Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Šurnienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03699, Galiojanti

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05833, Galiojanti

Šurnienė Birutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šurnienė Birutė?

1.8

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.4

1.8

1.7

Nesidomėjo

2019-11-05, 19:49 | 1

Blogiausia gydytoja iš visu tarp tu,pas kurios buvau.Neišklauso iki galo paciento nusiskundimu.Nekreipia demesio I tai,kuo skundžiasi pacientas.Niekam nerekomenduoju šitos gydytojos.Grubi ir nemandagi,nemoka bendraut su ligoniais.Po vizito pas ja,visa diena buvo galvos skausmai,sugadino nervus.nežino savo pareigu!!!!!!!

2019-11-01, 06:45 | 1

Nemandagi, grubi, nemoka bendrauti su pacientais. Nemanau kad gyd, galinti tave žeminti tokiais žodžiais( esi stora, mesk svori, tu jaunesnė už mane 10_čia metü, o jau sensti,kalba baikta prašom išeiti) Likau be žodiu, Niekam nesiűlau pas ja eiti,

2019-06-07, 10:38 | 1

Laai maloniai priemė, atidžiai apžiūrėjo. Išklausė visus mano nusiskundimus, išaiškino nuo ko gali būti probblemos. Rekomenduočiau šią gydytoją ir kitiems pacientams.

2019-04-12, 10:16 | 1

Nuostabus žmogus, savo srities specialistas, profesionalas

2019-01-24, 14:03 | 1

Gydytoja labai maloni
Viska issaiskino,kalbejo tyk apie reikala,be jokiu pasaliniu kalbu.
gerausia is visu neurologu,kurios lankiau

2018-10-25, 11:39 | 3

Net nežinau nuo ko pradėt. Tragedija. Kaip tokiem žmonėm leidžia dirbti. Buvau išvadinta apsileidėle,storule. Nors visą gyvenimą sportavau. Atėjau, nes turėjau stuburo traumą, nukritau nuo laiptų. Rentgeno išvadų absoliučiai nekomentavo ir pasižiūrėjo tik konsultacijos pabaigoje. Pradėjo kalbėti apie mano šeimą, nors apie ją nieko nežino, kad mano mama tikriausiai nutukusi ir jai pritrūko įgūdžių mane išauklėti ir išmokyti daryti mankštas. Jokio gydymo, liepė daryt pačiai namie mankštas iš YouTube. Ką aš ir dariau ir man pablogėjo, nes yra išvarža. Tai nieko ir nesupratau. Paklaust kažko neįmanoma, nes lieki durniaus vietoj. Pasakiau viską registratūroje ir tikrai taip nepaliksiu. Nuoširdžiai nerekomenduoju švaistyti laiko pas tokią daktarę. Naudos jokios. O jai esi tik pajuokos objektas.

2018-10-10, 16:58 | 1

Labai pasibaisejau šita gydytoja ir niekam niekados nerekomenduočiau ir išviso nesuprantu ko ji ten dirba toks jausmas,kad ją jegą kas ten laiko.Baisu ir dar karta baisu pas tokią gydytoją patekti!!!!!

2018-07-30, 11:00 | 2

Gydytoja nemaloni, nebendraujanti. Nerekomenduoju.