

Nuostabesnes gydytojos dar neteko sutikti. Didelis aciu!

2016-07-23, 02:03 | IP: *.*.*.*
2015-06-03, 00:31 | IP: 85.17.24.66

Gydytoja turi aukštą medicininę kompetencija, kuri neapsiriboja šiame regijone publikuota akademine medžiaga (skaityti: literatūra, kuri buvo išleista Lietuvos TSR). Priešingai daugeliui gydytojų, jos kompetencija apima sėkmingą endokrininių ligų gydymo praktiką anglosaksų šalyse.

Taip pat ši gydytoja turi gerai išvystytą Europietišką bendravimo etiketą. Yra akivaizdu, jog ji įsigilina į mano nusiskundimus. Visų susitikimų metu nebuvo sunku išvengti kritikos ar per ilgų situacijos aptarimų. Ši gydytoja supranta, jog pacientai yra technologiškai raštingi ir susipažįsta su jų sveikatos problemų Vikipedijos įžangomis savo jėgomis. Dėl šių priežasčių kalba susitikimo metu yra konstruktyvi ir duodanti rezultatų.