Pacientai, kurie rekomenduoja Arvydas Šatkus, %

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13527, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.9

2020-07-09, 14:33 | Registruotas lankytojas 1

Buvau echo isejau bliaudama. Nors Satkum kaip specialistu visad pasitikejau, bet siandien nuo pat mano izengimo i kabineta jis kazkoks nenuotaikoj. Zodziu tikrai nesu plona, tai nuo pat skano pradzios vis buvo replikos, kad per tuos lasinius nieko nematyti. Paskui pradejo klausinet kiek metu man ir vyrui ( i rizikos grupes abu nepatenkam), tada prasidejo klausimai kodel nesidariau genetiniu tyrimu. Kilo itarimas, kad kazkas ne to, paklausus, gavau atsakyma, kad itarymu yra, bet per mano lasinius nieko nematyti. Zodziu smegenyse itaria cistas, daigiau nieko nepaaiskino, nei kas, nei kaip, nei jei itarimai pasitvirtins kokios to pasekmes, tik pasaake gali but apsigimimai, tad liepe spresti ka daryt, vaziuot i kauno klinikas ar privaciai eit pas Kiseliova, sake jos aparatura geresne. Apsilankius pas kiseliova mano lasiniai ekoskopuoti netrugde. Vietoj dvieju cistu liko galimai vienaazyte, ir viskas buvo atsakyta, o pas šatkų tik numestas faktas, lad ,,itaria cistas'' bet nei kas del ju gali nutikti, nei kodel jos pavojingos ar nepavojingos informacija nesuteikta, ivaryta tik baime

2020-01-29, 22:03 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau kodėl draugė rekomendavo šį gydytoją, bet mano patirtis su juo tikrai nekokia... Daugiau niekada neičiau. Pradedant tuo, kad nėsčiai 9 mėnesį reikėjo laukti beveik 4h laukiamajam. Lankydavausi echoskopus privačiai, bet dėl gerų atsiliepimų galvojau pabandysiu echoskopą pas šį gydytoją. Deja, labai nepatiko bendravimo kultūra, iš karto pradėjo kritikuoti, kur čia echoskopus dariau anksčiau, kas čia per įstaiga... Taip pat gavau komentarų, kad aš kalta jog kūdikis neapsivertęs, nes per vėlai pradėjau pratimus daryti. Gydytojas gal ir išmano savo darbą, bet su nėsčiosioms jam tikrai netinka dirbti. Išėjau tik su blogiausiomis emocijomis.

2020-01-08, 16:59 | Registruotas lankytojas 3

labai šaunus, geras gydytojas. Echoskopus atlieka kruopščiai, neskubėdamas, viską papasakodamas.

2019-08-23, 11:21 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduočiau A. Šatkaus labai grubus nekompetetingas Gyditojas... Ejau pas šį Gyditoją, kad išrašytu receptą, ir gaučiau siuntimus, dėl hormonų tyrimų. Mano kita daktare buvo atostogose. Kai paprašiau, kad išrašytu siuntimus sakė palaukti kol grįš mano daktarė, pasakiau dar, kad lankiausi privačiai pas kita gyd. Tai man pasake ko čia atėjai tai ir eik ten privačiai, aš čia ne tarnaite, kad išrašinečiau kaškokius siuntimus, gydais pas kitus daktaruks tai ten ir eik negaišink čia mano laiko, aš pasakiau kad čia toks jūsų darbas, aš atejau čia nesibarti, o gražiai paklausiau ar galetumete išrašyti siuntimus, nes tom dienom dabar man reikia šitų tyrimu, o pas savo daktare reikės ilgai laukt kol grįš.. Plius man reikejo dar ir recepto, bet jis pradėjo man moralizuoti susinervino ir išvis išejo iš kabineto paliepdamas sesutei viską sutvarkyti.Košmaras kaškoks ne gyditojas, , nesuprantu kas pas jį gali išvis eit, bendravimas su juo buvo labai nemalonus patyriau stresa tuo metu ir dar apšaukta buvau ko aš čia atejau ir ko noriu nuo jo,pasijutau lyg sutrukdyčiau jam nieko neveikti. Dar ir apie kitą gyditoja pakomentavo pas kuria ėjau privačiai kad ji čia man nesamones prirašė.

2019-08-17, 05:57 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas ir labai nuoširdus žmogus

2019-08-13, 11:52 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas-savo srities specialistas, tiesa, pas jį nusidriekusios eilės, tačiau jis vertas kiekvienos pralauktos minutės. Visada paklausia, pataria, yra rūpestingas gydytojas, matosi, jog myli savo darbą, nedaugžodžiauja. Lankausi pas jį nuo nėštumo pradžios, esu patenkinta.

