Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Martinkienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2008-12-05, Nr. MPL-11896, Galiojanti

2020-07-05, 09:28 | 1

Sūnui dėl ištinusio akies voko ir užsitęsusios slogos kreipemės į Santariškiú vaikú ligoninės skubú priimamajį. Patekome pas šià gydytojà. Prasidėjus vizitui gydytoja net nebandė užmegzti kontakto su vaiku, siurkščiai liepė sėsti į kėdę kampe ir naudojant fizinę prievartà laikyti, vaikas pradėjo verkti, nors daktarú jis nebijo. Buvo jos bandyta grubiai ir per prievarta apžiūrėti. Atsižvelgiant, kad vaikas verkė, gydytoja paketu tonu išsakė, kad jeigu nevykdysiu nurodymù ir vaikas priešinsis ji neatliks apžiūros. Prie kabineto durú laukė vaiko tevas,kuris sunerimęs užėjo pažiūrėti, kas vyksta. Apžiūra buvo nutraukta mūsú iniciatyvà. Išėjus iš kabineto bandėme ir aš ir vyras kalbėti su gydytoja, tam, kad sužinoti pavardę, nes norėjome rašyti skundà į priimamajį, bet ji tiesiogine to žodžio prasme bėgo vis atsigręždama ar dar jos laukiame. Aš buvau sukrėsta, seselės ir akiú gydytoja kuri apžiūrėjo vaikà prieš šià gydytoja skyrė laiko ir dėmesio nuraminimui, bet vengė atsakyti kokia šios gydytojos pavardė. Mes likome be pagalbos, reikėjo laukti kitos dienos, kad gautume pagalba mokamoje klinikoje (į santariškes bijojome grįžti). Vaikui buvo nustatytas sinusitas (gydymas ir pagalba turėjo būti suteikta nedelsiant). Negaliu įvertinti gydytojos kompetencijos, tačiau jos poelgiai ir baimė prisiimti atsakomybę šokiravo.

2019-10-17, 11:27 | 1

Nuostabi daktarė, jos deka, mūsų dukrytė nekenčia nuolatinių ausų skausmų. Kai kiti daktarai, tiesiog išrašydavo antibiotikus.

2018-06-03, 02:45 | 1

Pas šią gydytoją lankemes Baltijos Amerikos klinikoje. Dukrytei buvo pūlinis vienos ausies uždegimas. Gydytoja maloniai apžiūrėjo ir paskyrė veiksmingą gydymą. Taip pat operavo adenoidus. Kadangi turi dukra problemų su viena ausyte, tai mes dažnai lankomes pas šią gydytoją ir visada išsamiai apžiūri ir pakonsultuoja. Rekomenduoju šią gydytoją ir ačiū jums labai!

2018-02-11, 11:39 | 1

Iš pradžių labai supykau, kai pirmo vizito metu gydytoja iškart paskyrė operaciją, nes eilės ilgos. Tačiau dabar suprantu, kad tai buvo profesionalus problemos įvertinimas. Skirtas gydymas veiksmingas. Ir dar ne kartą pas ją operuotis. Procedūros praeidavo be komplikacijų.
Gydytoja greitai, bet dėmesingai apžiūri vaikus. Ji neskleidžia daug šilumos, tačiau yra aukšto lygio specialistas. Neskiria krūvos vaistų. Į teisingai suformuluotus klausimus atsako tiksliai.

