Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Burinskas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07079, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nėra įvertinimų

2021-06-14, 09:08 | Registruotas lankytojas 8

Puikus gydytojas. Profesonaliai suteikė būtiną pagalbą naktį. Esu labai jam dėkinga.

2017-03-08, 12:31 | IP: 78.56.227.141

Labai džiaugiuosi, kad paskyrė vizitą būtent pas šį gydytoją. Esu labai dėkinga, kad jis mane konsultavo, į visus pateiktus klausimus gavau išsamius atsakymus. Gydytojas buvo paslaugus, bendravimas teikė pasitikėjimą, kaip labai gero specialisto. Paskirtas gydymas buvo efektyvus, už kurį esu labai dėkinga.

2014-11-02, 18:31 | IP: *.*.*.*

Esate Dainius Burinskas?