Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Šerpytienė, %

Northway medicinos centrai (Vilnius)
Inovatyvios dietologijos centras

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08442, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šerpytienė Ramunė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šerpytienė Ramunė?

2.7

Northway medicinos centrai (Vilnius)
Inovatyvios dietologijos centras
2024-02-27, 16:51 | Registruotas lankytojas 3

Pritariu daugumai anksčiau parašytų neigiamų komentarų dėl empatijos stokos ir negebėjimo pasirinkti tinkamo bendravimo stiliaus bei tono su pacientu. Gydytoja pašaipiai dviprasmiškai komentuoja kolegų skirtus tyrimus, užduodama klausimus verčia pacientą pasijusti nepatogiai vietoje to, kad tinkamu tonu bei klausimu pasitikslintų trūkstamą gydytojo sprendimo primimui reikiamą informaciją. Kalba daug monologu, pateikiama informacija pakartojama daug kartų ta pati, ypatingai skubant (jaučiamas spaudimas greičiau baigti konsultaciją). Daugiau lankytis pas šią gydytoją neplanuoju ir tikrai kitiems nerekomenduoju, nors nesu labai reikli bendravimo pobūdžiui (ne pasikalbėti einu, o gydytis) ir nesu nei vienam gydytojui parašiusi neigiamo atsiliepimo, šįkart esu priversta taip pasielgti - labai tikiuosi pasiskaitę pasirinksite kitus specialistus. Patirtis - Antakalnio poliklinikoje, galimai Northway šios gydytojos bendravimo stilius gali skirtis.

2023-08-11, 17:24 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė buvo nemandagi ir grubi. Nesistenge išklausyti. Po vizito buvau labai nusiminusi del tokio daktares elgesio

2023-03-03, 18:00 | Registruotas lankytojas 1

Gal ir daug žinių turinti specialistė tačiau žmogiško bendravimo pasigedau, išklausymo 0, empatijos 0, pamokslauja dėl visiškai su liga nesusijusių dalykų, trumpai tariant nesijaučiau pas ją gerai todėl nusprendžiau nesilankyti po 2-o karto, nes nenusipelnė niekas tokios nepagarbos.

2021-10-08, 15:39 | Registruotas lankytojas 1

Po vizito pas šią gydytoją tiesiog apsiverkiau: ji itin skubėjo, informaciją bėrė kaip žirnius į sieną, o prašant patikslinti pyko, jaučiausi, lyg trukdyčiau. Jeigu ir gera specialistė (ko negaliu nei patvirtinti, nei paneigti), tai empatijos ir normalaus bendravimo pagrindų tikrai trūksta.

2021-09-27, 18:51 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojo elgesys buvo netaktiškas, grubus ir nemalonus. Gydytoja neleido man išsakyti savo skundu, nuolat nutraukėnedama mane. Be to, apžiūroje trečiuoju asmuo buvo stažuotojas ir man del to buvo dvigubai nejauku, ir gydytoja priešais mane išjuoke kai kurias mano nežinias sakydama tai praktikantei. Aš sėdėjau šalia tuo metų ir su praktikante buvo kalbama tarsi manęs čia nėra. Buvo labai nemalonu ir gėda, kad išvis atėjau ir paprašiau pagalbos, nors mano diagnozę patvirtino ginekologas ir man teko pasitikrinti dėl tolesnių ligų. Niekam nerekomenduoju šio gydytojo. Ji kompetentingai atlieka savo darbą ir nemandagiai elgiasi su savo klientais.

2021-09-27, 18:51 | Registruotas lankytojas 3

2021-06-25, 19:07 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju gydytojos.
Buvau pirmą kartą gyvenime dėl sveikatos problemų. Paprašiau atlikti hormoninius tyrimus. Atsakė nereikia, nes jai ir taip aišku????, tai mano amžiaus(64 m) problemos. Lygtai aš šito nežinau. Labai trumpai užtrūko, skubėjo...

2021-02-01, 14:45 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-01-27, 21:12 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-09-18, 07:43 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-06-25, 16:57 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-19, 20:06 | IP: *.*.*.*

2017-01-11, 11:18 | Registruotas lankytojas 13
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-01-03, 19:59 | IP: *.*.*.*

2016-11-04, 12:44 | IP: *.*.*.*