Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Vencienė, %

Išduota: 2010-07-07, Nr. MPL-15990, Galiojanti

Išduota: 2008-01-25, Nr. MPL-10423, Panaikinta

Vencienė Inga dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vencienė Inga?

2019-10-18, 11:02 | 1

Buvo mano šeimos daktarė. Kentėjau 2metus,vis pateisindama, kad sunkus jos darbas. Jos požiūris į pacientą kaip į objektą, o ne į asmenį. Bendraudama žiūri tik į kompiuterio ekraną. Priverčia pasijusti kaltam, kad sunegalavai ir trukdai jos laiką. Gydo atmetimo būdu. Pirma išrašo vaistus, jei nepadės tada darysim tyrimus... tiesiog pakeičiau šeimos gydytoja, nes pradėjau vengti vizitų pas daktare net ir su sunkiais negalavimais. Labai neigiama patirtis. NEREKOMENDUOJU.

2019-08-01, 12:47 | 1

Pakliuvo man ji kaip mano šeimos gydytoja. Šiaip aš nesergu, dažniausiai dėl kokių nors tyrimų tenka apsilankyti ir kiekvieną kartą vis iš naujo sugeba "nustebinti". Atrodo, kad šią gydytoją kažkas laiko pririšęs prie kėdės... Jokio dėmesio, visada susiraukus, nepatenkinta, į akis niekada nežiūri, dažniausiai būna nusisukusi ir kalba nusisukusi!!! Elementaraus bendravimo jai reikėtų pasimokyt. Tikrai labai arogantiška. Ištaria vos kelis žodžius be kurių neaprašytų paciento vizito tikslo - daugiau nesivargina... Trūko kantrybė, atsisakysiu jos.

2019-03-03, 00:44 | 2

Manau puiki ir demesinga gydytoja.

2019-01-28, 16:28 | 1

Neseniai teko apsilankyti pas šią gydytoją, daugiau tikrai nenorėčiau pakliūti pas ją, smulkiai diagnozės nepasakosiu iki smulkmenų, tačiau mano liga yra aiški, pasibaigus vaistams, užsiregistravau ir paskyrė pas šią daktarę. Turiu kartas nuo karto naudoti vaistus slopinančius alergiją, nuo kurios visas kūnas eina šiurpais. Istorija ilga, bet rezultatas buvo toks, kad man vaistų neišrašė, pasakė pakentėk. ( po šio apsilankymo susisiekiau su daktare iš santariškių kuri nustatė alergiją prieš tai, ir kuo puikiausiai sutiko priimti, čia tai bent specialistai) , o ką ten vaidina neįsivaizduoju.....

2018-10-23, 21:16 | 4

Lankiausi pas šią "gydytoją" nuo ~2011 metų, konkrečių situacijų nerašysiu, bet tokio šalto ir visiškai į savo paciento būseną nesigilinančio mediko turbūt niekada nebuvau sutikęs. Labai daug arogancijos ir susireikšminimo.

Gal nedirbk medicinos srityje, jei tau svetima empatija kitam žmogui, tuo labiau dar šeimos gydytoja.