Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Drąsutis, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2012-06-26, Nr. MPL-17637, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2012-06-26, Nr. MPL-17637, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2020-07-22, 19:10 | Registruotas lankytojas 2

Mano nuomone, vienas geriausių chirurgų Vilniuje. Iki vizito pas gyd. Drąsutį buvau pas 5 kitus chirurgus, bet neišdrįsau nė pas vieną iš jų darytis krūtinės operaciją. Apsilankius pas gyd. Drąsutį abejonių neliko pas ką darytis operaciją, jau praėjo metai laiko po operacijos ir rezultatais esu daugiau negu patenkinta. Rekomenduoju ! ????

2020-04-21, 19:39 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju! Dariausi pilvo plastiką pas dr. Joną Drąsutį. Viskuo esu patenkinta. Dėkoju gydytojui!

2020-04-18, 23:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju Jona Drasuti. Likau ptenkinta jo atliktu darbu ir maloniu bendravimu.

2020-04-16, 12:28 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir visas Perfectus clinica kolektyvas. Labai rekomenduoju, esu visiskai patenkinta savo rezultatu. Aciu!!!

2020-01-28, 21:14 | Registruotas lankytojas 2

Labai labai dėmesingas, nuoširdus, malonus,, išmanantis savo darbą.
Labai patogu, kad kartais atvyksta dirbti į Palangą.

2020-01-11, 11:34 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, savo darbą išmanantis plastikos chirurgas, malonus ir dėmesingas. Rekomenduoju!

2019-12-05, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

2019 m. rugsėjo mėnesį Santariškėse buvo atlikta krūtų mažinimo operacija. Perrišimų metu gydytojas buvo labai švelnus - "pleistriukus" plėšdavo lėtai ir atsargiai, nesukeldamas skausmo, buvo paslaugus - padėdavo atsikelti, apsirengti, užsegti ir dėmesingas - išrašymo dieną nebuvo Santariškėse, bet ryte parašė sms žinutę, kad dokumentus suruoš kolegė. Į iškilusius klausimus operatyviai atsakydavo sms žinute. Atsiliepimai apie komandą (operavo, perrišo, konsultavo kartu su kolega Simonu Kaupu) patys geriausi. Pooperacinis periodas praėjo be jokių nesklandumų. Džiaugiuosi, kad mano problemą sprendė būtent šis gydytojas. Didžiausios rekomendacijos.

2019-10-02, 16:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi šio plastikos chirurgo darbu. Rezultatas tikrai vertas aplodismentų, gydytojas tikrai turi auksines rankas. Labai rekomenduoju Joną Drasutį!

2019-09-30, 20:46 | Registruotas lankytojas 10

Puikus gydytojas! Labai profesionalus, taktiškas ir turintis sveiką jumoro jausmą:)

2019-04-15, 08:56 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas! Dariausi pas jį krūtinės didinimo operaciją, tai net susapnuoti negalėjau tokio puikaus rezultato. Taip pat ne tik rezultatas džiugino, bet ir gydytojo profesionalumas, labai jautėsi, kad kiekviena pacientė jam svarbi, rūpinosi tiek prieš operaciją, tiek po jos. Labai ačiū gydytojui ir visai Perfectus clinica komandai.!

2018-12-18, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

Tik geriausi žodžiai apie šį plastikos chirurgą. Dariausi krūtų didinimo operaciją ir rezultatu esu labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju.

2018-11-22, 09:19 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai laiminga pasirinkusi šį gydytoją. Tai kompetentingas, atidus, dėmesingas gydytojas. Man virš 50 metų. Per visą mano bendravimo su gydytojais praktiką tai pats atidžiausia ir rūpestingiausias daktaras. Rekomenduoju jį visiems. Jis iš teis dirba pagal Sokrato priesaiką. Linkiu visapusiškos sėkmės jam ir jo pacientams!

2018-09-06, 15:28 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus gydytojas, dėmesingas, maloniai bendraujantis, tikras profesionalas. Didžiausios rekomendacijos!

2018-09-04, 12:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus ir rūpestingas, dėmesingas gydytojas maloniai bendraujantis ir pasiekiantis geriausia rezultatą! Visiems labai rekomenduoju!

2018-04-23, 14:25 | Registruotas lankytojas 2

Puikus specialistas Jonas Drąsutis. Ačiū Jums gydytojau už puikiai atliktą operaciją! Esu dabar labai laiminga. Rekomenduoju visoms. Šis gydytojas nuostabus!