Pacientai, kurie rekomenduoja Geda Holcmann, %

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04478, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-02-26, 12:09 | Registruotas lankytojas 2

Konkreti ir maloni gydytoja. Lankiausi del nestumo: patikrino, padare echoskopa, atsake i mano rupimus klausimus ir nuramino. Esu patenkinta ir tikrai noresiu,jog mane priziuretu viso nestumo metu.

2020-02-16, 03:02 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju sios gyditojos, remiuosi savo skaudzia patirtimi.

2020-01-29, 22:12 | Registruotas lankytojas 5

Lankiausi prieš pusmetį kažkur, šiaip nemėgstu as tu visu daktarų einu kai jau tikrai jaučiu bėdą kurios pati negaliu išgydyti,tai Geda Holcman man pasirodė netik graži moteris bet paprastas žmogus, paprastai bendraujanti,nesusireiksminus, patinka man tokie žmonės.Surado zpv virusą, greitai atliko biopsija,zodziu greitai paprastai ir aiškiai viskas

2019-12-28, 09:35 | Registruotas lankytojas 1

Savo amato Daktarė, mokytoja. Griežta, maloni daktarė. Esu jai dėkinga.

2019-12-13, 19:03 | Registruotas lankytojas 4

Superinė gydytoja, priekaištų neįmanoma turėti. Labai maloni, na, o ginekologių retai tokių būna. Pas visas kurias buvau ėjus - piktos, nepatenkintos darbu ir gyvenimu, neatsako į rūpimus klausimus, dar aprėkia prie to paties. Vienu žodžiu, gydytoja tikrai gera, apžiūri greitai, einant su siuntimu viskas yra nemokama, todėl kurios čia rašo, kad sumokėjo "beprotiškus" pinigus už konsultaciją ir nieko nepasako, tai su visais privačiais gydytojais taip yra, todėl pasidomėjus galima sužinoti, kad su šeimos gydytojo siuntimu galima eiti ir nemokamai ir tuomet galbūt tirk nebūtų nusiskundimų:) Visos mano šeimos moterys eina pas ją jau ne pirmus metus ir nei viena niekuomet nesiskundė. Tikrai rekomenduoju, tačiau eikit su siuntimu :)

2019-10-14, 12:09 | Registruotas lankytojas 1

Noriu visoms moterims parekomenduoti būtent šią gydytoją. Ji pati geriausia ginekologė ir esu nuoširdžiai jai dėkinga. Teko apsilankyti pas kelis ginekologus ir nei vienas nenustatė kas man. Aš taip džiaugiuosi, jog atradau ją, nes po pirmo apsilankymo iškart pasakė kas man ir paskyrė operaciją, kurią pati ir atliko. Šios gydytojos dėka vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą. Geda Holcmann tikrai labai profesionali, maloni, empatiška ginekologė.

2019-06-05, 14:49 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi, profesionali ir šilta gydytoja! Nuoširdus ačiū už puikią konsultaciją ir greitai atliktą operaciją! Sėkmės Jūsų atsakingame ir sunkiame darbe!
Pacientė Laura G.

2019-06-05, 14:49 | Registruotas lankytojas 6

Pacientė Laura G.

2019-04-15, 18:51 | Registruotas lankytojas 1

Atlikinejau vaisiaus echoskopa paklausiau pora klausimu, atsakymai buvo, kad viskas normos ribose ir ji tai skaito konsultacija. Paėmė nežmoniškas pinigus. Daugiau nei pas ją nei į Jolsana ne eisiu nei kam nerekomenduočiau. Už 15 min darbo 80 eurų sumokėta. Gydytoja, turėkit žmogiškumo.

2019-03-05, 11:19 | Registruotas lankytojas 2

Na pries 3 metus nerasiau atsiliepimo nors jis ir buvo neogiamas .... Deja , nestumas priziuretas prastai. Ateini tik tam kad ji pasizymetu . paklauso ir tai tik paciam gale. Jei lankaisi pas genetika ar kita gydytoja tai echo net nedaro . .
Deja ir kantrybe jau truko antro nestumo pabaiga , echo dare tik 1 karta. Termino data paskaiciuota blogai , nusiunte gimdyt i ligonine tai ligonines gyd perskaiciavo dar 3 kartus kad dar sawaite turiu vaikscioti ir isleido . zodziu .
Bendrauja tai jo maloniai bet tik tiek . jei turi skausmu , problemu ar ligu tai tikrai ne ten eiti.

