Pacientai, kurie rekomenduoja Reda Žiobakienė, %

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03475, Galiojanti

2019-05-03, 09:58 | 2

Nuostabi Gyd. Reda Žiobakienė. Tiksliai diagnozavo problema. Yra konkreti, viska sako taip kaip yra. Jaučiasi labai didele patirtis ir profesionalumas. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią specialistę. Atitiko visus mano lūkeščius. Gydytoja į rūpimus klausimus atsako telefono nescarbu kada parašytum. 100% Rekomendduoju.

2018-12-13, 21:17 | 1

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją.

2018-10-28, 04:31 | 3

Tik sios nuostabios gydytojos deka susilaukiau sunelio, kuris taip ilgai buvo lauktas. Tai vienintele gydytoja is daugelio, kuri isklause mano problema, parinko tinkama gydyma, kurio rezultatas pasirode iskart. Didelis Ačiū Jums :)

2018-05-04, 11:52 | 3

Man labai patinka si gydytoja. Atejau pas ja del nevaisingumo ir visiskai pasimetusi... nesigaudziau ka daryt...
Didziausias dziaugsmas buvo isgirdus, kad nera mano problema neisprendziama. Labai padrasino.
Labai jai esu dekinga uz paskirtus vaistus, gydyma ir pagalba.
Tik kad kaina tikrai labai nemaza...
Bet siuo metu tik geriausi atsiliepimai apie sia gydytoja.

2018-01-30, 18:13 | 1

Po apsilankymo pas šią gydytoją kuriam laikui pasijaučiau profesionalo rankose. Konsultacija buvo gana išsami,gydytoja gana dėmesinga. Tačiau,kai atėjo laikas vartoti gydytojos paskirtus vaistus, man pradėjo pasireikšti ūmūs šalutiniai poveikiai,ko pasekoje patekau į ligoninę,kur nustatė,kad pilvo ertmėje kaupiasi skysčiai dėl per didelės paskirto vaisto dozės. Bandžiau susisiekti su gydytoja,tačiau-beviltiškai. Rašau šį komentarą su viltim,kad tai apsaugos kurią nors iš svarstančių ir kad pati gydytoja atsakingiau prižiūrėtų savo pacientes ir neužmigtų ant laurų. Paslaugos beprotiškai brangios,bet su tuo susitaikai. Tačiau kai prie viso to stipriai susigadini sau sveikatą-tai jau nedovanotina.

2017-09-08, 20:54 | IP: 78.61.211.235

Puiki, kompetentinga ir konkreti gydytoja. Tik šios gydytojos dėka po 3 metų nesėkmingų bandymų susilaukti kūdikio galiausiai pavyko sėkmingai pastoti ir išnešioti kūdikį. Gal kažkam ir gali pasirodyti, kad gydytoja šaltai bendraujanti, tačiau svarbiausia jog sugeba tinkamai sudaryti gydymo planą, kuris duoda laukiamų rezultatų. Labai patiko, kad gydytoja visada buvo pasiekiama telefonu/el.paštu ir iš karto atsakydavo į rūpimus klausimus. Rekomenduoju visiems, kurie turi vaisingumo problemų.

2017-09-08, 13:16 | IP: 213.226.139.5

po 1,5 metų planavimo susilaukti vaikučio ir vaikščiojimo pas kitą garsią Lietuvos gydytoją, per pažįstamus gavome rekomendacijas šiai gydytojai. Iš anksto buvome girdėję atsiliepimus, kad gydytoja šalta, nedraugiška ir pan., bet nusprendėme pabandyti, nes nebeturėjome ko prarasti. Po trijų apsilankymų (po trijų mėnesių) pas šią gydytoją, pašalinus problemą bei paskyrus tinkamus vaistus, ko prieš tai gydytoja nieko nepadarė- mes jau galime džiaugtis ir laukiamės vaikelio. Tikrai 1000% rekomenduojame šią gydytoją, ji tikrai nėra šalta ar arogantiška, gal tik nėra tokia lipšni ir perdėtai paslaugi kaip kai kurie kiti gydytojai, tačiau ji konkreti ir visuomet šneka konkrečiai, bei sudėlioja gydymosi planą ir visuomet atsako į visus klausimus. Ačiū Jums gydytoja! Sėkmės Jums :)

2017-06-23, 17:42 | IP: 78.57.162.172

Be galo maloni, puiki, atsakinga ir išmananti savo darbą. Be galo džiaugiuosi, kad patekau pas ją, išsakiau savo problemas, ji rekomendavo ką tokiu atveju daryti. Stilinga, besišypsanti ir maloniai bendraujanti su klientėmis. Linkiu gydytojai kuo didžiausios sėkmės, suteikti pagalbą toms šeimoms kurioms reikia, padėti ir pagelbėti, taip kaip padėjote mums. Ačiū Jums Daktare labai už nuoširdų bendravimą ir begalinę pagalbą einant tikslo link.

2016-12-07, 18:38 | IP: *.*.*.*
2016-10-19, 15:54 | IP: 78.61.219.237

man ši daktare tikra atgaiva po visu kitu mano aplankytu vaisingumo specialisciu Lietuvoje. ji labai konkrti tiksli, išsami, visada pasiūlo kelis pasirinkimo variantus ir kiekviena ju detaliai paaiskina. jos deka siuo metu laukiuosi. nestumo pradzia buvo labai sunki nes patyriau hiperstimuliacija ir beveik menesi gulejau ligonineje, ji man pati parasydavo pasiteiraudavo kaip laikausi. nuolat iskilus klausimams galejau jai bet kuriuo paros metu parasyti SMS ir visada gaudavau atsakyma su rekomendacijomis. Labai graži moteris tiek vidumi tiek isore, puiki daktare, visada eidavau pas ja geros nuotaikos ir tikrai niekada nebuvo jos sugaddinusi kaip tik tik palaikydavo emociskai :)