Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Šerpytienė, %

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
Licencijos

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08442, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šerpytienė Ramunė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šerpytienė Ramunė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

84.4% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

71.7% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

59.1% Complete
3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

67.1% Complete
3.4

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

50.4% Complete
2.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

53.9% Complete
2.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.5% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
Pacientų atsiliepimai
2022-05-04, 13:23 | Registruotas lankytojas 4

Greita, maloni, paaiškinanti tiek ligos simptomus, gydymą ir eigą, tiek visad pasiteiraujanti dėl sveikatos. Lankausi kelis metus. Jokių priekaištų.

2021-11-26, 14:32 | Registruotas lankytojas 3

Gerai, kad neskaičiau atsiliepimų prieš vizitą. Gydytoja buvo labai maloni, su šypsena, paaiškino viską labai vaizdžiai. Pasakius nusiskundimus, paaiškino, kas gali įtakoti šiuos nusiskundimus ir nukreipė kreiptis pas tam tikrą specialistą. Buvo šilta ir maloni:)

2021-10-08, 15:39 | Registruotas lankytojas 1

Po vizito pas šią gydytoją tiesiog apsiverkiau: ji itin skubėjo, informaciją bėrė kaip žirnius į sieną, o prašant patikslinti pyko, jaučiausi, lyg trukdyčiau. Jeigu ir gera specialistė (ko negaliu nei patvirtinti, nei paneigti), tai empatijos ir normalaus bendravimo pagrindų tikrai trūksta.

2021-09-27, 18:51 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojo elgesys buvo netaktiškas, grubus ir nemalonus. Gydytoja neleido man išsakyti savo skundu, nuolat nutraukėnedama mane. Be to, apžiūroje trečiuoju asmuo buvo stažuotojas ir man del to buvo dvigubai nejauku, ir gydytoja priešais mane išjuoke kai kurias mano nežinias sakydama tai praktikantei. Aš sėdėjau šalia tuo metų ir su praktikante buvo kalbama tarsi manęs čia nėra. Buvo labai nemalonu ir gėda, kad išvis atėjau ir paprašiau pagalbos, nors mano diagnozę patvirtino ginekologas ir man teko pasitikrinti dėl tolesnių ligų. Niekam nerekomenduoju šio gydytojo. Ji nekompetentingai atlieka savo darbą ir nemandagiai elgiasi su savo klientais.

2021-09-27, 18:51 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojo elgesys buvo netaktiškas, grubus ir nemalonus. Gydytoja neleido man išsakyti savo skundu, nuolat nutraukėnedama mane. Be to, apžiūroje trečiuoju asmuo buvo stažuotojas ir man del to buvo dvigubai nejauku, ir gydytoja priešais mane išjuoke kai kurias mano nežinias sakydama tai praktikantei. Aš sėdėjau šalia tuo metų ir su praktikante buvo kalbama tarsi manęs čia nėra. Buvo labai nemalonu ir gėda, kad išvis atėjau ir paprašiau pagalbos, nors mano diagnozę patvirtino ginekologas ir man teko pasitikrinti dėl tolesnių ligų. Niekam nerekomenduoju šio gydytojo. Ji kompetentingai atlieka savo darbą ir nemandagiai elgiasi su savo klientais.

2021-09-27, 18:51 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojo elgesys buvo netaktiškas, grubus ir nemalonus. Gydytoja neleido man išsakyti savo skundu, nuolat nutraukėnedama mane. Be to, apžiūroje trečiuoju asmuo buvo stažuotojas ir man del to buvo dvigubai nejauku, ir gydytoja priešais mane išjuoke kai kurias mano nežinias sakydama tai praktikantei. Aš sėdėjau šalia tuo metų ir su praktikante buvo kalbama tarsi manęs čia nėra. Buvo labai nemalonu ir gėda, kad išvis atėjau ir paprašiau pagalbos, nors mano diagnozę patvirtino ginekologas ir man teko pasitikrinti dėl tolesnių ligų. Niekam nerekomenduoju šio gydytojo. Ji kompetentingai atlieka savo darbą ir nemandagiai elgiasi su savo klientais.

