Pacientai, kurie rekomenduoja Natalija Sosnovskaitė, %

Išduota: 2007-08-31, Nr. MPL-09903, Galiojanti

Sosnovskaitė Natalija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Sosnovskaitė Natalija?

2019-08-30, 16:05 | 2

Puiki gyditoja priziuri mane jau 15 metu.

2019-03-18, 13:50 | 1

Buvo labai nemalonu- daktarė stačiokiška, nemandagi ir akiplėša. Daugiau pas tokią daktarę tikrai nesugrįšiu.

2019-03-13, 14:43 | 6

Košmaras, o ne gydytoja.

2019-02-06, 16:00 | 1

Pradėjau lankytis pas šia gydytoją, kai pastojau, tačiau nuo pat pirmo vizito ji elgėsi labai nemaloniai. Pirmą kartą atėjau, kai vaikui buvo 7 savaitės, labai pykino, kiekvieną dieną vemdavau... Iš gydytojos sulaukiau tik replikos, jog nėštumas ne liga ir visos mes vėliau priaugame svorio ir nėra ko skustis. Kito apsilankymo metu, kai jau buvo 13 savaičių gydytoja nenorėjo daryti echoskopo, nors šis tyrimas yra privalomas nuo 11 - 13 savaitės ir taip parašytą nėštumo knygelėje, tačiau seselei vis priminant, jog jau laikais ir man prašant labai nenoriai padarė.... Kai gydytojos pasiteiravau ar normalu, jog dažnai jaučiu pilvo tempimą sulaukiau tokio atsakymo: "nemėgstų tuščiai kalbėti ir ar tau palengvės jei pasakysiu, jog viskas gerai?" Ar taip turėtų kalbėti gydytoja? Niekam jos nerekomenduoju, dėl šios priežasties persirašiau į kitą polikliniką, nes pas šią gydytoją jokios naudos nėra.

2019-01-30, 09:42 | 1

Nesu turėjus tokios baisios konsultacijos. Pirmiausia gydytoja labai nemaloniai bendrauja, nei laba diena, nei klausimų. Pasisodino kabinete su atidarytom durim (turėjau viską pasakot dar prie 10 moterų, nes jos puikiai viską girdėjo), tiesiog nieko neklausė. Kai pradėjau pasakoti, pratylejo, galiausiai pasakė, kad čia ne jos problemos ir kad ne ji mane turėtų gydyti. Svarbiausia, mane atsiuntė kitas gydytojas, o ji tik papriekaištavo ką aš čia veikiu ir ko aš noriu iš jos. Aš net pasimečiau, nes atėjau su konkrečiais nusiskundimais ir kito gydytojo siuntimu, o gavau moralą ko aš išvis čia noriu ir kad bereikalo atėjau. Išėjau be apžiūros, visiškai nieko neišsiaiškinus ir dar strese su nežinomybe ką dabar daryti. Jei tikrai norite tinkamai išsitirti, tikrai nerekomenduoju čia eiti. Košmaras.