Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Žeromskas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-02-08, Nr. MPL-06369, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-02-08, Nr. MPL-06369, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2019-11-10, 14:51 | Registruotas lankytojas 12

Apsilankymas buvo beprasmis,tik pinigų švaistymas

2019-10-05, 20:34 | Registruotas lankytojas 2

Yra tikrai profesionalų daktarų, kurie užsiima gydimu ir atlieka funkcijas pagal profesija kaip profesionalai. Daktare elgęsis perziangia ribas kai elgiamasi ne kaip daktaras.

2018-12-18, 13:00 | Registruotas lankytojas 1

Super daktaras
Profisionaliai organizuoja ir atlieka savo darba.

2018-05-23, 14:55 | Registruotas lankytojas 1

Buvau 2 kartus. Puikus aptarnavimas, tikslus visų ligos požymių nustatymas ir paaiškinimas, ką patvirtino ir vėlesni išsamūs tyrimai. Tikras savo srities specialistas. Labai ačiū. Kam reikia - rekomenduoju be jokios abejonės.

2018-01-06, 19:02 | Registruotas lankytojas 1

Dėkinga gydytojui už atliktą operaciją ir sugebėjimą kartu su ligoniu ir artimaisiais džiaugtis rezultatu.
Irena Vilkienė iš Plungės rajono

2017-11-24, 19:12 | IP: 78.56.26.171

Pats nuostabiausias gydytojas , demesingas , rupestingas , skiria daug demesio , rekomenduociau visems abejojantiems )

2017-11-15, 02:40 | Registruotas lankytojas 2

Buvau tik konsultacijai, nustate tiksliai degnuoze.Paaiskino viska issamiai. Del operacijos susitareme.

Elena Girdvainiene
2017-11-14

2017-10-16, 13:53 | IP: *.*.*.*
2017-02-22, 00:59 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus, rupestingas, viska išaiškinantis aukštos kvalifikacijos gydytojas- chirurgas. Turint rimtų problemų rekomenduoju kreiptis pas jį. Man sugražino svekata ir gyvenimo džiaugsmą. Vitalijus

2016-12-15, 10:31 | IP: 82.135.209.252

Labai geras ir rūpestingas gydytojas. Atsakingas požiūris į pacientą.
Sunkiai susirgo mūsų tėvukas. Galėjome kreiptis į gydytoją ir išeiginėmis dienomis. Net kai gulėjo reanimacijoje, gydytojas kiekvieną rytą apžiūrėdovo tėvuką. Tik dėl sunkaus gydytojo darbo mums pavyko "išsiveržti iš apsupties".
Praėjo 2 metai po operacijos ir visada galime kreiptis į gydytoją, niekada neatsakys ir visada padės, patars.
AČIŪ JUMS!

2016-02-02, 20:38 | IP: 178.19.25.17

Super gydytojas,svelnus,rupestingas.

2015-06-09, 15:30 | IP: 86.100.69.241

Vienas geriausių kada nors sutiktų gydytojų. Apie kaip gydytojo kompetenciją daug pasakyti negaliu, kadangi turėjau tik konsultacijas ir atliktus tyrimus, tačiau kaip žmogus - NUOSTABUS. Malonus, visada besišypsantis, pajuokaujantis. Įėjus į jo kabinetą nelieka jokios baimės ar įtampos.

2014-05-05, 20:55 | IP: 84.240.43.36

AČIŪ UŽ IŠSAUGOTĄ MAMOS GYVYBĘ

SUPER DAKTARAS

2013-09-20, 19:24 | IP: 84.240.43.36

Super daktaras

2013-09-10, 13:52 | IP: 78.56.214.139

Nuostabus gydytojas, labai rupestingas ir maloniai bendrauja. Mato, kad esi issigandusi ar susinervinusi, tai pajuokauja, pakalba. Tyrimus operacijai nukreipe darytis i savo poliklinika, kad man butu pigiau ir po to Santariskese mane operavo. Esu labai patenkinta, tikrai nuosirdziai rekomenduoju sita gydytoja.