2019-04-19, 08:01 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas, kompetetingas. Norėtusi tik užsiregistravusi ir patekti tuo laiku, o ne laukti ilgiau nei 30 min. ir ilgiau.

2019-02-19, 15:37 | Registruotas lankytojas 10

Pats paciausias gydytojas. Visada issamiai paaiskins kas bus neaisku, visada isigilins i problema ir beabejo ja isspres. Lankausi daug metu pas si gydytoja ir tik geriausi atsiliepimai

2019-02-15, 14:44 | Registruotas lankytojas 3

Visų pirma, gal dėl to, kad neketinau mokėti daktarui, kuriam ir taip mokama alga, su manim daktaras užtruko mažiau negu pusę to laiko, kurį praleido su kitom pacientėm. Esu lankiusis kitoje klinikoje dėl ultragarso ir ten man lazdelę spaudė prie pilvo tvirtai ir visokiais rėžimais žiūrėjo taigi galėjau matyti ir kaulus ir minkštuosius audinius, ir tiesiog rodė akušerė, kaip juda lėliukas, kad galėčiau pasidžiaugti - šitas gydytojas man vos lietė pilvą lazdele savo, sakė, kad labai blogai matosi vaikas, nors visur kitur kur esu buvusi matėsi gerai, pranešė, kad tai mano kaltė nes turiu riebalų, po to dar nussisukes sakė "gal žiemai ir gerai" (t.y. komentaras gydytojo pacientei buvo netaktiškas, ne vietoje ir visiškai nesusijęs su nėštumu). Kai apžiūrinėjo jis buvo apžiūrėjęs tik ta dalim echoskopo, kur skeletas matosi, neklausė širdies ir man nedavė paklausyti, neparodė minkštųjų audinių ir dar jei kažką ir sakė apie organus tai buvo taip "va čia inkstas, čia skrandis" - jokių komentarų apie sveikatą vaisiaus, nieko apie tai ar viskas normoj ar ne - nieko naudingo, nieko išsamaus ir dar privertė penkto nėštumo mėnesio metu jaustis bjauriai, kai tai nieko bendra su jo darbo pobūdžiu neturi. Kadangi sakiau, kad lankiausi Ingos Gruzdienės klinikoje (kurioje rekomenduoju lankytis, tik finansai man šiuo metu nebeišneša) jis man viso echoskopo metu kalbėjo, kad tai yra kabinetas, o ne klinika, kad as "pasigooglinčiau" ką reiškia klinika, ir kad tik kvailiai vadina ir vadinasi klinikomis, nes mat klinikai reikia būti prijungtai prie universiteto katedrų ir t.t. Žodžiu užsivedė man, pirmą karta nėščiai ir laukiančiai žinių apie savo vaiką kalbėti apie savo spekuliacijas, kas vadinama klinikomis, nieko man apie mano vaika nepasakė ir švelniu pavedžiojimu per pilvą su savo senu aparatu nusprendė mane apkaltinti ir mano vaiką kad JIS nieko nematė, kai klinikoj, kurioj lankiausi prieš tai tokių problemų net nebuvo.

Seselės elgesys toks - kai jau davė man šluostes daktaras, mane pažemines ir man atskaitęs moralą apie klinikas, davė man šluosčių tik dvi plonytes, net nepasiteiravo ar reikėtų daugiau, Kai gulėdamas nusišluosčiau ir norėjau išmesti panaudotas servetėles seselė tiesiog sėdėdama ir nieko nedarydama kėdei man sako "čia šiūkšlynė". Tai aš nei susitvarkiau, nei galiu dabar normaliai užsidėti drabužius, turiu pusiau apsitvarkius eiti aplinkui lovą, nišą ir per daktaro šoną taikytis į šiūkšlynę. Nei man ji pasiūlė padėti, nei padėjo tiesiog sėdėjo kreivu šypsniu ir žiūrėjo.

Dėl higienos kabinete, nežinau ar čia reikėtų oficialiai skųstis pradėti kitoms, pastovioms šio daktaro pacientėms, bet ant lovos, ant kurios gulima nebuvo vienkartinio užtiesalo, taigi aš su visom kitom moterim dalinamės bakterijom ant tos lovos ir tikrai galiu garantuoti, kad niekas jos dienos metu nenupuškinėja ir nevalo, nes viena po kitos kviečia pacientes, o seselė atrodo labiau suinteresuota pasėdėt ir palakstyt tarp kabinetų.

