Pacientai, kurie rekomenduoja Indrė Sakalauskaitė, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08367, Galiojanti

DĖMESIO! Gydytojo (-os) reikalavimu buvo pašalintas vienas ar daugiau neigiamų atsiliepimų, kuriuos parašė neregistruoti pacientai.
2020-02-23, 20:38 | 1

Didžiausi pagyrimai šiai gydytojai, visiškai pateisino mano lūkesčius, operaciją atliko be priekaištų.

2020-02-23, 20:20 | 2

Gydytoja Indrė Sakalauskaitė pasižymi puikia kompetencija, labai maloniai bendrauja su pacientu, noriai išklauso ir atsako į rūpimus klausimus. Geba gerai atlikti savo darbą, kuo geriausios rekomendacijos šiai gydytojai!

2020-02-23, 13:15 | 1

NORECIAU PADEKOTI GYD.INDREI SAKALAUSKAITEI UZ PUIKU JOS DARBA !!!!!!NUOSTABUS ZMOGUS IR SAVO DARBO ZINOVAS.VISIEMS REKOMENDUOJU JA!!!!!DEKOJU LIKIMUI KAD SUVEDE MANE SU SIA GYDYTOJA.MANSI GYDYTOJA ATLIKO 3 OPERACIJAS,VISAS ATLIKO PUIKIAI!!!! IR ATEITY ,JEI TEKS ATLIKTI KOKIA NORS OPERACIJA, RINKSIUOS TIK JA.PO OPERACIJOS,ATVYKUS PERRISIMAMS, VISADA SKIRIA DEMESI PACIENTUI,DUODA PATARIMUS,REKOMENDACIJAS,LABAI JA MYLIU IR LINKIU JAI SVEIKATOS,KANTRYBES,ISTVERMES.NUOSIRDUS ACIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2020-02-12, 10:45 | 1

Blogiau negu blogai, ir del to labai gaila.. atėjau del operacinio rando,nes didelis diskonfortas, ir siek tiek riboja judesius. Galvojau rekomenduos tam tikrus medikamentinius vaistus, ar pasiulys kazkokias injekcijas kad ir uz savus pinigus kur privaciai kad netemtu susidariusio randinio paodzio bet ne... Atsakyma tik gavau pralaukus 2 menesius konsultacijos tik neliesk, neslapink tepk riebiais kremais turincio cilikono pagrindo kremais Juk ne vakar pjauta man ten koja ties keliu ta ir pati ismanau.. linksmai cia skamba .. Bet manau visa to reziume kad geriau buciau atejus privaciai ir uz pinigus nes toks ispudys sisidare kad nenori net gilintis i paciento padeti tik issako nuomone o pacento net neklauso.. Dirba prastai.. neranda kompromiso.. iseities is pacento nusiskundimu.. Gaila kad lietuvoje dar taip nepazengusi medicina..

2019-12-03, 16:32 | 1

puiki gyd, tvarke man akiu vokus. esu begalo patenkinta atliktu darbu .

2019-06-25, 14:25 | 1

Šią gydytoją pasirinkau pirmiausiai perskaitęs atsiliepimus apie įvairius kitus šios srities specialistus. Indrė man pasirodė patikimiausia bei geriausiai įvertinta. Pasirinkęs šią specialistę tikrai neapsirikau, esu labai patenkintas jos kruopščiai atliktu darbu, jos profesionalumu, rūpestingumu. Šiuolaikiška, protinga, maloni - visokeriopai šauni gydytoja. Tikrai rekomenduoju tiems, kurie dar dvejoja.

2019-03-15, 19:02 | 4

Nuostabi, maloni, savo srities gydytoja. Man ją rekomendavo. Rezultatas puikus, todėl ir aš rekomenduoju drąsiai. Visu reikiamus klausimus atsakys ir detalizuos.

2019-02-20, 14:39 | 5

Šauni, maloni ir profesionali gydytoja, puikiai išmananti savo darbą.

