Pacientai, kurie rekomenduoja Reda Žiobakienė, %

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03475, Galiojanti

2019-10-08, 17:46 | 1

Labai puiki gydytoja, esame labai dėkingi už pagalba po 7 metų tapti tėvais (jau menesiukas kaip supuojame savo mažaja princese). Visas gydymas praejo sklandžiai, labai supratinga gydytoja, labai prisitaikė prie mūsų galimybių atvykti, nes mes ne vilnieciai. Nėštumas buvo sklandus,labai lengvas, labai dėkojame gydytojai Redai bei visam nuostabiam kolektyvui padėjusiam mums. Sėkmės jums jūsų darbuose. Ačiū

2019-05-03, 09:58 | 2

Nuostabi Gyd. Reda Žiobakienė. Tiksliai diagnozavo problema. Yra konkreti, viska sako taip kaip yra. Jaučiasi labai didele patirtis ir profesionalumas. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią specialistę. Atitiko visus mano lūkeščius. Gydytoja į rūpimus klausimus atsako telefono nescarbu kada parašytum. 100% Rekomendduoju.

2018-12-13, 21:17 | 1

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją.

2018-10-28, 04:31 | 3

Tik sios nuostabios gydytojos deka susilaukiau sunelio, kuris taip ilgai buvo lauktas. Tai vienintele gydytoja is daugelio, kuri isklause mano problema, parinko tinkama gydyma, kurio rezultatas pasirode iskart. Didelis Ačiū Jums :)

2018-05-04, 11:52 | 3

Man labai patinka si gydytoja. Atejau pas ja del nevaisingumo ir visiskai pasimetusi... nesigaudziau ka daryt...
Didziausias dziaugsmas buvo isgirdus, kad nera mano problema neisprendziama. Labai padrasino.
Labai jai esu dekinga uz paskirtus vaistus, gydyma ir pagalba.
Tik kad kaina tikrai labai nemaza...
Bet siuo metu tik geriausi atsiliepimai apie sia gydytoja.