Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Drąsutis, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2012-06-27, Nr. MPL-17637, Galiojanti

Išduota: 2007-09-19, Nr. MPL-09952, Panaikinta

2019-04-15, 08:56 | 1

Puikus gydytojas! Dariausi pas jį krūtinės didinimo operaciją, tai net susapnuoti negalėjau tokio puikaus rezultato. Taip pat ne tik rezultatas džiugino, bet ir gydytojo profesionalumas, labai jautėsi, kad kiekviena pacientė jam svarbi, rūpinosi tiek prieš operaciją, tiek po jos. Labai ačiū gydytojui ir visai Perfectus clinica komandai.!

2018-12-18, 14:04 | 1

Tik geriausi žodžiai apie šį plastikos chirurgą. Dariausi krūtų didinimo operaciją ir rezultatu esu labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju.

2018-11-22, 09:19 | 1

Esu labai laiminga pasirinkusi šį gydytoją. Tai kompetentingas, atidus, dėmesingas gydytojas. Man virš 50 metų. Per visą mano bendravimo su gydytojais praktiką tai pats atidžiausia ir rūpestingiausias daktaras. Rekomenduoju jį visiems. Jis iš teis dirba pagal Sokrato priesaiką. Linkiu visapusiškos sėkmės jam ir jo pacientams!

2018-09-06, 15:28 | 5

Nuostabus gydytojas, dėmesingas, maloniai bendraujantis, tikras profesionalas. Didžiausios rekomendacijos!

2018-09-04, 12:50 | 1

Labai profesionalus ir rūpestingas, dėmesingas gydytojas maloniai bendraujantis ir pasiekiantis geriausia rezultatą! Visiems labai rekomenduoju!

2018-04-23, 14:25 | 2

Puikus specialistas Jonas Drąsutis. Ačiū Jums gydytojau už puikiai atliktą operaciją! Esu dabar labai laiminga. Rekomenduoju visoms. Šis gydytojas nuostabus!

2018-04-19, 20:43 | 1

Labai puikus gydytojas, labai gerai ismano savo darba. Likau patenkinta tiek konsultacija, tiek rezultatais po operacijos.

2018-03-11, 22:08 | 1

Nuoširdžiai dėkoju daktarui Jonui Drąsučiui ir jo komandai už atliktą operaciją. Buvau sužavėta daktaro atsakingumu, kruopštumu, tolerancija. Dar kartą dėkoju Jums, linkiu Dievo palaimos, sveikatos ir stiprybės Jūsų šeimai. Te Jūsų rankomis atlikti geri darbai - išpildo kitų svajones.

Pagarbiai Liudmila Palenčienė Ignalina

2018-03-07, 21:09 | 1

Labai aciu gydytojui uz nuostabiai atlikta operacija. Profesionalas: puikiai ismanantis savo darba, malonus, paslaugus bei atkreipiantis demesi i detales. Rekomenduoju!

2018-03-04, 20:35 | 2

Po gimdymo krutine visai sumazejo. Ieskojau kur galeciau pasikonsultuoti, kadangi drauge didinosi krutine tai uzsirasiau vizitui pas si gydytoja. Likau maloniai nustebus jo taktiskumu ir profesionalumu. Dabar ir as dziaugiuosi dailia krutine, viskas labai naturaliai atrodo. Aciu gydytojui