Pacientai, kurie rekomenduoja Arvydas Šatkus, %

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13527, Galiojanti

1.9

2020-01-30, 00:03 | 1

Nežinau kodėl draugė rekomendavo šį gydytoją, bet mano patirtis su juo tikrai nekokia... Daugiau niekada neičiau. Pradedant tuo, kad nėsčiai 9 mėnesį reikėjo laukti beveik 4h laukiamajam. Lankydavausi echoskopus privačiai, bet dėl gerų atsiliepimų galvojau pabandysiu echoskopą pas šį gydytoją. Deja, labai nepatiko bendravimo kultūra, iš karto pradėjo kritikuoti, kur čia echoskopus dariau anksčiau, kas čia per įstaiga... Taip pat gavau komentarų, kad aš kalta jog kūdikis neapsivertęs, nes per vėlai pradėjau pratimus daryti. Gydytojas gal ir išmano savo darbą, bet su nėsčiosioms jam tikrai netinka dirbti. Išėjau tik su blogiausiomis emocijomis.

2020-01-08, 18:59 | 3

labai šaunus, geras gydytojas. Echoskopus atlieka kruopščiai, neskubėdamas, viską papasakodamas.

2019-08-23, 14:21 | 2

Nerekomenduočiau A. Šatkaus labai grubus nekompetetingas Gyditojas... Ejau pas šį Gyditoją, kad išrašytu receptą, ir gaučiau siuntimus, dėl hormonų tyrimų. Mano kita daktare buvo atostogose. Kai paprašiau, kad išrašytu siuntimus sakė palaukti kol grįš mano daktarė, pasakiau dar, kad lankiausi privačiai pas kita gyd. Tai man pasake ko čia atėjai tai ir eik ten privačiai, aš čia ne tarnaite, kad išrašinečiau kaškokius siuntimus, gydais pas kitus daktaruks tai ten ir eik negaišink čia mano laiko, aš pasakiau kad čia toks jūsų darbas, aš atejau čia nesibarti, o gražiai paklausiau ar galetumete išrašyti siuntimus, nes tom dienom dabar man reikia šitų tyrimu, o pas savo daktare reikės ilgai laukt kol grįš.. Plius man reikejo dar ir recepto, bet jis pradėjo man moralizuoti susinervino ir išvis išejo iš kabineto paliepdamas sesutei viską sutvarkyti.Košmaras kaškoks ne gyditojas, , nesuprantu kas pas jį gali išvis eit, bendravimas su juo buvo labai nemalonus patyriau stresa tuo metu ir dar apšaukta buvau ko aš čia atejau ir ko noriu nuo jo,pasijutau lyg sutrukdyčiau jam nieko neveikti. Dar ir apie kitą gyditoja pakomentavo pas kuria ėjau privačiai kad ji čia man nesamones prirašė.

2019-08-17, 08:57 | 1

Nuostabus gydytojas ir labai nuoširdus žmogus

2019-08-13, 14:52 | 2

Nuostabus gydytojas-savo srities specialistas, tiesa, pas jį nusidriekusios eilės, tačiau jis vertas kiekvienos pralauktos minutės. Visada paklausia, pataria, yra rūpestingas gydytojas, matosi, jog myli savo darbą, nedaugžodžiauja. Lankausi pas jį nuo nėštumo pradžios, esu patenkinta.

2019-04-19, 11:01 | 1

Labai geras gydytojas, kompetetingas. Norėtusi tik užsiregistravusi ir patekti tuo laiku, o ne laukti ilgiau nei 30 min. ir ilgiau.

2019-02-19, 17:37 | 10

Pats paciausias gydytojas. Visada issamiai paaiskins kas bus neaisku, visada isigilins i problema ir beabejo ja isspres. Lankausi daug metu pas si gydytoja ir tik geriausi atsiliepimai

2019-02-15, 16:44 | 3

Visų pirma, gal dėl to, kad neketinau mokėti daktarui, kuriam ir taip mokama alga, su manim daktaras užtruko mažiau negu pusę to laiko, kurį praleido su kitom pacientėm. Esu lankiusis kitoje klinikoje dėl ultragarso ir ten man lazdelę spaudė prie pilvo tvirtai ir visokiais rėžimais žiūrėjo taigi galėjau matyti ir kaulus ir minkštuosius audinius, ir tiesiog rodė akušerė, kaip juda lėliukas, kad galėčiau pasidžiaugti - šitas gydytojas man vos lietė pilvą lazdele savo, sakė, kad labai blogai matosi vaikas, nors visur kitur kur esu buvusi matėsi gerai, pranešė, kad tai mano kaltė nes turiu riebalų, po to dar nussisukes sakė "gal žiemai ir gerai" (t.y. komentaras gydytojo pacientei buvo netaktiškas, ne vietoje ir visiškai nesusijęs su nėštumu). Kai apžiūrinėjo jis buvo apžiūrėjęs tik ta dalim echoskopo, kur skeletas matosi, neklausė širdies ir man nedavė paklausyti, neparodė minkštųjų audinių ir dar jei kažką ir sakė apie organus tai buvo taip "va čia inkstas, čia skrandis" - jokių komentarų apie sveikatą vaisiaus, nieko apie tai ar viskas normoj ar ne - nieko naudingo, nieko išsamaus ir dar privertė penkto nėštumo mėnesio metu jaustis bjauriai, kai tai nieko bendra su jo darbo pobūdžiu neturi. Kadangi sakiau, kad lankiausi Ingos Gruzdienės klinikoje (kurioje rekomenduoju lankytis, tik finansai man šiuo metu nebeišneša) jis man viso echoskopo metu kalbėjo, kad tai yra kabinetas, o ne klinika, kad as "pasigooglinčiau" ką reiškia klinika, ir kad tik kvailiai vadina ir vadinasi klinikomis, nes mat klinikai reikia būti prijungtai prie universiteto katedrų ir t.t. Žodžiu užsivedė man, pirmą karta nėščiai ir laukiančiai žinių apie savo vaiką kalbėti apie savo spekuliacijas, kas vadinama klinikomis, nieko man apie mano vaika nepasakė ir švelniu pavedžiojimu per pilvą su savo senu aparatu nusprendė mane apkaltinti ir mano vaiką kad JIS nieko nematė, kai klinikoj, kurioj lankiausi prieš tai tokių problemų net nebuvo.