2017-10-22, 01:24 | IP: 5.20.62.225

Pas gydytoją lankiausi Baltijos Amerikos klinikoje. Gydytoja pasirodė gera specialistė, į problemą įsigilino, paskyrė veiksmingą gydymą. Su ausimi buvau anksčiau turėjusi problemų, ir pas gydytoją kreipiausi, kai iš ausies pradėjo bėgti siera. Ausies neskaudėjo, ir tai buvo keista. Gydytoja paskyrė gydymą, kurio metu ši problema buvo išspręsta, tačiau ji nebuvo tikra, ar tai buvo ūmus ausies uždegimas, ar įsisenėjusi problema - trūkis būgnelyje. Po kelių mėnesių vėl apsilankiau pas gydytoją pamatyti progreso. Po ultragarsinio tyrimo paaiškėjo, kad būgnelis sugijo, ir jokios operacijos nereikės jam dirbtinai uždarinėti. Kiekvieno apsilankymo metu gydytoja rūpestingai apžiūrėjo abi ausis, nosį, gerklę, mandagiai elgėsi, atliko klausos tyrimą, ausies valymą. Nesu iš tų, kuri dažnai vaikšto pas gydytojus, taip pat pati sau diagnozių nenusistatinėju, todėl pasitikiu daktare ir tikiu, jog problema išspręsta.

2017-03-30, 17:05 | 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-02-04, 15:08 | IP: 90.142.211.44

Dukrytė pro nosytę nekvėpavo nuo pusės metų. Vežiojom ir pas alergologus, ir pas lor, niekas nerado nuo ko dukrytė pro nosytę neprakvėpuoja. Kai mergaitei buvo 2m mes papuolėme pas lor R. Martinkienę, ji nustatė adenoidus ir pasiūlė išsioperuoti baltijos ir amerikos klinikoje arba laukti eilėje pusė metų ir gauti nemokamą operaciją. Mes neavarstę išsioperavome privačioje klinikoje, kurioje pati gyd. Martinkienė atliko operaciją. Dabar mums jau beveik 4m, turime nosies paburkimą šaltuoju metų laiku, bet pagaliau galime laisvai kvėpuoti gyd. Martinkienės dėka.

2017-01-04, 21:45 | IP: 78.56.73.205

Teko apsilankyti pas gydytoja Baltijos Amerikos klinikoje.
Apziurinejo skubotai. Labai grubiai graibe uz veido.
Nurode, kokiu tyrimu reikia, bet tai buvo tik puse problemos. Apie profesionaluma nerasysiu, nes zmogus tikrai suprato, ka kalbejo. Bet nesakyciau, kad gilinosi i problema.
Ispudis toks, kad gydytoja nori permesti pacienta kitam gydytojui.
Daugiau neiciau, nes jauciausi kaip pas poliklinikos gydytoja (greit paziurim, parasom, sekantis).

2014-03-31, 19:10 | IP: 84.32.86.247

Nuostabi gydytoja.Esame jai labai dekingi ir linkime sekmes!

2014-03-31, 19:01 | IP: 84.32.86.247

Nuostabi gydytoja.Savo darba ismano ir atlieka puikiai,profesionaliai.Esam jai labai dekingi ir linkime visokeriopos sekmes!

2013-04-01, 13:47 | IP: 78.61.233.233

nuostabi gydytoja žino ką daro ir ką daryti.

2012-06-20, 19:00 | IP: 78.60.14.128

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Trejus metus gydausi pas ją dukras, visuomet suranda laiko kelių dienų laikotarpyje priimti, rūpestingai apžiūri, išsamiai išaiškina apie ligą ir gydymą. Kiek kartų klausėme kiek skolingi, atsakė, kad nieko.

2012-02-09, 00:11 | IP: *.*.*.*

2011-07-18, 17:17 | IP: *.*.*.*

2011-02-13, 15:22 | IP: 78.60.249.190

Mano dukrai (16 m) diagnozavo sinusita. Gydytoja parodė daug iniciatyvos gydydama mano dukrą, paskyrė procedūras ir vaistus, kurie labai gerai ją pagydė. Vėliau taip pat kvietė kreiptis, jeigu prireiktų. Tai ir kreipėmės, kai po kurio laiko dukra vėl stypriai suslogavo. Poliklinikos gydytoja išrašė kruvą vaistų net nebūdama tikra dėl diagnozės, o Rasa Martinkienė tiesiog paskyrė konkretesnį gydymą su daug mažiau vaistų. Esu jai labai dėkinga.