Pacientai, kurie rekomenduoja Natalija Sosnovskaitė, %

Išduota: 2007-08-31, Nr. MPL-09903, Galiojanti

Sosnovskaitė Natalija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Sosnovskaitė Natalija?

2019-03-18, 13:50 | 1

Buvo labai nemalonu- daktarė stačiokiška, nemandagi ir akiplėša. Daugiau pas tokią daktarę tikrai nesugrįšiu.

2019-03-13, 14:43 | 6

Košmaras, o ne gydytoja.

2019-02-06, 16:00 | 1

Pradėjau lankytis pas šia gydytoją, kai pastojau, tačiau nuo pat pirmo vizito ji elgėsi labai nemaloniai. Pirmą kartą atėjau, kai vaikui buvo 7 savaitės, labai pykino, kiekvieną dieną vemdavau... Iš gydytojos sulaukiau tik replikos, jog nėštumas ne liga ir visos mes vėliau priaugame svorio ir nėra ko skustis. Kito apsilankymo metu, kai jau buvo 13 savaičių gydytoja nenorėjo daryti echoskopo, nors šis tyrimas yra privalomas nuo 11 - 13 savaitės ir taip parašytą nėštumo knygelėje, tačiau seselei vis priminant, jog jau laikais ir man prašant labai nenoriai padarė.... Kai gydytojos pasiteiravau ar normalu, jog dažnai jaučiu pilvo tempimą sulaukiau tokio atsakymo: "nemėgstų tuščiai kalbėti ir ar tau palengvės jei pasakysiu, jog viskas gerai?" Ar taip turėtų kalbėti gydytoja? Niekam jos nerekomenduoju, dėl šios priežasties persirašiau į kitą polikliniką, nes pas šią gydytoją jokios naudos nėra.

2019-01-30, 09:42 | 1

Nesu turėjus tokios baisios konsultacijos. Pirmiausia gydytoja labai nemaloniai bendrauja, nei laba diena, nei klausimų. Pasisodino kabinete su atidarytom durim (turėjau viską pasakot dar prie 10 moterų, nes jos puikiai viską girdėjo), tiesiog nieko neklausė. Kai pradėjau pasakoti, pratylejo, galiausiai pasakė, kad čia ne jos problemos ir kad ne ji mane turėtų gydyti. Svarbiausia, mane atsiuntė kitas gydytojas, o ji tik papriekaištavo ką aš čia veikiu ir ko aš noriu iš jos. Aš net pasimečiau, nes atėjau su konkrečiais nusiskundimais ir kito gydytojo siuntimu, o gavau moralą ko aš išvis čia noriu ir kad bereikalo atėjau. Išėjau be apžiūros, visiškai nieko neišsiaiškinus ir dar strese su nežinomybe ką dabar daryti. Jei tikrai norite tinkamai išsitirti, tikrai nerekomenduoju čia eiti. Košmaras.

2018-07-15, 19:14 | 10

Labai susireikšminusi, visada paniurusi ir susiraukusi, mėgsta moralizuoti, auklėti. Dirba atsidarius duris, kas nėra itin malonu, tarsi savo problemą pasakoji visam laukiamajam, nuvedus į procedūrų kabinetą ir liepus nusirengti, teko laukti po 15-20 min. Nes tuo metu priiminėja kitas.. pamiršta gal. Labai nemaloni persona. Nuolat vėluoja.

2018-06-06, 11:17 | 2

Labiausiai šokiravo tai, kad gydytoja net nuždaro duris priimdama pacientes į savo kabinetą. Paprašius duris uždaryti, gydytoja atsisakė, todėl pokalbį girdėjo visos koridoriuje sėdinčios merginos!!! Po konsultacijos nuėjo manęs apžiūrėti ir kito kabineto durų taip pat neuždarė, tad teko persirenginėti ir gultis ant kėdės taip pat atidarytom durim. O baisiausia, kad be papildomų tyrimų išrašė vaistus ir paaiškino, jog būsiu kaip tyrimų triušis, jeigu netiks, 3 mėnesius reikės pakentėti ir vėl grįžti. Žinoma, vaistų nepirkau ir pas šią ginekologę daugiau nesugrįšiu. Merginos, būkite atsargios ir rinkitės kokybiškas ir PRIVAČIAS konsultacijas..

2017-11-23, 05:11 | IP: *.*.*.*
2017-11-07, 18:57 | 2

Dėmesinga, maloni ir kompetetinga gydytoja

2015-08-17, 14:23 | IP: 86.38.37.63

Labai vertinu gydytoja. Padejo issaugoti nestuma. Visa laika atsako i visus klausimus, pataria. Pas ja nuolat daug zmoniu, katais tenka palaukti, bet visada rupestingai apziuri.

2015-05-22, 09:20 | IP: 78.158.6.126

Labai gera daktarė, ne pirmus metus su ja, visada maloni ir rūpestinga.