Seselės elgesys toks - kai jau davė man šluostes daktaras, mane pažemines ir man atskaitęs moralą apie klinikas, davė man šluosčių tik dvi plonytes, net nepasiteiravo ar reikėtų daugiau, Kai gulėdamas nusišluosčiau ir norėjau išmesti panaudotas servetėles seselė tiesiog sėdėdama ir nieko nedarydama kėdei man sako "čia šiūkšlynė". Tai aš nei susitvarkiau, nei galiu dabar normaliai užsidėti drabužius, turiu pusiau apsitvarkius eiti aplinkui lovą, nišą ir per daktaro šoną taikytis į šiūkšlynę. Nei man ji pasiūlė padėti, nei padėjo tiesiog sėdėjo kreivu šypsniu ir žiūrėjo.

Dėl higienos kabinete, nežinau ar čia reikėtų oficialiai skųstis pradėti kitoms, pastovioms šio daktaro pacientėms, bet ant lovos, ant kurios gulima nebuvo vienkartinio užtiesalo, taigi aš su visom kitom moterim dalinamės bakterijom ant tos lovos ir tikrai galiu garantuoti, kad niekas jos dienos metu nenupuškinėja ir nevalo, nes viena po kitos kviečia pacientes, o seselė atrodo labiau suinteresuota pasėdėt ir palakstyt tarp kabinetų.

A - turėjau taloną 13:10 o nuėjau į kabinetą tik ant 13:30 su višum, kai tai buvo laikas kitos moters.

Dar kartą pabrėžiu - su kitom pacientėm daktaras užtruko daug ilgiau ir nuotraukas net atspausdino, aš gavau tik išrašą, nei vienos nuotraukytės savo vaiko, ir pragulėjau gal tik 10 minučių, kai kitos turėjo su savo vaikais daug daugiau laiko, ir tikriausiai daug daugiau informacijos.

Daugiau niekada nebesilankysiu nei šitoj ligoninėj, ir vengčiau šito gydytojo visais įmanomais būdais.

A - pirštinių vienkartinių daktaras irgi nenaudojo.

2019-02-13, 11:58 | 2

Nemalonus įžeidžiantis. Nuotaikos žmogus. Tikrai neverta valanda palaukti ir pažiūrėti kokia jo nuotaika. Seselė irgi nemaloni. Ne jai dirbti su neštukem. Niekada nebeičiau ir kitiems nerekuomenduosiu

2019-02-09, 18:42 | 1

Laukti eilėje reikėjo 2,5 val., ir pasirodo be reikalo, būčiau geriau pas geresnį užsireg. - labai nemalonus gydytojas, pasikėlęs, žemina pacientą ir net savo kolegas. Kas yra bendravimo etika jam nežinoma. Jaučiasi aukščiau visų, nulis žmogiškumo. O jo akušerė tai lygiai tokia pat - lyg iš sovietinių filmų apie konslagerių "medikus".
Nelinkėčiau niekam pas tokį patekti.

2018-07-12, 16:05 | 1

Gydytojas - Profesionalas. Niekad nemačiau jo blogos nuotaikos, abejingo, susierzinusio ar kitaip emocijas liejančio. Visada dėmesingas, konkretus, visada gilinasi į problemą ir nepalieka pacientės be apžiūros ir gydymo. Taip, pas šį gydytoją yra eilės, nes pas jį yra gaunama kokybiška paslauga. Taip, tenka palaukti gyvoje eolėje, bet užėjusi į jo kabinetą visada gauni dėmesį, rūpestį ir profesionalų aptarnavimą. Prieš 23 metus apsilankiau pas jį , kai laukiausi pirmojo vaiko. Ir džiaugiuosi galėdama kreiptis dabar. Gydytojas nepraranda profesionalumo, nuolat gilina žinias ir eina koja kojon su medicinos naujovėmis. Ačiū Jums, daktare.

2018-05-07, 16:51 | 3

Labai maloniai bendrauja.
Atsako į klausimus, paaiškina sitiaciją pilnai.

2017-05-29, 14:41 | IP: 78.57.249.183

Labai geras gydytojas. Kuo daugiau tokių specialistų!

2017-04-28, 22:52 | IP: 78.61.76.172

Išsamiai atsako į rūpimus klausimus,rūpestingas. Ačiū.

2017-04-20, 17:27 | IP: 195.14.182.157

LABAI GERAS GYDYTOJAS.DŽIAUGIUOS JĮ PASORINKUS.PUIKIAI IŠMANO KĄ DARO.NESKUBA VISKA ATIDŽIAI APŽIŪRI.SUPASAKOJA