Pacientai, kurie rekomenduoja Arijana Belskienė, %

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16445, Galiojanti

Išduota: 2007-03-19, Nr. MPL-09154, Panaikinta

Belskienė Arijana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Belskienė Arijana?

2020-02-22, 18:09 | 1

Gyvenime nesu susidūrusi su tokio pobūdžio gydytoja. Gydytoja keikėsi, draskėsi, bendravo nepagarbiai. Paklausus kam man reikalinga procedūra (vandenų nutraukimas) atsakė: koks tau skirtumas? Išvadino kaimiete, vienu momentu galvojau, kad užsimojus trenks. Nuošidžiai nerekomenduoju šios gydytojus, neįsivaizduoju, kam rinkosi tokią profesiją, jei bendrauti su žmonėmis nemoka. Gaila, kad šalia neturėjau telefono, būčiau įrašius ir paviešinus tokį jos bendravimą.

2018-04-27, 11:45 | 3

Superine gydytoja, kvalifikuota specialiste. Beje, sveikinu gydytoja su profesine svente

2018-04-13, 10:02 | 1

Vakar Jurbarko poliklinikoje pas gydytoją A. Bielskienę lankėsi mano mama. Tokio bendravimo, kaip bendravo ši gydytoja su pacientu, negalima toleruoti - tiesiog apšaukė senyvą ligonį ir, galima sakyti, pravijo. Gydytojai nepatiko, kad prieš tai pacientė gydėsi ne Jurbarko, o Tauragės ligoninėje. A. Bielskienė net neapžiūrėjo kojos, dėl kurios atvyko ligonis, kalbėjo šiurkščiai, nemandagiai, pakeltu tonu. Jau ir taip retai tenka išgirsti ką nors gražaus apie Jurbarko ligoninę, o po vakarykščios be galo nemalonios dienos, niekam nerekomenduočiau lankytis šioje gydymo įstaigoje.

2017-06-02, 15:49 | 1

Man pažįstami rekomendavo gyd. A.Belskienę ir esu jai labai dėkinga už dešinės rankos peties išgydymą. Labai džiaugiuosi, kad A.Beskienė - puiki gydytoja., kad teko pas ją gydytis.
Jau kelintas mėnuo kaip aš sveika.

2014-05-21, 13:13 | IP: 195.182.82.178

Bendraujanti, reikli, pareiginga gydytoja