Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Šerpytienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08442, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šerpytienė Ramunė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šerpytienė Ramunė?

2020-09-18, 09:43 | Registruotas lankytojas 1

5 metus sergu autoimuninu tiroiditu, 5 metus geriu 100-125 tiroksino. Pasikeitus poliklinikos gydytojai teko kreiptis pas Šerpytienę. Tai ji nusprendė , kad mano skydliaukės tyrimai ant ribos ir išrašė tik 75 tiroksino, nesvarbu kad prieš tai visi gydytojai skyrė 100-125, . Prasikamavau pusę metų , priaugo svoris, suprastėjo atmintis, ištisai jaučiau nuovargį, atsidaro depresinė nuotaika, apie darbo kokybę darbe net nėr ką kalbėti, nes buvo nuolatinis jėgų neturėjimas . Po trijų mėnesių norėjau kreiptis kad padidintų vaistų dozę, bet prasidėjo karantinas. Po karantino padarius tyrimus paaiškėjo, kad mano tyrimai FT3, FT4 labai prasti ir gydytoja išrašė 125 Tiroksino. Net neatsiprašė.

2020-03-03, 10:17 | Registruotas lankytojas 2

Priėmė nustatytu laiku, išdėstė viską išsamiai,apie kyšius net kalbos nebuvo, . Daktarė dirba savo vietoje, dėkoju,linkiu geriausios kloties visur ir visada.

2019-12-09, 09:54 | Registruotas lankytojas 3

Aš lankiausi pas šią gydytoją antakalnio poliklinikoje prieš porą savaičių. Pas ją nusiuntė šeimos daktarė, nes kraujo tyrimai nebuvo geri. Šiuo metu laukiuosi. Pirmą kartą lankiausi pas endokrinologą, nes niekada neturėjau bėdų su skydliauke. Daktarė labai maloni, išsamiai atsakė ne tik į kelis mano klausimus, bet ir pati labai išsamiai viską papasakojo, apžiūrėjo. Ištikrųjų ji pirma daktarė, kuri tiek daug laiko skyrė ir taip plačiai viską papasakojo ir tikrai pirmą kart nesijaučiau varoma iš kabineto ir tik formaliai apžiūrima. Nes paprastai vastybinėse poliklinikose apžiūros vyksta greitai, konvejeriu, būna atsakyta tik į kelis klausimus ir daugiau nieko nekomentuojama. Esu sveika, todėl gydymo neprireikė, bet jei kada gyvenime atsiras problemų su sveikata tikrai drąsiai lankyčiausi pas šią daktarę. Ir tikrai nustebino čia tiek daug negražių atsiliepimų. Tad siūlyčiau patiems drąsiai apsilankyti pas šią specialistę ir susidaryti savo nuomonę :)

2019-12-06, 08:57 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja grubi, išsiblaškiusi, bendrauja nemaloniai. Vėlavo priimti, o priėmusi labai skubėjo. Pradėjo vertinti prieš tris metus darytą echoskopiją nepastebėdama darytos prieš mėnesį. Išsišaipė iš atsineštų kraujo tyrimų rezultatų iš privačios laboratorijos, atseit kam čia reikalingi tie tyrimai.

2019-06-25, 18:57 | Registruotas lankytojas 3

Niekam nesiulau lankitis pas sia taip vadinama "gydytoja"
Pirmas klausimas buvo - Tai ko cia atejai ?
Sedi ir ziuri i pacienta kaip karaliene, kuria netycia patrukde.
Kai pradejau pokalbi apie vaistus, tai atsake kad jums truksta 0,3 iki to kad pradeti cukraliges gydima, o i klausima - Tai kaip jus galite man padeti ? , atsake - niekaip.
Po pokalbio, itariu specialiai , neteisingai irase kraujo tirimu rezultatus apsilankimo korteleje.

2019-05-02, 17:54 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkreti gydytoja. Kas mėgsta cackintis ir kalbėtis atėjus, tikrai nepatiks, bet man patiko todėl, kad į viską, ko klausiau, buvo atsakyta. Trumpai, bet labai aiškiai. Buvo paaiškinta kas, kaip ir kodėl.

2019-02-05, 18:07 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni gydytoja, atsakė į visus klausimus.

2017-06-28, 00:23 | IP: 217.147.36.184

Ieskojau endokrinologa ir pastebėjau, kad neigiami komentarai tiesiog kopijuoti ir įklijuoti keliems daktarėms, pvz. ;
2017-06-19, 20:06 | IP: 95.173.42.22
Gydytojos kompetencija kelia didelių abejonių. Turiu problemų su skydliauke jau daug metų, bet paskutiniu metu ypač jaučiau nuovargį ir mieguistumą, sutriko mėnesinių ciklas, padariau kraujo tyrimą dėl hormonų, bet atsakymą gydytoja teikėsi pasakyti tik telefonu ir man buvo pasakyta ,kad hormonų kiekis yra prie žemutinės ribos, bet dar jos neperžengė ir gydyti nereikia. Vėliau sužinojau, kad tai buvo netiesa, hormonai stipriai mažiau už norma, bet gydymo jokio negavau. Nerekomenduoju eiti pas šią gydytoją. Baisu tiesiog....
parasytas ir d. R. Šerpitienei ir d. I. Laptevai. Juokinga...
Jauciu, kad daktarės geros, kazkas jiems pavydi, eisiu arba pas viena arba pas kita.

2017-06-19, 22:06 | IP: *.*.*.*
2017-01-11, 12:18 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-01-03, 20:59 | IP: *.*.*.*
2016-11-04, 13:44 | IP: *.*.*.*
2016-09-26, 03:43 | Registruotas lankytojas 8

Daktare nuosekliai paaiskino apie cukralige, noriai ir tiksliai atsakinejo i klausimus. Esu patenkintas gydytoja.

2016-05-12, 10:07 | IP: *.*.*.*
2014-04-05, 16:43 | IP: *.*.*.*