2021-06-25, 19:07 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju gydytojos.
Buvau pirmą kartą gyvenime dėl sveikatos problemų. Paprašiau atlikti hormoninius tyrimus. Atsakė nereikia, nes jai ir taip aišku????, tai mano amžiaus(64 m) problemos. Lygtai aš šito nežinau. Labai trumpai užtrūko, skubėjo...

2021-03-30, 19:23 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi, kad visus neigiamus komentarus pamačiau jau tik po apsilankymo! Net labai nustebau juos perskaičius! Gydytoja labai maloni, atsakė į visus klausimus, paskyrė tyrimus. Man pačiai pamiršus paskambinti, ji pati man paskambino. Puiki gydytoja!

2021-02-01, 14:45 | Registruotas lankytojas 2

Labai nerekomenduoju, apsilankiau pas ją Northway ir buvau nustebus, kaip nebuvo tikima mano simptomais ir mano savijauta. Reikėjo pačiai jai aiškinti, ką esu išgooglinus, kuo turbūt sergu ir kokius tirimus man reiktų atlikti. Labai grubi,nieko nepaaiškina ir nuteikia labai pesimistiškam scenarijui.

Jeigu kažkas turi rimtų problemų pas ją geriau neeiti.

2021-01-27, 21:12 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau pas šią gydytoją tik dėl gerų rekomendacijų ir atsiliepimų, norėjau išgirsti jos nuomuonę nes turėjau abejonių dėl savo nustatytos diagnozės (ją nustatė kita šią kvalifikaciją turinti gydytoja) galiausiai susitikimo dieną gydytoją vėlavo virš 10 minučių, suprantu būna visko pasitaiko, bet tik užėjus į kabinetą pradėjus bendrauti su gydytoja iškart sulaukiau jos priešiškumo, gydytoja kategoriškai atsisakė suteikti man rūpimos informacijos apie mano būklę, su skydliaukės problemomis susiduriau visai neseniai dėl to ši pakitusi mano sveikatos būklė man kelia labai daug klausimų, nes man tai yra nauja ir dar nesusigyvenau su savo sveikatos pokyčiais. Gydytojai visiškai nebuvo aktualu jog kreipiausi į ją dėl rekomendacijų kuo daugiau sužinoti apie savo būklę, bet viso pokalbio metu tik girdėjau jog gydytoja man konsultacijos nesuteiks, bet jei teiksiuosi susimokėti tada situacija būtų buvus kitokia. (Beje registratūroje apie mokamą paslaugą net nebuvau informuota) Aš Antakalnio poliklinikoje esu nuo pat mažens, esu dirbantis žmogus ir mokanti mokesčius, bet dar nesu sutikusi gydytojos kuri viso pokalbio metu kreiptų dėmesį tik į tą faktą, jog jei ji suteiks man reikiamos pagalbos - tuomet ji negaus iš ligonių kasų apmokėjimo, ir kad yra kategoriškai atsisakanti kažką daryti be apmokėjimo (čia buvo tokie gydytojos žodžiai). Aš šioje situacijoje suprasčiau apmokėjimo būtinybę jei nebūčiau registruota šios poliklinikos pacientė, jei būčiau buvusi prieš tai informuota registratūros darbuotojų apie galimą mokamą paslaugą, bet deja taip nebuvo. Tiesiog apmaudu, jog gydytoja galėtų šitaip pasielgti, suprantu, kad karantino metu ne vienam gyventojui yra sunku, bet turi išlikti kažkokios žmogiškumo vertybės o ne šitaip akiplėšiškai sukonkretinama TIK pinigų vertė ir būtinybė ir jokios kitos kalbos yra negalimos. Pinigų reikia, bet ne iš pacientų kurie turi teisę gauti nemokamą konsultaciją/apžiūrą kuomet visi valstybei mokesčiai yra mokami ir pacientas yra Lietuvoje registruotas gyventojas, plius dirbantis šiai valstybei. Mano nuomonė tokia, nerekomenduoju šios gydytojos.