2018-11-12, 13:08 | Registruotas lankytojas 7

Šiuo metu man 16 sav, konsulktacijai buvau priimta, 13 savaičių, iki šiol nedarytas echo, sakė kitą kartą ateiti kai bus 18 sav...turėjau du blogai pasibaigusius nėštumus, vieną sūnų amžiną atilsį su genetine liga, šiuo metu man 36 m....ir ką , ir nieko..skyrė 5 min, atidavė knygelę ir tiek..gerai, kad privačiai einu, tai savo vaikelio net mačius nebūčiau iki šiol....visiškai dzin gydytoja viskas, būčiau akiplėša, būčiau nuėjus pas įstaigos direktorių, manm echo šiaip vienas priklausė, 18 sav jau priklausytų antras, bet kur tau.....daugiau kojos pas ją nekelsiu

2018-10-20, 05:06 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Lankiausi vieną kart nėštumo metu, nes siuntė prižiūrinti ginekologė. 19sav nėštumo pasakė teisinga lyti. Rekomenduoju

2018-06-28, 08:57 | Registruotas lankytojas 2

Tingi dirbti. Visiškai. 3 kartus ėjau - nė karto neapžiūrėjo. 1 kartas- atėjau, kad apžiūrėtų ginekologiškai, nes sakiau, kad turiu skausmų ir norėjau onkocitologinio. Onkocitologiniam buvo netinkamas likas - viskas ok, bet sakiau, kad skauda kiaušides, vistiek apžiūros nepadarė. sakė ateiti po mėnėsinių, padarys onkocit. ir apžiūrą. 2 kartą atėjus, jos nebuvo, sesutė sakė, kad ji operacinėj, nors lakstė vis pre telefono naujos info slaukti. sesutė padarė onkocitologinį- na OK. 3 kartas. vėl sakau atėjau apžiūrai, tai gal padarysit ir aptarim onkocitologinį nes kažkas ten negerai. aptarėm onkocit tyrimą ir apžiūros nepadarė. Sakė ateiti už mėnėsio į bokštų gatvę PAS JĄ Į PRIVAČIĄ polikliniką, padarys ŽPV tyrimą ir ten padarys nemokamą apžiūrą gnekologinę. Tai buvo 18h mano vizitas paskutinis Nefridoj pas ją, nors rašo, kad ji DIRBA IKI 19h, tai dar nespėjus man iš kabineto išeiti girdziu, kaip sesutei sako - na ką, galime eiti namo jau.
Kiek laiko sugaišau pas ją be reikalo, ir dar turėdavau derintis kam vaikutį palikti. TINGINĖ ji visiška :)

2018-02-05, 09:21 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja dingusias mėnesines nurašė stresui, nuėjus pas kitą daktarę sužinojau kad pas mane policistinės kiaušidės, ir kad būtinas gydymas. Neseniai pas ją lankėsi mano giminaitė, kuri metus neserga mėnesinėmis, daktarė nepadarius jokių tyrimų, nei echoskopo, pasakė kad viskas puiku, ateiti po pusmečio.

2017-10-18, 23:44 | IP: 90.138.5.71

Maloni, švelni gydytoja, puikiai išmano savo darbą. Padeda spręsti nevaisingumo problemas, tikiuosi Jos pagalba sulaukti stebuklo :) Miglė A.

2017-05-31, 16:03 | IP: *.*.*.*
2017-04-25, 22:27 | IP: 213.226.131.133

Nuostabi gydytoja,pakankamai skiria laiko pacientui,nuosirdi kaip zmogus,profesionali specialiste.

2017-04-10, 09:55 | Registruotas lankytojas 2

Isiklause i mano problema. Isigilino i problema ir parinko TINKAMA gydyma! Visada pasidomi savijauta ir tt. Rekomenduoju!

