Pacientai, kurie rekomenduoja Aistė Adutavičienė, %

Eugenijos ginekologijos klinika
Gerovės klinika

Išduota: 2019-06-26, Nr. MPL-23735, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 1970-01-01)

Adutavičienė Aistė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Adutavičienė Aistė?

Eugenijos ginekologijos klinika
Gerovės klinika
2024-03-05, 14:38 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau kokia ji gydytoja kai eini privačiai, bet santariškėse vizitas sukėlė daugiau neigiamų emocijų, nei teigiamų, nemaloni, daugiau neičiau pas ją

2023-11-17, 19:32 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja - profesionali, empatiška, labai patinka apžiūra (jei taip galima įvardinti :D), bet gydytoja švelni, viską paaiškina. Pasitikiu jos nuomone, džiaugiuosi atradusi savo gydytoją. Sėkmės Jums :)

2023-08-09, 14:35 | Registruotas lankytojas 14

Labai profesionali, atidi, empatiška daktarė!

2022-12-07, 22:15 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja kuri atsakė į visus mano klausimus ir pasirūpino, kad apžiūra būtų kiek įmanoma mažiau nemaloni. Tikrai rekomenduoju!

2022-10-25, 14:35 | Registruotas lankytojas 9

Pirmakartėms nėštukėms nerekomenduoju. Po šios gydytojos nėštumo priežiūros jaučiuosi, lyg būčiau praradusi daug brangių momentų. Net širdutės neturėjau progos paklausyti. Man tai buvo nauja patirtis. Mamos supras, aš net atminčiai doros vaiko nuotraukos pilvelyje neturiu. Amžinas pasiteisinimas, jog prastas echoskopo aparatas. Kiekvieną kart po vizitų, išeidavau su nerimu. Suprantama, jog brangūs momentai mums, yra jos kasdienybė, bet palikta tuštuma išlieka. Vaikas gimė sveikas, nors likus kelioms dienoms iki gimdymo buvo sukelta įtampa, dėl vaiko skranduko, nors iki tol su vaiku tiesiog buvo viskas gerai (o gal kaltas prastas echoskopo aparatas). Sutapimas ar ne, bet viskas įvyko po klausimo kur gimdysiu. Rašau komentarą apie šią gyddytoją praėjus keliems metams po gimdymo, kad neatrodytų, jog esu apimta hormonų siautulio. Ilgai tam ruošiausi. Viskas gerai su bendravimu, gydytoja rami, daug nekalbanti, negrubi, tačiau savo pirmąjį nėštumą dabar patikėčiau kitam specialistui, kuris suteiktų daugiau ramybės.

2022-09-29, 23:22 | Registruotas lankytojas 1

Ji yra labai gera ir draugiška gydytoja. Ji atsakė į visus mano klausimus.