Pacientai, kurie rekomenduoja Aušrinė Ramanauskaitė, %

Gydytojas dermatologas

Išduota: 2012-06-29, Nr. MPL-17607, Galiojanti

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2012-06-29, Nr. MPL-17607, Galiojanti

Ramanauskaitė Aušrinė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ramanauskaitė Aušrinė?

2018-11-07, 08:45 | 2

Labai maloni gydytoja! Visuomet geranoriškai pataria, atsako į klausimus, Laimingi, kad turim tokią gerą plaukučių ligų gydytoją!

2018-06-07, 14:18 | 1

Labai maloni ir dėmesinga gydytoja, išsamiai paaiškino ir patarė dėl prevencinių priemonių.

2018-04-16, 20:22 | 1

Esu labai laiminga, kad atradau šią gydytoją. Prieš tai teko ilgai ir nuobodžiai visokiausių tyrimų darytis dėl veido bėrimų, ieškoti priežasties ligos ir vis nesėkmingai.. Buvau praradusi viltį.
Tačiau stebuklai vyksta ir AČIŪ gydytijai Aušrinei,kuri greitai diagnozavo ligą ir gydymas buvo sėkmingas. Esu laiminga ir tikrai rekomenduoju apsilankyti tuos, kas jau praradę viltį pasveikti ????

2017-03-30, 09:48 | IP: 5.20.166.85

Gydymas nebuvo veiksmingas, nes reikėjo kito specialisto, kad būklė pasikeistų, gydytoja iš savo pusės padarė viską kas buvo būtina. Esu dėkinga. Esant reikaliui paragino vėl registruotis.

2017-03-15, 20:32 | IP: 78.60.88.121

Daktarė puiki kaip žmogus ir kaip specialistas. Tiksli diagnozė, rūpestingai šalintos papilomos. Rekomeduoju!

2017-01-30, 02:27 | 1

Labai gera ir demesinga gydytoja

2016-09-14, 15:33 | 3

Nuostabi gydytoja. Pirma, kuri sugebėjo sutvarkyti mano odą. Esu praėjusi per daug gydytojų, bet ši nuostabi! Tiksliai nustatė diagnozę ir nors iš pradžių netikėjau, bet išgydė mano acne! Labai ačiū jums!

2014-04-11, 20:29 | IP: 78.63.110.245

Rūpestinga,atidi,konkreati,tikra savo srities profesonale