2017-04-10, 09:00 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja,prižiūrėjo mano dvivaisį nėštuma,siuntė į Kauno klinikas tolimesnei priežiūrai.

2017-04-06, 13:07 | IP: 84.15.225.39

Lankausi pas ja jau 6 metai,esu labai patenkinta sia gydytoja.Lankiausi su pirmu nestumu lankausi ir su antru.Visada atsako i man svarbius klausimus.Aisku rimtesniu bedu neturejau tai nezinau kaip butu negaliu situo klausimu komentuoti.Pokolkas nusiskundimu neturiu nezinau kaip bus veliau :)

2017-02-07, 19:15 | IP: *.*.*.*
2017-01-23, 09:38 | IP: *.*.*.*
2016-11-06, 21:29 | IP: *.*.*.*
2016-11-03, 13:00 | IP: *.*.*.*
2016-10-06, 14:56 | IP: *.*.*.*
2016-09-14, 19:58 | IP: 78.61.151.120

Nuostabi gydytoja, švelni, maloni, bendraujanti, kuo geriausi linkėjimai

2016-08-30, 13:27 | IP: *.*.*.*
2016-07-14, 17:36 | IP: *.*.*.*
2016-05-26, 17:28 | IP: 83.181.116.173

Kai sužinojau,kad laukiuosi pas ja vizitu laiku nebuvo pusantro mėn. į priekį. Atėjau ir laukiau. Priėmė per kelias valandas. Gavau visa informacija apie savo nėštuma iš karto ir galimas rizikas ir už ta atviruma labai jai dėkoju. Visa nėštuma mane prižiūrėjo. Esant reikalui nerizikuodavo ir siusdavo i ligoninę. Neleido be reikalo gerti visokiu vitaminu ar pan. Gėriau kelis preparatus. Esu jai dėkinga ir gerbiu.

2016-05-17, 13:24 | IP: 86.100.143.242

Prižiūrėjo abu nėštumus. Eilės po valandą, net jeigu iš anksto registruota.Jeigu neturi nusiskundimų - puiki gydytoja mokanti gražiai šnekėti/nušnekėti nuo esminių dalykų. Jeigu turi klausimų arba reikia pagalbos-negausi,atsako maždaug - nesirūpink, čia taip turi būti. Kompetencija irgi abejoju. Nešdavau 50 Lt. kiekvieną vizitą, o galutiniam variante - nieko nepadėjo, nepažiūrėjo iki galo. O Sesutė tik baigusi darbą didžiausius maišus dovanų išneša iš kabineto ir išdalina registratūrai, kitus į mašiną sau nusineša. Tai mielosios - Neneškit jūs jai tų dovanų, nevertina nes gauna KRŪVOM.

2016-04-21, 19:52 | IP: *.*.*.*
2016-03-09, 14:35 | IP: 85.232.128.55

Labai puiki gydytoja. Buvau tik pirmą kartą pas šią moterį, tačiau viską paaiškino, labai daug uždavė klausimų. Esu tikrai patenkinta jos darbu. Aišku iš pirmo karto nelabai ką galiu pasakyti dėl jos profesionalumo. Tačiau sušildė savo maloniu bendravimu, uždavus įvairius man rūpimus klausimus gavau atsakymus. Na, man patiko. Ką klausi - tą ir gausi. :)

2015-07-03, 15:19 | IP: *.*.*.*

2015-03-26, 09:17 | IP: 88.119.138.142

maloni

2015-02-19, 19:15 | IP: 78.57.226.244

Bendrauja maloniai Kompetencija vidutinė jei nėra problemų. Jei yra rimtesnių bėdų siūlyčiau eiti pas geresnį specialistą, nes apžiūra yra labai paviršutinišką, ir jei skaudą gimdos srityje, tai anot šios gydytojas - normalu. Ir kas labiausiai keista, kad pas šią gydytoją Nefridos klinikoje niekada nėra talonų, visus išdalina per dvi valandas ir jei nespėji prisiskambinti, tai reikia bandyti laimę sekantį mėnesį. O gal jų yra, bet reikia "nusipirkti"?? Čia pastaroji mintis labiau skirtai Nefridos klinikai.