A - turėjau taloną 13:10 o nuėjau į kabinetą tik ant 13:30 su višum, kai tai buvo laikas kitos moters.

Dar kartą pabrėžiu - su kitom pacientėm daktaras užtruko daug ilgiau ir nuotraukas net atspausdino, aš gavau tik išrašą, nei vienos nuotraukytės savo vaiko, ir pragulėjau gal tik 10 minučių, kai kitos turėjo su savo vaikais daug daugiau laiko, ir tikriausiai daug daugiau informacijos.

Daugiau niekada nebesilankysiu nei šitoj ligoninėj, ir vengčiau šito gydytojo visais įmanomais būdais.

A - pirštinių vienkartinių daktaras irgi nenaudojo.

2019-02-13, 09:58 | Registruotas lankytojas 2

Nemalonus įžeidžiantis. Nuotaikos žmogus. Tikrai neverta valanda palaukti ir pažiūrėti kokia jo nuotaika. Seselė irgi nemaloni. Ne jai dirbti su neštukem. Niekada nebeičiau ir kitiems nerekuomenduosiu

2019-02-09, 16:42 | Registruotas lankytojas 2

Laukti eilėje reikėjo 2,5 val., ir pasirodo be reikalo, būčiau geriau pas geresnį užsireg. - labai nemalonus gydytojas, pasikėlęs, žemina pacientą ir net savo kolegas. Kas yra bendravimo etika jam nežinoma. Jaučiasi aukščiau visų, nulis žmogiškumo. O jo akušerė tai lygiai tokia pat - lyg iš sovietinių filmų apie konslagerių "medikus".
Nelinkėčiau niekam pas tokį patekti.

2018-07-12, 13:05 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas - Profesionalas. Niekad nemačiau jo blogos nuotaikos, abejingo, susierzinusio ar kitaip emocijas liejančio. Visada dėmesingas, konkretus, visada gilinasi į problemą ir nepalieka pacientės be apžiūros ir gydymo. Taip, pas šį gydytoją yra eilės, nes pas jį yra gaunama kokybiška paslauga. Taip, tenka palaukti gyvoje eolėje, bet užėjusi į jo kabinetą visada gauni dėmesį, rūpestį ir profesionalų aptarnavimą. Prieš 23 metus apsilankiau pas jį , kai laukiausi pirmojo vaiko. Ir džiaugiuosi galėdama kreiptis dabar. Gydytojas nepraranda profesionalumo, nuolat gilina žinias ir eina koja kojon su medicinos naujovėmis. Ačiū Jums, daktare.

2018-05-07, 13:51 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloniai bendrauja.
Atsako į klausimus, paaiškina sitiaciją pilnai.

2017-05-29, 11:41 | IP: 78.57.249.183

Labai geras gydytojas. Kuo daugiau tokių specialistų!

2017-04-28, 19:52 | IP: 78.61.76.172

Išsamiai atsako į rūpimus klausimus,rūpestingas. Ačiū.

2017-04-20, 14:27 | IP: 195.14.182.157

LABAI GERAS GYDYTOJAS.DŽIAUGIUOS JĮ PASORINKUS.PUIKIAI IŠMANO KĄ DARO.NESKUBA VISKA ATIDŽIAI APŽIŪRI.SUPASAKOJA

2017-04-20, 08:11 | IP: 86.38.236.6

Super gydytojas!priziurejo mane visa nestumo laikotarpi!skyre viska,analizai,echoskopas,vaisiaus sirdies tonusus pries gymdimo termina ziurejo kiekviena savaite!????viska visada aiskindavo,ir atsakydavo i visus mano klausimus!SUPERINIS!!!!gimdysiu antra vaika,vel eisiu tiktai pas ja!

2016-12-06, 11:59 | IP: 88.119.35.228

Ypatingai puikus,geras bei profesionalus gydytojas. Konsultacijos metu bendrauja Lb šiltai, raminančiai ,kas itin svarbu sužinojus, jog laukies. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją savo nėštumo priežiūrai.

2016-11-30, 23:48 | IP: 78.61.82.251

Puikus specialistas, nuostabus žmogus

2016-07-04, 19:25 | IP: 78.57.199.171

Labai geras gydytojas,trys metus ėjau pas kt. gydytojus( jūrininkų ligonineje, privačiose ir nieko nenustatė, tik pas jį apsilankiusi rado auglį.