2021-01-27, 21:12 | Registruotas lankytojas 2

Atėjau pas šią gydytoją tik dėl gerų rekomendacijų ir atsiliepimų, norėjau išgirsti jos nuomuonę nes turėjau abejonių dėl savo nustatytos diagnozės (ją nustatė kita šią kvalifikaciją turinti gydytoja) galiausiai susitikimo dieną gydytoją vėlavo virš 10 minučių, suprantu būna visko pasitaiko, bet tik užėjus į kabinetą pradėjus bendrauti su gydytoja iškart sulaukiau jos priešiškumo, gydytoja kategoriškai atsisakė suteikti man rūpimos informacijos apie mano būklę, su skydliaukės problemomis susiduriau visai neseniai dėl to ši pakitusi mano sveikatos būklė man kelia labai daug klausimų, nes man tai yra nauja ir dar nesusigyvenau su savo sveikatos pokyčiais. Gydytojai visiškai nebuvo aktualu jog kreipiausi į ją dėl rekomendacijų kuo daugiau sužinoti apie savo būklę, bet viso pokalbio metu tik girdėjau jog gydytoja man konsultacijos nesuteiks, bet jei teiksiuosi susimokėti tada situacija būtų buvus kitokia. (Beje registratūroje apie mokamą paslaugą net nebuvau informuota) Aš Antakalnio poliklinikoje esu nuo pat mažens, esu dirbantis žmogus ir mokanti mokesčius, bet dar nesu sutikusi gydytojos kuri viso pokalbio metu kreiptų dėmesį tik į tą faktą, jog jei ji suteiks man reikiamos pagalbos - tuomet ji negaus iš ligonių kasų apmokėjimo, ir kad yra kategoriškai atsisakanti kažką daryti be apmokėjimo. Aš šioje situacijoje suprasčiau apmokėjimo būtinybę jei nebūčiau registruota šios poliklinikos pacientė, jei būčiau buvusi prieš tai informuota registratūros darbuotojų apie galimą mokamą paslaugą, bet deja taip nebuvo. Tiesiog apmaudu, jog gydytoja galėtų šitaip pasielgti, suprantu, kad karantino metu ne vienam gyventojui yra sunku, bet turi išlikti kažkokios žmogiškumo vertybės o ne šitaip akiplėšiškai sukonkretinama TIK pinigų vertė ir būtinybė ir jokios kitos kalbos yra negalimos. Pinigų reikia, bet ne iš pacientų kurie turi teisę gauti nemokamą konsultaciją/apžiūrą kuomet visi valstybei mokesčiai yra mokami ir pacientas yra Lietuvoje registruotas gyventojas, plius dirbantis šiai valstybei. Mano nuomonė tokia, nerekomenduoju šios gydytojos.

2020-10-22, 14:17 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja! Apie ją galiu pasakyti tik gerus dalykus.

2020-09-18, 07:43 | Registruotas lankytojas 1

5 metus sergu autoimuninu tiroiditu, 5 metus geriu 100-125 tiroksino. Pasikeitus poliklinikos gydytojai teko kreiptis pas Šerpytienę. Tai ji nusprendė , kad mano skydliaukės tyrimai ant ribos ir išrašė tik 75 tiroksino, nesvarbu kad prieš tai visi gydytojai skyrė 100-125, . Prasikamavau pusę metų , priaugo svoris, suprastėjo atmintis, ištisai jaučiau nuovargį, atsidaro depresinė nuotaika, apie darbo kokybę darbe net nėr ką kalbėti, nes buvo nuolatinis jėgų neturėjimas . Po trijų mėnesių norėjau kreiptis kad padidintų vaistų dozę, bet prasidėjo karantinas. Po karantino padarius tyrimus paaiškėjo, kad mano tyrimai FT3, FT4 labai prasti ir gydytoja išrašė 125 Tiroksino. Net neatsiprašė.

2020-03-03, 09:17 | Registruotas lankytojas 2

Priėmė nustatytu laiku, išdėstė viską išsamiai,apie kyšius net kalbos nebuvo, . Daktarė dirba savo vietoje, dėkoju,linkiu geriausios kloties visur ir visada.

