Pacientai, kurie rekomenduoja Bronė Navickienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01957, Galiojanti

2.2

2.2

2019-09-12, 18:31 | 4

Mano patirtis su sia gydytoja labai gera. Lankiausi pas ja , kai laukiausi. Kompetetinga, siltai bendraujanti gydytoja. Diagnozavo problema ir nusiunte papildomiems tyrimams. Esu be galo dekinga!:)
Planuoju eiti pas ja ir vel. Rekomenduoju :)

2019-07-05, 09:22 | 1

Dieve apsaugok nuo tokios Hipokrato priesaikos davėjos, jokiu būdu nesikreipkite į ją jokiais klausimais, negadinkite savo sveikatos ir laiko. Nėščiosios apžiūra neatliekama visiškai, man 29 nėštumo savaitė - ir per pusę metų nei vienos konsultacijos ar tinkamos apžiūros. Išsiblaškiusi, užsisėdėjusi daug metų tarybinių laikų cinikė, naudojanti psichologinį smurtą prieš pacientus. Manau, tikrai ne vienai nėščiajai yra pridariusi ir rimtesnių bėdų. Manau, kad dėl tokio gydytojo elgesio ir nekompetencijos turi spręsti teisėsaugos institucijos.

2019-06-14, 14:55 | 1

Gydytoja siaubinga. Po pirmo apsilankymo jos paskirtas gydymas ne tik, kad neissprende problemos, bet pablogejo. Grizus moralizavo, kad neturiu israso po operacijos (nors jis yra knygeleje poliklinikoje), tada vel padare tyrima, po savaites liepe grizti, kad israsyti vaistu praktiskai elementariam sutrikimui. Paskirtas vizitas buvo 13.15, atejus i poliklinika 2-3min veliau ji jau buvo isejus namo, nes dirba iki 13.30. Kita diena paskambinau paprasiau israsyti vaistu, nes vakar isejo per mano laika tai numete rageli ir pasake as su kliente. Negaiskit laiko, baisu.

2019-06-12, 18:28 | 1

Lankiausi pas šia gydytoja du kartus. Ir labai gailiuosi, kad tik šiandien sumąsčiau paieškoti atsiliepimu apie ja...
Vizitai pas ja abu buvo kažkokie košmarai. As priešui nelinkėčiau eiti pa tokia, nes jautiesi kalta, apsaukta, visiskai nesiklauso ka sakai. Pati paklausia nespėji prasižioti, tai realiai pati ir atsako i savo klausimus.
Pirmas vizitas baigėsi su ašaromis. Kadangi tai mano buvo aplamai pirmas vizitas pas tokios srities gydytoja tai viska nurasiau pirmam kartui kad gal cia taip turi but. Nu bet atsiprasau kai ateini is eiles antra karta ir vel su tavim taip bendrauja, kaip manau neturėti teises gydytojas taip pašaipiai bendrauti, tai as atsisakiau visiems laikams šitos gydytojos. Jeigu po vizito nenorit jaustis kaltos del nežinia ko geriau neikite. Tauzokote savo nervus ir sveikata.

2018-12-16, 20:09 | 1

Gydytojai visai nerūpi pacientas, ji tik pildo klausimynus, kuriuos turi užpildyti. Visiškai nesidomi pacientu, neklauso kuo skundžiasi ar kokių problemų turi. Tikrai daugiau nenorėčiau eiti pas ją. Vizitą vertinčiau vienu balu iš dešimties.