Pacientai, kurie rekomenduoja Geda Holcmann, %

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04478, Galiojanti

2020-02-16, 05:02 | 1

Niekam nerekomenduoju sios gyditojos, remiuosi savo skaudzia patirtimi.

2020-01-30, 00:12 | 5

Lankiausi prieš pusmetį kažkur, šiaip nemėgstu as tu visu daktarų einu kai jau tikrai jaučiu bėdą kurios pati negaliu išgydyti,tai Geda Holcman man pasirodė netik graži moteris bet paprastas žmogus, paprastai bendraujanti,nesusireiksminus, patinka man tokie žmonės.Surado zpv virusą, greitai atliko biopsija,zodziu greitai paprastai ir aiškiai viskas

2019-12-28, 11:35 | 1

Savo amato Daktarė, mokytoja. Griežta, maloni daktarė. Esu jai dėkinga.

2019-12-13, 21:03 | 4

Superinė gydytoja, priekaištų neįmanoma turėti. Labai maloni, na, o ginekologių retai tokių būna. Pas visas kurias buvau ėjus - piktos, nepatenkintos darbu ir gyvenimu, neatsako į rūpimus klausimus, dar aprėkia prie to paties. Vienu žodžiu, gydytoja tikrai gera, apžiūri greitai, einant su siuntimu viskas yra nemokama, todėl kurios čia rašo, kad sumokėjo "beprotiškus" pinigus už konsultaciją ir nieko nepasako, tai su visais privačiais gydytojais taip yra, todėl pasidomėjus galima sužinoti, kad su šeimos gydytojo siuntimu galima eiti ir nemokamai ir tuomet galbūt tirk nebūtų nusiskundimų:) Visos mano šeimos moterys eina pas ją jau ne pirmus metus ir nei viena niekuomet nesiskundė. Tikrai rekomenduoju, tačiau eikit su siuntimu :)

2019-10-14, 15:09 | 1

Noriu visoms moterims parekomenduoti būtent šią gydytoją. Ji pati geriausia ginekologė ir esu nuoširdžiai jai dėkinga. Teko apsilankyti pas kelis ginekologus ir nei vienas nenustatė kas man. Aš taip džiaugiuosi, jog atradau ją, nes po pirmo apsilankymo iškart pasakė kas man ir paskyrė operaciją, kurią pati ir atliko. Šios gydytojos dėka vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą. Geda Holcmann tikrai labai profesionali, maloni, empatiška ginekologė.

2019-06-05, 17:49 | 6

Nuostabi, profesionali ir šilta gydytoja! Nuoširdus ačiū už puikią konsultaciją ir greitai atliktą operaciją! Sėkmės Jūsų atsakingame ir sunkiame darbe!
Pacientė Laura G.

2019-06-05, 17:49 | 6

Pacientė Laura G.

2019-04-15, 21:51 | 1

Atlikinejau vaisiaus echoskopa paklausiau pora klausimu, atsakymai buvo, kad viskas normos ribose ir ji tai skaito konsultacija. Paėmė nežmoniškas pinigus. Daugiau nei pas ją nei į Jolsana ne eisiu nei kam nerekomenduočiau. Už 15 min darbo 80 eurų sumokėta. Gydytoja, turėkit žmogiškumo.

2019-03-05, 13:19 | 2

Na pries 3 metus nerasiau atsiliepimo nors jis ir buvo neogiamas .... Deja , nestumas priziuretas prastai. Ateini tik tam kad ji pasizymetu . paklauso ir tai tik paciam gale. Jei lankaisi pas genetika ar kita gydytoja tai echo net nedaro . .
Deja ir kantrybe jau truko antro nestumo pabaiga , echo dare tik 1 karta. Termino data paskaiciuota blogai , nusiunte gimdyt i ligonine tai ligonines gyd perskaiciavo dar 3 kartus kad dar sawaite turiu vaikscioti ir isleido . zodziu .
Bendrauja tai jo maloniai bet tik tiek . jei turi skausmu , problemu ar ligu tai tikrai ne ten eiti.

2018-11-12, 15:08 | 7

Šiuo metu man 16 sav, konsulktacijai buvau priimta, 13 savaičių, iki šiol nedarytas echo, sakė kitą kartą ateiti kai bus 18 sav...turėjau du blogai pasibaigusius nėštumus, vieną sūnų amžiną atilsį su genetine liga, šiuo metu man 36 m....ir ką , ir nieko..skyrė 5 min, atidavė knygelę ir tiek..gerai, kad privačiai einu, tai savo vaikelio net mačius nebūčiau iki šiol....visiškai dzin gydytoja viskas, būčiau akiplėša, būčiau nuėjus pas įstaigos direktorių, manm echo šiaip vienas priklausė, 18 sav jau priklausytų antras, bet kur tau.....daugiau kojos pas ją nekelsiu

2018-10-20, 08:06 | 1

Puiki gydytoja. Lankiausi vieną kart nėštumo metu, nes siuntė prižiūrinti ginekologė. 19sav nėštumo pasakė teisinga lyti. Rekomenduoju

2018-06-28, 11:57 | 2

Tingi dirbti. Visiškai. 3 kartus ėjau - nė karto neapžiūrėjo. 1 kartas- atėjau, kad apžiūrėtų ginekologiškai, nes sakiau, kad turiu skausmų ir norėjau onkocitologinio. Onkocitologiniam buvo netinkamas likas - viskas ok, bet sakiau, kad skauda kiaušides, vistiek apžiūros nepadarė. sakė ateiti po mėnėsinių, padarys onkocit. ir apžiūrą. 2 kartą atėjus, jos nebuvo, sesutė sakė, kad ji operacinėj, nors lakstė vis pre telefono naujos info slaukti. sesutė padarė onkocitologinį- na OK. 3 kartas. vėl sakau atėjau apžiūrai, tai gal padarysit ir aptarim onkocitologinį nes kažkas ten negerai. aptarėm onkocit tyrimą ir apžiūros nepadarė. Sakė ateiti už mėnėsio į bokštų gatvę PAS JĄ Į PRIVAČIĄ polikliniką, padarys ŽPV tyrimą ir ten padarys nemokamą apžiūrą gnekologinę. Tai buvo 18h mano vizitas paskutinis Nefridoj pas ją, nors rašo, kad ji DIRBA IKI 19h, tai dar nespėjus man iš kabineto išeiti girdziu, kaip sesutei sako - na ką, galime eiti namo jau.
Kiek laiko sugaišau pas ją be reikalo, ir dar turėdavau derintis kam vaikutį palikti. TINGINĖ ji visiška :)

2018-02-05, 11:21 | 1

Gydytoja dingusias mėnesines nurašė stresui, nuėjus pas kitą daktarę sužinojau kad pas mane policistinės kiaušidės, ir kad būtinas gydymas. Neseniai pas ją lankėsi mano giminaitė, kuri metus neserga mėnesinėmis, daktarė nepadarius jokių tyrimų, nei echoskopo, pasakė kad viskas puiku, ateiti po pusmečio.

2017-10-19, 02:44 | IP: 90.138.5.71

Maloni, švelni gydytoja, puikiai išmano savo darbą. Padeda spręsti nevaisingumo problemas, tikiuosi Jos pagalba sulaukti stebuklo :) Miglė A.

2017-05-31, 19:03 | IP: *.*.*.*