2019-10-20, 20:48 | 1

Puikus savo srities profesionalas, geras psichologas, labai malonus žmogus. Esu dėkinga daktarui J. Tutkui už diagnostiką, patarimus.

2019-03-26, 12:53 | 1

Labai geras, tolerantiskas, rupestingas, malonus, savo sritires profesionalas. Kompetentingas gydytojas, visada noriai priima, viska paaiskina, rupinasi. Tik geriausi atsiliepimai. Nuistabus daktaras ir zmogus

2019-03-07, 13:14 | 2

Puikus gydytojas. Švelnus, dėmesingas, nuosekliai išaiškino problemą, paskyrė gydymą. Lankausi du kartus į metus, visada gaunu atsakymus į man rūpimus klausimus, susijusius su mano diagnoze. Džiaugiuosi, kad yra toks puikus gydytojas.

2018-11-26, 22:44 | 5

Gydžiausi daug metų,visada privačiame kabinete, ir visada turėdavau bėdų su krūtų cistomis. Su manimi bendravo maloniai, švelniai tačiau šį pavasarį skundžiausi sukietėjimu krūtyje, nedideliu skausmu, gydytojas įvertino tai kaip liauką. Primygtinai prašiau dar pažiūrėti, tiesiog paleido, vėliau atostogavo, galų gale ėjau pas jį į centro polikliniką, sugedo mamografas, ir tik spalį padarius mamogramą, turiu auglį. Vėžys. Šiuo metu laukiu gydymo ir galvoju, kodėl kasmet lankydamasi pas šį gydytoją neišgirdau, kad pas mane auglys. Kreipkitės į onkologinį, ten tai tikrai diagnozuos tiksliau.
Eglė

2018-03-23, 10:11 | 1

Malonus, atidus, nuoširdus, rūpestingas žmogus, geras specialistas. Linkiu jam sveikatos ir viso ko geriausio!