Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Drąsutis, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2012-06-27, Nr. MPL-17637, Galiojanti

Išduota: 2007-09-19, Nr. MPL-09952, Panaikinta

2019-10-02, 16:10 | 1

Labai džiaugiuosi šio plastikos chirurgo darbu. Rezultatas tikrai vertas aplodismentų, gydytojas tikrai turi auksines rankas. Labai rekomenduoju Joną Drasutį!

2019-09-30, 20:46 | 10

Puikus gydytojas! Labai profesionalus, taktiškas ir turintis sveiką jumoro jausmą:)

2019-04-15, 08:56 | 1

Puikus gydytojas! Dariausi pas jį krūtinės didinimo operaciją, tai net susapnuoti negalėjau tokio puikaus rezultato. Taip pat ne tik rezultatas džiugino, bet ir gydytojo profesionalumas, labai jautėsi, kad kiekviena pacientė jam svarbi, rūpinosi tiek prieš operaciją, tiek po jos. Labai ačiū gydytojui ir visai Perfectus clinica komandai.!

2018-12-18, 14:04 | 1

Tik geriausi žodžiai apie šį plastikos chirurgą. Dariausi krūtų didinimo operaciją ir rezultatu esu labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju.

2018-11-22, 09:19 | 1

Esu labai laiminga pasirinkusi šį gydytoją. Tai kompetentingas, atidus, dėmesingas gydytojas. Man virš 50 metų. Per visą mano bendravimo su gydytojais praktiką tai pats atidžiausia ir rūpestingiausias daktaras. Rekomenduoju jį visiems. Jis iš teis dirba pagal Sokrato priesaiką. Linkiu visapusiškos sėkmės jam ir jo pacientams!