Pacientai, kurie rekomenduoja Artūras Navickas, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01956, Galiojanti

2018-08-13, 18:06 | 1

Vizito metu gydytojas barė seselę nekreipdamas dėmesio į pacientę.

2018-06-20, 13:52 | 1

2018-06-20 apsilankymą pas Artūrą Navicką prisiminsiu ilgam.
Nenupasakosiu visko trumpai. Ilgai užtrukčiau dėstydama visas jo, kaip gydytojo, davusio Hipokrato priesaiką, klaidas bei nusižengimus.
Abejingumas ir grubumas-pagrindiniai šio gydytojo bruožai. Jaučia malonumą burbėdamas ir kalbėdamas monologą su savimi, “negirdi” klausimų, jokių konkrečių atsakymų. Stačiokiška asmenybė. Net sakyčiau isteriška, kas nebūdinga vyrams. Kompetencijos stoka milžiniška. Gal todėl, kad jokio “vokelio nepakišau”? Kaip, Gerb. Artūrai?
Negrįšiu. Kiek įmanoma plačiau skleisiu šio gydytojo nekompetenciją. Ir nuoširdžiai linkiu “prasilenkti” su tokiais “gydytojais”.
Gėda man ir liūdna, kad tokia graudi ir apgailėtina situacija su mūsų sveikatos sistema, valstybės lėšomis išlaikomi tokie veltėdžiai. Negana to, kiekviena močiutė su suglamžytu vokeliu, drebančiose rankose, užeina. O prie gyd.durų tariasi:”Kad ne duok Dieve per mažai nebūtų”.
Nenešiau, nedaviau, keliais nešliaužiau, kaip prieš valdovą nestovėjau galvą nuleidusi-tai ir gavau ko “nusipelniau”.

2018-04-10, 07:31 | 1

Klinikoje lankėmės pirmą kartą. Esu maloniai nustebinta personalo paslaugumu. Gyd. Navickas pasirodė tikrai profesionalus, - mums laiko skyrė, tiek kiek reikėjo, nebuvo bereikalingos skubos, bet kartu tyrimai atlikti greitai, gydymas aiškus. Rekomenduoju.

2017-11-11, 14:29 | IP: *.*.*.*
2017-07-16, 00:27 | IP: 212.12.196.252

Labai profesionalus, paslaugus ir malonus gydytojas. Visiškai teisingai nustatė diagnozę ir paskyrė tinkamus vaistus. Ligos istoriją ir receptus vaistams parsiuntė paštu, nes aš gyvenu toli nuo Kauno, o tyrimų rezultatai jau buvo padaryti po gydytojo darbo laiko. Tikrai nieko ankščiau ne esu patyrusi. Tokius specialistus reikia tiesiog gerbti. Nuoširdžiausia padėka !!!

2016-10-14, 13:35 | IP: 188.69.207.26

Gydyyojas labai greitai nustate kas man yra, paskyre vaistus , kurie tikrai padejo. Daugiau tokiu gydytoju, kurie taip greitai ir tiksliai dirba.Aciū.

2016-08-10, 14:18 | IP: *.*.*.*
2016-06-19, 20:00 | IP: 84.15.182.250

Ačiū gydytojui už kvalifikuotą ir greitą pagalbą gydant uzdegimą, kurio Alytaus poliklinikoj neišgydė.

2016-06-17, 21:12 | IP: 84.15.176.49

Puikus gydytojas. Greitai nustatė diagnoze mamai ir skyrė vaistus, kurie padėjo.

2016-06-17, 20:37 | IP: 84.15.177.249

Labai geras specialistas uzdegimu srityje.Stengiasi rasti susirgimo priezasti o neraso aklai lasus