Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Šurnienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03699, Galiojanti

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05833, Galiojanti

Šurnienė Birutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šurnienė Birutė?

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.5

1.8

1.8

2.3

Nesidomėjo

2019-06-07, 10:38 | 1

Laai maloniai priemė, atidžiai apžiūrėjo. Išklausė visus mano nusiskundimus, išaiškino nuo ko gali būti probblemos. Rekomenduočiau šią gydytoją ir kitiems pacientams.

2019-04-12, 10:16 | 1

Nuostabus žmogus, savo srities specialistas, profesionalas

2019-01-24, 14:03 | 1

Gydytoja labai maloni
Viska issaiskino,kalbejo tyk apie reikala,be jokiu pasaliniu kalbu.
gerausia is visu neurologu,kurios lankiau

2018-10-25, 11:39 | 3

Net nežinau nuo ko pradėt. Tragedija. Kaip tokiem žmonėm leidžia dirbti. Buvau išvadinta apsileidėle,storule. Nors visą gyvenimą sportavau. Atėjau, nes turėjau stuburo traumą, nukritau nuo laiptų. Rentgeno išvadų absoliučiai nekomentavo ir pasižiūrėjo tik konsultacijos pabaigoje. Pradėjo kalbėti apie mano šeimą, nors apie ją nieko nežino, kad mano mama tikriausiai nutukusi ir jai pritrūko įgūdžių mane išauklėti ir išmokyti daryti mankštas. Jokio gydymo, liepė daryt pačiai namie mankštas iš YouTube. Ką aš ir dariau ir man pablogėjo, nes yra išvarža. Tai nieko ir nesupratau. Paklaust kažko neįmanoma, nes lieki durniaus vietoj. Pasakiau viską registratūroje ir tikrai taip nepaliksiu. Nuoširdžiai nerekomenduoju švaistyti laiko pas tokią daktarę. Naudos jokios. O jai esi tik pajuokos objektas.

2018-10-10, 16:58 | 1

Labai pasibaisejau šita gydytoja ir niekam niekados nerekomenduočiau ir išviso nesuprantu ko ji ten dirba toks jausmas,kad ją jegą kas ten laiko.Baisu ir dar karta baisu pas tokią gydytoją patekti!!!!!

2018-07-30, 11:00 | 2

Gydytoja nemaloni, nebendraujanti. Nerekomenduoju.

2018-06-02, 14:57 | 1

Aš buvau šokiruota, kai pasiėmiau savo ašarojančią, garbaus amžiaus (73m.) mamą po vizito pas šią gydytoją.. Pirmo vizito metu diagnozė nebuvo nustatyta, gyd. Šurnienė siuntė į konsultacinę polikliniką. Tačiau mestos užuominos, kad "..jūs turbūt nežiūrite į pasą?.. suprask: koks jūsų amžius, neverta turbūt gydyti.." manau yra netoleruotina.. Atlikus tyrimus pas specialistus ir gavus išvadas, mama grįžo pas gerb. gydytoją, kad paskirtų gydymą, kuris buvo nurodytas specialistų išvadose. Bet vizitas buvo siaubingas..nekorektiškas ir nežmoniškas gerb. gydytojos elgesys mamą šokiravo.. gydytoja mėtė dokumentus, atsisakė išrašyti nustatytai diagnozei vaistus, klausė "ko aš čia atėjau..kas mane čia siuntė..jokių vaistų aš nerašysiu.. eikit pas šeimos daktarą.." ..nuo įtampos mama net apsiverkė.. kaaip galima taip nežmoniškai elgtis..? Juk galima korektiškai pasakyti-ką toliau daryti..kur kreiptis..pas ką eiti..kas tuos vaistus turi išrašyti..o nemėtyti dokumentų ir nesielgti kaip su "gyvuliu".. mama pasijautė labai pažeminta, apimta nevilties..nenusipelniusi tokio elgesio ir tokios nepagarbos.. Ačiū šeimos gydytojai, kuri išrasė reikiamus vaistus, paskirtus gydytojų specialistų ir išrašė siuntimą pas kitą gydytoją specialistą, kad patvirtintų ar tikrai šie vaistai tinkami.
Kalbu apie elementarų žmogiškumą.. kad žmogus senas, negalima taip tyčiotis..žmogus dirbęs visą gyvenimą ir mokėjęs mokesčius, nenusipelnė tokios nepagarbos..

2018-05-08, 23:18 | 1

Gydytoja tragedija. Kodel nepaskaiciau komentaru pries vizita. Buvo grubi, akiplesiska. Bet as ja biski i vieta irgi pastaciau. Tai todel biski malonesne i pabaiga buvo. Bet tas vizitas tuscias laikas. Jokios naudos. Aciu Dievui nemokamai. Tikiios kiti darbdaviai sksito ir nepriims i kitas klinikas

2018-03-28, 17:31 | 8

Likau patenkinta gydytojos konsultacija,patarė, kur geriau pasidaryti reikiamus tyrimus.

2018-03-07, 11:04 | 4

Net zodziu neturiu.Po vizito pas Surniene buvau pribloksta.Jokio demesio.Net neisklause,sedejo susirietusi ir tik rase.Man problemos su galvos svaigimu ir desines rankos dideli skausmai.Pagulde ,paplake plaktuku kelius ,pasukaliojo plaktuka pries nosi ir viskas.As jai sakau,kad skauda ranka.Jos atsakymas pribliske.Jusu peciu raumenys atsipalaidave ir cia nieko nera.Juk ji prie manes net prisilietusi nebuvo!!!Paklausta ka man su ranka daryt,ji pasiule eiti pas traumatologa tipo jis vaistus suleis.Ka kalbet toliau.!!!Jai diploma atimt ,kad slauge net dirbt negaletu.Zmogus jai siena net be paveikslu,kad demesio netrauktu.Neikit pas ja.Dirba Karoliniskiu pol.,o gal ir dar kur.