2016-02-11, 12:34 | IP: 78.57.200.128

Puikus gydytojas, labai rūpestingas, apžiūri labai detaliai. taip reikia laukti ilgai, nes šis gydytojas mato ne kortelę, o žmogų su konkrečiomis jo problemomis. Aš iš tų, kurios gymdyti nesiruošia, bet gydytojas labai korektiškai man pasiūlė dar apie tokį savo sprendimą pamąstyti. Komentaruose skundžiasi tik neštukės, kiek pažystu ir pažinojau - jos visos skundžiasi maždaug viskuom... hormonai tikriausiai :). Kita vertus gyd. irgi žmonės, tad, mielosios, jei pačioms stinga bendravimo kultūros, nesitikėkite jos iš kitų. Čia bendras pamąstymas - niekam konkrečiai netaikau :). Nuoširdžiai rekomenduoju šitą Gydytoją! :).

2016-01-02, 07:26 | IP: *.*.*.*
2015-08-06, 17:43 | IP: 86.100.98.210

Is bendravimo atrodo labai malonus ir rūpestingas, bet is tiesų taip nera. Vien per jo neapsiziurejima ir nepasakyma atsidūriau ligoninej, gerai kad vaikeliui viskas gerai. Man turėjo paskirti lovos rezima nes turiu placentos pirmeiga, o jis sakė kad viskas puiku , po savaites kraujuojanti atsidūriau ligoninej, o ten paziureje echo sake kad gyditojas tikrai turėjo matyti, kad placenta remiasi I gimdos kakleli, juolab tarpas tarp echo pas satku ir mano atsidurima ligoninej tik 7 dienos. Per diena juk placenta nenusileidžia. Tikrai pykstu ant gydytojo uz toki rizikavima mano ir mano kūdikio sveikata.

2015-06-25, 10:42 | IP: 88.119.137.45

Labai geras, ėjau pirmą kartą, moka nuraminti,žiūri į akis, aiškiai rūpestingai pasakoja ką darys, kam tai skirta ir pan. Mėgsta konsultuoti ilgiau,tad tenka ilgiau laukti už durų

2015-03-10, 09:10 | IP: 85.206.61.62

Vertinu šį gydytoją dėl jo rūpestingumo, profesionalumo ir atidumo pacientėms. Kiekvienas pacientei skiria nemažai laiko, aišku, pokalbiai kartais užsitęsia, bet tuo pačiu būna atsakyta į visus rūpimus klausimus. Iš jo gaunu palaikymą, patarimų ir visada išeinu rami. Ačiū Jums už tai, kad esate tikras gydytojas.

2014-08-18, 18:56 | IP: 78.61.173.109

profesonalas, patikimas ir labai rupestingas

2014-03-20, 07:58 | IP: 85.232.152.17

Labai geras gyditojas, esam dėkingi jam.

2014-01-29, 08:22 | IP: 86.100.141.95

kiek teko susidurti su ginekologais geresnio nesu sutikusi. Satkus puikus specialistas, man jis patinka tuom, kad nepriraso mokamu tyrimu, kaip kiti reikia nereikia...gerai nuteikia, iseini ramesne, jisai, gal senesniu paziuriu, bet masto labai logiskai, negu kiti ginekologai, apsilankysite suprasite.Sekmes jam ir daugiau tokiu gydytoju!

2013-12-11, 12:54 | IP: 78.61.231.2

Jauciuosi be galo dekinga siam gydytojui. Manau, kad patekus pas kita gydytoja, savo mazyliu galejau ir neissaugoti... Gydytojas padare viska, kad mano nestumas testusi ir isnesiociau savo dvynukus. Tuo tarpu, kai pradzioje nestumo teko vaziuoti i ligonine su kraujavimu, i mane tik ranka numojo mane apziurejusi gydytoja, tarstelejusi: 6 savaites cia dar ne nestumas... Man, patyrusiai jau 2 persileidimus, paliko dar maziau vilciu, kad sikart pavyks susilaukti mazylio. Taciau visiskai priesinga reakcija buvo gyd. Satkaus, jis man liepe ilsetis, nesinervinti ir netgi neapziurejo manes, pasakes, kad tai gali pakenkti ir kad mum reikalinga ramybe. Taigi, mielosios, patariu si gydytoja visoms, kam sunkiau isnesioti leliu (ir ne tik), nes jis daro viska, kad gyvybe testusi. Jam netgi maza gyvybe yra gyvybe...

2013-12-11, 12:48 | IP: 78.61.231.2

2013-11-11, 10:08 | IP: 193.219.187.2

Labai malonus gyditojas, rūpestingas.

2013-08-29, 12:26 | IP: 62.212.200.245

Pats geriausias gydytojas, labai mielas, demesingas ir ismanantis savo darba. Gerbiu tokius zmones..

