Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Indrė Sakalauskaitė, %

Licencijos

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08367, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.6% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

83.4% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

81.9% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

81.3% Complete
4.1

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

80.1% Complete
4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

77% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
DĖMESIO! Gydytojo (-os) reikalavimu buvo pašalintas vienas ar daugiau neigiamų atsiliepimų, kuriuos parašė neregistruoti pacientai.
2019-06-25, 14:25 | 1

Šią gydytoją pasirinkau pirmiausiai perskaitęs atsiliepimus apie įvairius kitus šios srities specialistus. Indrė man pasirodė patikimiausia bei geriausiai įvertinta. Pasirinkęs šią specialistę tikrai neapsirikau, esu labai patenkintas jos kruopščiai atliktu darbu, jos profesionalumu, rūpestingumu. Šiuolaikiška, protinga, maloni - visokeriopai šauni gydytoja. Tikrai rekomenduoju tiems, kurie dar dvejoja.

2019-03-15, 19:02 | 4

Nuostabi, maloni, savo srities gydytoja. Man ją rekomendavo. Rezultatas puikus, todėl ir aš rekomenduoju drąsiai. Visu reikiamus klausimus atsakys ir detalizuos.

2019-02-20, 14:39 | 5

Šauni, maloni ir profesionali gydytoja, puikiai išmananti savo darbą.

2019-02-01, 14:30 | 3

Man buvo atlikta krūtų mažinimo operacija. Gydytoja padovanojo man antrą gyvenimą, antrą kvėpavimą, pasitikėjimą savimi! Žinojau, kad gydytojos darbas bus puikus, bet kad toks tobulas bus- nesitikėjau!!!!! Verkiau iš džiaugsmo tik atsigavusi po narkozės! Operacija buvo suplanuota sklandžiai, jokių trikdžių. Jos darbuotojų komanda savo srities specialistai iš didžiosios raidės! Visoms rekomenduoju šią gydytoją, kurios turi priekaištų savo figūrai (gydytoja viską pataisys TOBULAI)!!!!! Pats didžiausias AČIŪ visam Santariškių plastikos ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui, kurie padėjo ir rūpinosi iš visos širdies!

2018-12-11, 10:08 | 1

Pirma, Gydytoja Indrė Sakalauskaitė yra Žmogus iš didžiosios raidės. Dirbanti savo darbą iš pašaukimo, todėl supratingumas, gėris, šiluma, rūpestingumas pacientui iš jos spinduliuoja. Gydytoja be galo kompetetinga savo profesijos specialistė. Rekomenduoju gydytoją 100% . Linkiu didžiausios sekmės ir aukščiausių pasiekimų tiek profesijoje, tiek asmeniniame gyvenime. Dėkoju gydytojai už atliktą operaciją ir šiltą bendravimą.