Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaras Karalevičius, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06122, Galiojanti

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01826, Galiojanti

2019-12-09, 06:41 | 1

Labai malonus žmogus ,geras specialistas ,visapusikai likau patenkinta ,dar pas ji sugryšiu sekančiai procedurai ,ir rekomenduosiu draugems

2019-10-03, 11:43 | 1

Nuostabus tiek kiek gydytojas, tiek kaip žmogus. Atliko akių vokų korekciją. Visą gyvenimą kankinaus su užkritusiais vokais. Jaučiuosi kaip naujai gimęs. Gražino gydytojas pasitikėjimą savimi. Esu begalo dėkingas už rūpestį prieš procedūrą ir rūpinimusi po procedūros ar laikausi paskirto gydymo plano. Tikrai rekomenduoju šį žmogų. Nenusivilsite1

2019-05-14, 12:36 | 1

Esu patenkinta daktaro G.Karaleviciaus,atlikta-virsutiniu akiu plastika.Puikus specialistas.R.D.R.

2019-02-01, 12:49 | 1

PATS GERIAUSIAS GYDYTOJAS. Reta tokių gerų savo srities specialistų. Nosies operacija atlikta be priekaištų, TIKRAI REKOMENDUOJU!

2019-01-29, 14:06 | 1

Norėčiau padėkoti gyd. Gintarui už preciziškai atliktą vokų operaciją. Galiu sakyti pasaulis nušvito, gyventi norisi. Ačiū draugei, kad rekomendavo šį superinį specialistą!

2019-01-26, 20:39 | 1

очень хорошо

2018-11-24, 14:03 | 1

Nuostabus gydytojas, tikras profesionalas. Nepaprastas savo srities specialistas. Ačiū gydytojui Karalevičiui už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą.

2018-10-03, 14:29 | 1

2014 metais kreipiausi pas gydytoją G.Karelvičių dėl nosies rinoplastikos. Turėjau problemu tiek su išvaizda tiek su kvepavimu. Per 2 metus gydytojas padarė man 3 opetacijas, nes nosis visą laiką gijo kreivai/ kvepavimas tik pablogėjo, todėl pasekmių tūrių iki ŠIOL!!!! Kreipiausi pas kitą chirurgą ,kuris praoperavo manę, bet pasakyt kad jis buvo šokė nuo daktaro darbo, čia nepasakyti visiškai nieko!!!! Mano nosis puvo iš vidaus, dabar manes laukia paskutinė (TIKIUOSI) operaciją, kuri tikėkimės pagaliau išspręs visas pasekmės. Tikrai negaliu pasakyti blogo apie Gintarą,kaip apie žmogų, bet chirurgas jis yra TRAGIŠKAS! gal kažkam iš jūsų pasisekė, ir jūs likote patenkinti rezultatais, bet aš jokiais būdais NIEKAM nerekomenduočiau kreiptis pas šitą žmogų, kas turite rimtesnių problemų.

2018-09-18, 18:49 | 3

Labai greitai apziurejo ivertino kad tai nera apgamas ir pasiule operacija,sutikau,bet paskui gailejausi kad tik is akies ivertino apgama,po operacijos liko didelis raudonas randas,niekam nerekomenduoju sito chirurgo,kainavo daug nervu ir sveikatos.

2018-09-11, 11:07 | 1

just now
Esu labai patenkinta gydytojo darbu man buvo atlikta akiu voku operacija malonus rupestingas turintis jumoro jausma beabejo zinantis savo darba zmogus!Sonata

2017-12-10, 01:02 | 1

Puikus specialistas ir įkvėpiantis žmogus.

2017-11-13, 20:38 | IP: 90.138.22.139

LABAI PUIKUS GYD. IR PERSONALAS. OPERACIJA ATLIKTA BE PRIEKAISTU, ACIU JUMS.

2017-11-08, 16:29 | IP: 193.219.162.30

Labai patenkinta atlikta operacija, gydytoju ir maloniu dirbančiu koletyvu. Smagu, kad gyd teiraujasi savijauta po operacijos. Tikrai rekomenduoju!

2016-08-18, 18:20 | IP: 195.182.92.36

Kosmetinė operacija truko apie 30 minučių, pranoko lūkesčius, klinika tvarkinga, personalas malonus, ačiū gydytojui ir personalui.

2014-09-05, 11:54 | IP: *.*.*.*

Esate Gintaras Karalevičius?