Pacientai, kurie rekomenduoja Bronė Navickienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01957, Galiojanti

2.2

2.2

2019-09-12, 18:31 | 3

Mano patirtis su sia gydytoja labai gera. Lankiausi pas ja , kai laukiausi. Kompetetinga, siltai bendraujanti gydytoja. Diagnozavo problema ir nusiunte papildomiems tyrimams. Esu be galo dekinga!:)
Planuoju eiti pas ja ir vel. Rekomenduoju :)

2019-07-05, 09:22 | 1

Dieve apsaugok nuo tokios Hipokrato priesaikos davėjos, jokiu būdu nesikreipkite į ją jokiais klausimais, negadinkite savo sveikatos ir laiko. Nėščiosios apžiūra neatliekama visiškai, man 29 nėštumo savaitė - ir per pusę metų nei vienos konsultacijos ar tinkamos apžiūros. Išsiblaškiusi, užsisėdėjusi daug metų tarybinių laikų cinikė, naudojanti psichologinį smurtą prieš pacientus. Manau, tikrai ne vienai nėščiajai yra pridariusi ir rimtesnių bėdų. Manau, kad dėl tokio gydytojo elgesio ir nekompetencijos turi spręsti teisėsaugos institucijos.

2019-06-14, 14:55 | 1

Gydytoja siaubinga. Po pirmo apsilankymo jos paskirtas gydymas ne tik, kad neissprende problemos, bet pablogejo. Grizus moralizavo, kad neturiu israso po operacijos (nors jis yra knygeleje poliklinikoje), tada vel padare tyrima, po savaites liepe grizti, kad israsyti vaistu praktiskai elementariam sutrikimui. Paskirtas vizitas buvo 13.15, atejus i poliklinika 2-3min veliau ji jau buvo isejus namo, nes dirba iki 13.30. Kita diena paskambinau paprasiau israsyti vaistu, nes vakar isejo per mano laika tai numete rageli ir pasake as su kliente. Negaiskit laiko, baisu.

2019-06-12, 18:28 | 1

Lankiausi pas šia gydytoja du kartus. Ir labai gailiuosi, kad tik šiandien sumąsčiau paieškoti atsiliepimu apie ja...
Vizitai pas ja abu buvo kažkokie košmarai. As priešui nelinkėčiau eiti pa tokia, nes jautiesi kalta, apsaukta, visiskai nesiklauso ka sakai. Pati paklausia nespėji prasižioti, tai realiai pati ir atsako i savo klausimus.
Pirmas vizitas baigėsi su ašaromis. Kadangi tai mano buvo aplamai pirmas vizitas pas tokios srities gydytoja tai viska nurasiau pirmam kartui kad gal cia taip turi but. Nu bet atsiprasau kai ateini is eiles antra karta ir vel su tavim taip bendrauja, kaip manau neturėti teises gydytojas taip pašaipiai bendrauti, tai as atsisakiau visiems laikams šitos gydytojos. Jeigu po vizito nenorit jaustis kaltos del nežinia ko geriau neikite. Tauzokote savo nervus ir sveikata.

2018-12-16, 20:09 | 1

Gydytojai visai nerūpi pacientas, ji tik pildo klausimynus, kuriuos turi užpildyti. Visiškai nesidomi pacientu, neklauso kuo skundžiasi ar kokių problemų turi. Tikrai daugiau nenorėčiau eiti pas ją. Vizitą vertinčiau vienu balu iš dešimties.

2018-11-01, 11:23 | 4

Skaitau komentarus ir šiurpsta oda. Tai pirmoji mano lankyta ginekologė. Ėjau pas ją profilaktiniam patikrinimui, kadangi sukūriau šeimą ir planuojam vaikelį. Nesupratau kame bėda, nes šiaip jau niekuo nesiskundžiu ir viskas yra gerai, bet po paimto tepinėlio gydytoja teigia, jog turiu kažkokių bakterijų, kurias reikia gydyti. Na, jei reikia tai reikia... Tačiau, kuomet pasiskaičiau visų komentarus darosi baisu... Toks jausmas, kad mane gydo be reikalo. Bandžiau aiškintis kas per problema manyje, kokios balterijos, kas su manimi vyksta. Gydytoja vengia atsakyt į klausimus, nieko neatsako, tik atrėžia, jog vartočiau vaistus ir ateičiau paskirtą datą. Jaučiuosi sutrikusi, nes gydausi nežinia nuo ko, jokio diskomforto ten ar blogo kvapo nėra. Galiu tik tiek pasakyt, kad daugiau pas šitą moterį aš nebegrįšiu ir tikrai niekam nerekomenduoju.