2013-08-16, 22:18 | IP: 84.15.188.60

Puikus gydytojas.eiles pas ji dideles,bet verta pas ji laukt.Visus tyrimus padaro iskart.konkretus,puikiai vykdantis savo darba.

2013-03-09, 20:54 | IP: 86.100.66.154

Labai malonus gydytojas, atsidavęs savo darbui.

2012-11-09, 13:42 | IP: 86.100.149.49

Kaip specialistas - savo darba dirba gerai,profesionaliai,viska paaškina kas negerai,ka reikią daryti,ko nereikia, o kaip žmogus - labai malonus, paprastas ,rūpestingas, kai kuriuos dalykus paaiškinantis su jumoru,ir dar daug kitų teigiamų savybių ir dalykų būtų galima pasakyti apie tokį daktarą, jei visi tokie būtų daktarai Lietuvoje, tai būtų labai gerai.O bėje sesutės dirbančios su juo taipat labai malonūs ir šilti žmonės.

2012-09-28, 20:20 | IP: 86.100.134.199

puikus gydytojas

2012-01-27, 17:13 | IP: 86.100.138.154

šaunus daktaras,megstantis pajuokauti,darba atlieka greit ir kokybiskai :)

2011-11-08, 20:03 | IP: 86.100.144.234

Puikus gyditoja,profesionalas,tik geri atiliepimai...

2011-05-16, 19:39 | IP: 84.15.185.252

Sveikos merginos, as lankiausi pas Satku gimdymo metu..., ne karto nesu buvusi pas vyra ginekologa todel pirma karta eidama buvau isitempusi kaip styga.... Bet jau po 10min buvau visiskai atsipalaidavus, nes jis tikrai zino kaip bendrauti su pacientem. o atidumas tikrai stebetinas, esu aplankius tikrai daug skirtingu ginekologiu, ir ne viena nebuvo tiek atidi ir rupestinga.... ne karto per visus menesius nesu jam davusi kysio, nors daznai apie tai pagalvodavau kad reiktu kazkaip atsilyginti uz toki rupestinguma, nes tai lietuvoje pasitaiko labai retai... o akusere kuri su juo dirba tikrai labai miela visada paklausia kaip jautiesi ir pan...
daktaras visada atsakydavo i visus klausimus ir patardavo kokiais klausimais bepasiteirauciau, tikrai esu suzaveta tuo kaip jis atsidaves savo darbui, ir kaip rupinasi kad kiekviena uzsimezgusi gyvybe butu issaugota...

2011-02-13, 11:36 | IP: *.*.*.*

2010-12-02, 14:51 | IP: 78.61.205.60

pas Daktara a. Satku lankiau visa savo nestuma i po jo, geras! man patinka!

2010-10-05, 07:59 | IP: 82.135.197.81

Visuomet puikiai nusireikes, malonus ismanantis savo darba, patarciau visoms

2010-09-15, 06:26 | IP: 78.61.219.96

Labai patiko sis gydytojas. Neturiu jokiu priekaistu :) Turi gera humoro jausma, kuris padeda atsipalaiduoti pas ji priemime! Aciu jam uz puikia prieziura, supratinguma ir demesi

2010-08-03, 14:33 | IP: 85.232.157.156

Labai geras gydytojas.Profesionalus.Lankausi pas ji jau 7 metus ir nusivilti neteko.

2010-07-07, 06:50 | IP: 86.100.126.165

Labai geras gydytojas suprantantis ir ismanantis savo darba-profesionalas.Ir bendravimo atzvilgiu labai geras zmogus.Su sunum kai vaiksciojau tai visa prieziura liux jis ir gimdyma man prieme tai nei kainavo nei mokejau super daktaras.

2010-06-09, 11:10 | IP: 193.219.76.239

Tenka varstyti gydytoju kabinetu durys, tad turiu su kuo lygint: sis zmogus - isties profesionalus gydytojas su puikiu bendravimu, demesingumu ir... visad geros nuotaikos.

2010-03-18, 20:58 | IP: 78.61.77.221

geras gyditojas, tik gana kategoriskas

2009-12-29, 17:41 | IP: 86.100.66.59

Labai malonus ir geras gydytojas. malonu lankytis.

2009-12-20, 11:47 | IP: 78.61.50.24

Puikus gydytojas. Kruopsciai apziuri, isklauso. Skiria vaistus, kurie greitai padeda. Labai demesingas ir atsakingas.Daznai reikia palaukti, nes prie jo kabineto eile. Taciau jis to vertas. Su jo dirba labai gera sesele. Irhgi maloni ir demesinga.

2009-10-21, 17:44 | IP: 78.61.45.219

malonus gydytojas. tokiu daugiau, nera