2019-02-01, 14:30 | 3

Man buvo atlikta krūtų mažinimo operacija. Gydytoja padovanojo man antrą gyvenimą, antrą kvėpavimą, pasitikėjimą savimi! Žinojau, kad gydytojos darbas bus puikus, bet kad toks tobulas bus- nesitikėjau!!!!! Verkiau iš džiaugsmo tik atsigavusi po narkozės! Operacija buvo suplanuota sklandžiai, jokių trikdžių. Jos darbuotojų komanda savo srities specialistai iš didžiosios raidės! Visoms rekomenduoju šią gydytoją, kurios turi priekaištų savo figūrai (gydytoja viską pataisys TOBULAI)!!!!! Pats didžiausias AČIŪ visam Santariškių plastikos ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriui, kurie padėjo ir rūpinosi iš visos širdies!

2018-12-11, 10:08 | 1

Pirma, Gydytoja Indrė Sakalauskaitė yra Žmogus iš didžiosios raidės. Dirbanti savo darbą iš pašaukimo, todėl supratingumas, gėris, šiluma, rūpestingumas pacientui iš jos spinduliuoja. Gydytoja be galo kompetetinga savo profesijos specialistė. Rekomenduoju gydytoją 100% . Linkiu didžiausios sekmės ir aukščiausių pasiekimų tiek profesijoje, tiek asmeniniame gyvenime. Dėkoju gydytojai už atliktą operaciją ir šiltą bendravimą.

2018-11-11, 11:20 | 1

Didelis dėkui gydytojai Indrei Sakakauskaitei už supratingumą, rūpestingumą, profesionaliai atliktą operaciją! Tikrai rekomenduoju!

2018-11-01, 16:57 | 3

Nežinau kaip gydytoja I. Sakalauskaitė bendrauja su kitais pacientais - su manimi buvo santūri, mažai kalbanti. Man norėjosi išsamesnės konsultacijos ir labiau išsiaiškinti kai kuriuos operacijos niuansus. Dėl bendravimo stokos - labai rimtai svarsčiau nesioperuoti pas šią gydytoją, tačiau visgi ryžausi, pasitikėjau gydytoja. Operacinis gydymas sklandus, be komplikacijų. Kol kas negaliu pasakyti koks bus galutinis rezultatas. Praėjo mažai laiko. Jeigu nesate labai jautrus bendravimo su gydytoja stiliui - siūlau rinktis šią atsakingą gydytoją. Sėkmės jai.

2018-10-07, 13:03 | 1

Profesionali, dėmesinga, rūpestinga gydytoja! Dràsiai rekomenduoju visoms moterims! Pirma sutikta mano gyvenime gydytoja, kuri rupinosi manimi kaip artimiausiu savo žmogumi! Didelis dėkui, jums, Indre!!!

2018-09-10, 15:39 | 1

Mano metų gelbėtoja. Ji padarė puikiai savo darbą. Esu sužavėta... ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Man ne grožis rūpėjo, o auglio pašalinimas, bet Indrė Sakalauskaitė padare viską - pašalino augliuką ir kaip juvelyrė sutvarkė būtinos operacijos pasekmes... Po 2 mėnesių net neįtartum, kad buvau pjaustoma... Iš ligoninės į darbą ir viskas puikiai gijo... Rekomenduoju... Ypatinga moteris ir gydytoja...
Jei kada dar reiktų gyvenime gydytojo įsikišimo į mano kūną, patikėčiau tik jai...
Niekam kitam... Dėkoju!

2018-02-27, 14:15 | 1

Tai yra puikios sielos žmogus ir tikra savo srities profesionalė. Bendravimas, poreikių išsiaiškinimas ir stengimasis padėti pacientui - pačiame aukščiausiame lygyje! Ne dažnai sutiksi gydytoją, kuris spinduliuoja pacientui ir savo atliekamam darbui tokį rūpestį, dėmesį ir energiją. kokį jauti bendraudamas su šia gydytoja. Gal tai yra Dievo duota? :) Indrė Sakalauskaitė yra tikra gydytojo profesijos ambasadorė! Ačiū už viską! S.A.