2014-07-11, 08:02 | IP: *.*.*.*

2014-06-10, 15:26 | IP: *.*.*.*

2014-06-02, 11:50 | IP: 82.135.141.58

Man 43 metai. Jau apie 10 metų lankausi ir gydausi pas gydytoją Gedą Holcmann, nes iki šiol geresnės neradau Klaipėdoje. Susipažinau laukiantis dukrytės, bendravome per nėštumą ir po jo. Supratau, kad gydytoja yra puiki moteris, profesionali specialistė. Didelis AČIŪ.

2014-01-12, 10:53 | IP: 86.100.141.212

Bendrauja maloniai. Nors bendrauja maloniai ir elgiasi rūpestingai, bet savo darbo neišmano. Nuėjau pas ją su nusiskundimu ir netgi pati pasakiau diagnozę, ji ją paneigė ir pasakė, kad čia nieko tokio. Žinoma gydytojos kompetencija nedvejojau ir nusiraminau. Praėjo du metai, kaip lankausi pas ją. Nusprendžiau pasikonsultuoti su kitu specialistu, jis patvirtino mano pirminius nuspėjimus. Taigi laukia operacija, viena laimė, kad liga nekomplikavosi ir dar laiku užbėgau įvykiams už akių. Kaip ir dauguma čia komentuojančių pasakysiu: gerai kai nėra problemų, o jei tų problemų atsiras, pas Holcman besilankančios tiesiog apie jas nežinosite. O kai problemos pačios nuves jus į ligoninę, tada jau gali būti per vėlu.

2013-12-21, 03:01 | IP: 83.188.182.71

bendrauja graziai, pirmas ispudis geras Bet, per etus laiko nepastebejo zaizdeles, kuris atrado kita gydytoja per pirmaji apsilankyma. Nors tepinelis buvo blogas, paaiskino, kad gali buti tokia norma, po savaite nuo tyrimo atlikimo, prasidejo rimciausias uzdegimas. Neoreciau kaltinti gydytojos, gal kaltos alinkybes, bet jos susikloste taip, kad susidare tokia nuomone. Gydytoja pakeiciau. Del vizitu mokamoje klinikoje irgi siule, bet atsisakiau ir nesurenksinau, juk jos reikalas pasiulyti o paciento sutikti arba ne.

2013-12-20, 20:04 | IP: *.*.*.*

2013-11-21, 09:50 | IP: *.*.*.*

2013-08-10, 08:34 | IP: 46.36.74.13

Labai švelni ir maloni gydytoja, gavau visus atsakymus , nereikėjo traukti iš jos, viską aiškai išdėstė, labai maloni gydytoja.

2013-06-07, 12:40 | IP: 89.117.249.88

Labai maloni, lengvai bendraujanti, sukurianti jaukią atmosferą, kas tikrai šiais laikais yra labai aktualu, nes visur visi pikti ir panašiai... Tinkamai apžiūrėjo. Kadangi esu sveika, apie gydymus negalečiau komentuoti.

2013-04-29, 19:46 | IP: 78.61.234.109

Labai maloni gydytoja.

2013-04-21, 10:05 | IP: 84.15.185.3

Labai maloni gydytoja, lankausi nėštumo metu, tikrai esu patenkinta, iš jos išeini su šypsena, pozityvi gydytoja. Rekomenduoju drąsiai.

2013-03-15, 18:52 | IP: *.*.*.*

2013-02-28, 15:10 | IP: *.*.*.*

2013-02-27, 07:34 | IP: 195.182.69.123

Nuostabi gydytoja, niekada neskubina, išklauso. Ieško geriausio gydymo sprendimo, pritaikyto konkrečiam žmogui, o ne pagal šabloną

2013-02-06, 09:45 | IP: 78.61.1.124

Gydytoja rūpestinga, puikiai bendrauja su pacientu Tačiau nesugebėjo aptikti žaizdelės, kurią aptiko kita gydytoja.