Pacientai, kurie rekomenduoja Sergejus Amitonas, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2005-07-13, Nr. MPL-07173, Galiojanti

Amitonas Sergejus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Amitonas Sergejus?

Nepavyko diagnozuoti problemos

2019-05-04, 00:39 | 4

Kuo toliau nuo tokio gydytojo.

2019-04-19, 03:20 | 37

Neikit pas jį. Jokios naudos. Taip nusivažiavo, kad net vaikų gydytojai sako pas jį neiti! Geriau eilėje pas moterį palaukit, o ne pas šitą. Nevertas gydytojo vardo.

2019-04-06, 05:07 | 1

Šitas gydytojas už pinigus pakankamai gerai gydo. Savo versliuką užsukęs kartu su žmona. Nes vadinama seselė padirodo yra jo žmona kuri darbo laiku nueina į parduotuvę apsipirkti o grįžusi nepakelia užpakalio nuo stalo kad pakviestu pacientus į kabinetą o užsiima savo reikalais nors ant durų užkabinta lentekė kad pacientai yra kviečiami į kabinetą.

2018-10-09, 21:14 | 2

Kaip tokie zmones dar gali dirbti is vis? Israse lasiuku del suprastejusio regejimo, nepadares tyrimu, po savaites pasake tu gerai matai. Nuejau pas kita daktara, padare issamius tyrimus, o pasirodo akies nervas pazeistas. Per tokius asilus is vis galejau apakti.

2018-03-25, 18:45 | 1

Buvau aš pas šį šarlataną visai neseniai, nors aš jį žynojau jau senokai, tačiau taip gavosi kad man žutbut reikejo pas gydytoją o kaip žinia vienintelė vieta kur nėra eilių tik pas šį “super” gydytoją :D
Žodžiu ateinu sesute sako sėsk uždenk kairią akį ir sakyk :))))) Sakau jus gi skaitėte siuntime kas parašyta prie ko čia raidės ir jų matymas :)))) o tas sėdi prie stalo ir net nežiuri kas atėjo, ko nori, geria sau kava ir prie popierių krapštosi. Kol aš paaiškinau sesutei ko man reikia, net nepastebejau kaip gydytojas jau kažkokio vyriškio pro šalį užbėgusio akis jau tikrina:))) Žodžiu pasižiurejo, pasikrapštė galvą, atsistojo svyruodamas į šalis ( lyg girtas, lyg neadekvatus kažkoks ) pagalvojo, pagalvojo, kažką sau panosei paburbėjo, priėjo prie kriaukles, ir tik tada nusiplovė rankas, nusispjovė (nemeluosiu) su garsu ir visais skrepliais į tą pačią kriauklę, tik tuomet ilašino jam kažkokių lašų vėl prisėdo dar kartą žiurėti jo akies. Kai viska pabaigė tas vyrukas sako kiek aš jums skoloj, bet gydytojas 100% atsakė kad ką jūs.... baikite nieko man ne skoloj, o iš tikruju toks atsakymas buvo tik todėl, kad kabinete sedėjau aš su siuntimu ir prie manes pinigų i rankas tai nedrįs paimti:))) Na o kas liečia mane tai nei jokios konkrečios diagnozės man taip ir nepasakė ir jokių vaistų neišrašė o siuntė kažkokiems “kosminiams” tyrimams pasidaryti :))

P.S. Esu čia girdėjęs ne iš vieno kas rašė, jog ilgai naudojosi jo paslaugomis ir nešiodavo jo leščius, kurie budavo idedami tik jo kabinete, be jokių įpakavimų, įdėti į specialų padarytą stalažėlį su vardais ir kitais inicialais. Tai va mielieji tie lesčiai jam kaip daktarui optum iš optikos budavo pardavinėjami už sumaźintą kainą ir dideliais kiekiais. Dar prie lito jis mokėdavo 4 litus o klientams kišdavo už 20 litų. Ir tai dar ne viskas!!!! Šie kontaktiniai budavo vienadieniai, o jis juos pardavinėdavo kaip mėnesinius ir visi kaip durneliai pas jį kas mėnesį eidavo jų keistis į tuos pačius vienadienius (ale tipo mėnesinius )po 20litų, kai patys tokius galėdavo isigyti nu ne už 4 litus kaip kad jis, bet už 8 litus iš bet kurios optikos parduotuvės. Žodźiu kabinete buvo tikra pogrindinė konspiracinė firma. Vienas rekomenduodavo ir dėdavo klientams vietoj akinių savo “specialiuosius, superinius” lesčius o kita (ta pati sesutė) tvarkydavo buhalterinius klausimus. Skaičiuodavo ir dėdavo i stalčių paimtus iš klientų pinigus :)))) Bizniukas žodžiu gero kriminalo vertas! Tai va, čia tarp kitko kad visi žinotumėte ;)

2018-03-25, 06:56 | 1

Su šiuo gydytoju labai lengva bendrauti.Viską atliko puikiai,net paskyrė lašelių,parašė siuntimą į Klinikas,viską išaiškino kas ir kaip-ačiū!
Tik vienas klausimas įvertinime neatitinka atsakymų variantų
Klausimas Nr 2-kiek laiko laukėte,kol priims-pirmas atsakymas,kad priėmė iš karto,nereikėjo laukti,o mane priėmė anksčiau nustatyto laiko kokį 15 minučių!

2018-02-09, 01:27 | 1

Nors diagnozę nustatė tiksliai, buvau apstulbusi gydytojo gašliais ir iškrypėliškais komentarais. Užėjusi dėl akių problemos, gydytojo pirmi žodžiai buvo maždaug tokie "moterys sutvertos mylėtis, gimdyti.. taigi neturi būti jokių problemų''. Vėliau jis nuolat grįžo prie nepadorių komentarų, vienu metu netgi drįso pasakyti, kad ''užšoktum ant manęs, vienas du, ir atsisveikinam'' ir dar daug kažko nešvankaus, ko aš tiesiog jau nebeprisimenu, nes užblokavo dėl traumos. Per visą apsilankymą skambėjo komentarai apie antrą galą. Šis žmogus jaunų moterų atžvilgiu elgiasi kaip tikras ištvirkėlis, dėkui dievui kad tik žodžiais, ne darbais.

2017-10-12, 19:15 | IP: *.*.*.*
2017-10-10, 00:15 | IP: *.*.*.*