2018-08-20, 22:03 | 1

Nerekomenduoju eit pas ja busimos mamytes geriau kur kitur eikit per ja dvieju vaikeliu netekau nes pirma karta kai pasakiau kad Namu jauciujudesiu pilvuke ji atsake nieko tokio gal miega ir mano pulsa matovo o su antru tai ji net ekoskopijos nepadare kaip vaikutis pilvuke vystosi nieko kol nenuejau pas gynetikus ji kosmaras o ne gyditoja .

2018-07-24, 11:58 | 1

Niekam niekada nerekomenduoju sios gydytojos, ypac besilaukiancioms moterims. 3 apsilankymai nuo pat nestumo pradzios buvo kupini streso ir visi kartu sudejus netruko ilgiau nei 20min. Galite isivaizduoti kiek informacijos per tiek laiko gaunate is abejingos gydytojos, kuriai svarbiausia uzpildyti popierius. Klausimu vengia ir I juos tiksliai neatsako. Apie bendra sveikatos bukle klause tik tiek, kiek uztenka uzdeti varnelems blankuose. Pati isreiskiau nuogastavimus del esamu sveikatos problemu ir ju itakos nestumui, bet ji nebuvo tuo susidomejusi. Ivykus persileidimui ir pasikonsultavus su kompetentingu specialistu paaiskejo, kad tiek sveikatos bukle, tiek jos anksciau israsyti vaistai ir ju nutraukimas nestumo pradzioje galejo buti svarbios viso to kosmaro priezastys ir turejo suskambinti pavojaus varpeliu gydytojai. Deja.
Jei jums rupi jusu pacios ar busimo vaikelio sveikata ir gerove pas sita gydytoja I kabineta kojos nekelkite.

2018-07-08, 22:12 | 1

Nerekomenduoju šitos ginekologės niekam niekada. Jeigu jums rūpi jūsų sveikata, tinkama, tiksli bei atsakinga priežiūra, rinkitės bet kokią kitą gydytoją, tik ne šią. Gydytoja visiškai išsiblaškiusi, nesiklauso, neleidžia pasisakyti. Vieną rašo, antro klausia, trečią daro, galu gale po kelių minučių neatsimena nieko ko klausė ar ką sakiau. Užduoda klausimą - atsakyti ir pasisakyti nieko neleidžia, kalba viršum, murma, bumba, ištart žodžio neįmanoma. Negana to, net negeba nustatyti ligos, kuria pasirodo turėjau, bet ją nustatė tik atsigulus į ligoninę. O prieš tai klausiant kelis kart ar tikrai jos nėra, išpūtusi akis sako, kad nėra, juk daryti tyrimai, yra viskas surašyta nėščiosios knygutėje, viskas gerai su tavim. Tai kaip taip galima.. nesuprantu kaip tokia gydytoja iš viso prileidžia prie pacientų. Taip pat paskiria man tyrimus, neišrašo nei jokio siuntimo, nei kažkur nukreipia, o liepia iš pačio ryto eiti į registratura ir sakyti, kad man reikia skubaus vizito i butinaji. O registraturoje is manes pasijuokia, kaip as ateinu prasytis vizito, kodel man gydytoja neparase siuntimo. Zodziu - baisiau negu baisu

2018-06-15, 11:27 | 2

Ką galima pasakyti apie gydytoją, kuriai svarbiausias nėštumo priežiūros dalykas yra genetinis tyrimas. Be to, atliko man, nėščiai, onkocitologinį tyrimą. Daug informacijos radau, kad tai visai netinkamas laikas gimdos kaklelio vėžio nustatymui.
Taigi, galbūt ši gydytoja gera kitose ginekologijos srityse, bet kaip nėščiųjų priežiūros specialistės jos tikrai niekam nerekomenduoju.