2019-12-09, 08:54 | Registruotas lankytojas 3

Aš lankiausi pas šią gydytoją antakalnio poliklinikoje prieš porą savaičių. Pas ją nusiuntė šeimos daktarė, nes kraujo tyrimai nebuvo geri. Šiuo metu laukiuosi. Pirmą kartą lankiausi pas endokrinologą, nes niekada neturėjau bėdų su skydliauke. Daktarė labai maloni, išsamiai atsakė ne tik į kelis mano klausimus, bet ir pati labai išsamiai viską papasakojo, apžiūrėjo. Ištikrųjų ji pirma daktarė, kuri tiek daug laiko skyrė ir taip plačiai viską papasakojo ir tikrai pirmą kart nesijaučiau varoma iš kabineto ir tik formaliai apžiūrima. Nes paprastai vastybinėse poliklinikose apžiūros vyksta greitai, konvejeriu, būna atsakyta tik į kelis klausimus ir daugiau nieko nekomentuojama. Esu sveika, todėl gydymo neprireikė, bet jei kada gyvenime atsiras problemų su sveikata tikrai drąsiai lankyčiausi pas šią daktarę. Ir tikrai nustebino čia tiek daug negražių atsiliepimų. Tad siūlyčiau patiems drąsiai apsilankyti pas šią specialistę ir susidaryti savo nuomonę :)

2019-12-06, 07:57 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja grubi, išsiblaškiusi, bendrauja nemaloniai. Vėlavo priimti, o priėmusi labai skubėjo. Pradėjo vertinti prieš tris metus darytą echoskopiją nepastebėdama darytos prieš mėnesį. Išsišaipė iš atsineštų kraujo tyrimų rezultatų iš privačios laboratorijos, atseit kam čia reikalingi tie tyrimai.

2019-06-25, 16:57 | Registruotas lankytojas 3

Niekam nesiulau lankitis pas sia taip vadinama "gydytoja"
Pirmas klausimas buvo - Tai ko cia atejai ?
Sedi ir ziuri i pacienta kaip karaliene, kuria netycia patrukde.
Kai pradejau pokalbi apie vaistus, tai atsake kad jums truksta 0,3 iki to kad pradeti cukraliges gydima, o i klausima - Tai kaip jus galite man padeti ? , atsake - niekaip.
Po pokalbio, itariu specialiai , neteisingai irase kraujo tirimu rezultatus apsilankimo korteleje.

2019-05-02, 15:54 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkreti gydytoja. Kas mėgsta cackintis ir kalbėtis atėjus, tikrai nepatiks, bet man patiko todėl, kad į viską, ko klausiau, buvo atsakyta. Trumpai, bet labai aiškiai. Buvo paaiškinta kas, kaip ir kodėl.

2019-02-05, 17:07 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni gydytoja, atsakė į visus klausimus.

2017-06-27, 22:23 | IP: 217.147.36.184

Ieskojau endokrinologa ir pastebėjau, kad neigiami komentarai tiesiog kopijuoti ir įklijuoti keliems daktarėms, pvz. ;
2017-06-19, 20:06 | IP: 95.173.42.22
Gydytojos kompetencija kelia didelių abejonių. Turiu problemų su skydliauke jau daug metų, bet paskutiniu metu ypač jaučiau nuovargį ir mieguistumą, sutriko mėnesinių ciklas, padariau kraujo tyrimą dėl hormonų, bet atsakymą gydytoja teikėsi pasakyti tik telefonu ir man buvo pasakyta ,kad hormonų kiekis yra prie žemutinės ribos, bet dar jos neperžengė ir gydyti nereikia. Vėliau sužinojau, kad tai buvo netiesa, hormonai stipriai mažiau už norma, bet gydymo jokio negavau. Nerekomenduoju eiti pas šią gydytoją. Baisu tiesiog....
parasytas ir d. R. Šerpitienei ir d. I. Laptevai. Juokinga...
Jauciu, kad daktarės geros, kazkas jiems pavydi, eisiu arba pas viena arba pas kita.

2017-06-19, 20:06 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-01-11, 11:18 | Registruotas lankytojas 13
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Ramunė Šerpytienė?
2017-01-03, 19:59 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Ramunė Šerpytienė?
2016-11-04, 12:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Ramunė Šerpytienė?
2016-09-26, 01:43 | Registruotas lankytojas 8

Daktare nuosekliai paaiskino apie cukralige, noriai ir tiksliai atsakinejo i klausimus. Esu patenkintas gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Ramunė Šerpytienė?
2016-05-12, 08:07 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Ramunė Šerpytienė?
2014-04-05, 14:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Ramunė Šerpytienė?
2012-08-08, 05:31 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Ramunė Šerpytienė?