Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Vencienė, %

Išduota: 2010-07-07, Nr. MPL-15990, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vencienė Inga dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vencienė Inga?

2019-12-20, 14:43 | Registruotas lankytojas 1

Atrodo kad ji gipokrato priesaika dave kavos puodeliui. Per 6men. Taip ir nesupratau kuom ji dyrba!?Esu su negalia kenciu. Viena koja atsilieka.I mano problemas ziuri skeptiskai.Jauciu ignoravima. Pgalbos enu pas mokamus specialistus.Vaistai-vitaminai. SAUBAS.ACIU. BE MAIDELIO LANKIAUSI.

2019-10-18, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Buvo mano šeimos daktarė. Kentėjau 2metus,vis pateisindama, kad sunkus jos darbas. Jos požiūris į pacientą kaip į objektą, o ne į asmenį. Bendraudama žiūri tik į kompiuterio ekraną. Priverčia pasijusti kaltam, kad sunegalavai ir trukdai jos laiką. Gydo atmetimo būdu. Pirma išrašo vaistus, jei nepadės tada darysim tyrimus... tiesiog pakeičiau šeimos gydytoja, nes pradėjau vengti vizitų pas daktare net ir su sunkiais negalavimais. Labai neigiama patirtis. NEREKOMENDUOJU.

2019-08-01, 11:47 | Registruotas lankytojas 1

Pakliuvo man ji kaip mano šeimos gydytoja. Šiaip aš nesergu, dažniausiai dėl kokių nors tyrimų tenka apsilankyti ir kiekvieną kartą vis iš naujo sugeba "nustebinti". Atrodo, kad šią gydytoją kažkas laiko pririšęs prie kėdės... Jokio dėmesio, visada susiraukus, nepatenkinta, į akis niekada nežiūri, dažniausiai būna nusisukusi ir kalba nusisukusi!!! Elementaraus bendravimo jai reikėtų pasimokyt. Tikrai labai arogantiška. Ištaria vos kelis žodžius be kurių neaprašytų paciento vizito tikslo - daugiau nesivargina... Trūko kantrybė, atsisakysiu jos.

2019-03-02, 23:44 | Registruotas lankytojas 4

Manau puiki ir demesinga gydytoja.

2019-01-28, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Neseniai teko apsilankyti pas šią gydytoją, daugiau tikrai nenorėčiau pakliūti pas ją, smulkiai diagnozės nepasakosiu iki smulkmenų, tačiau mano liga yra aiški, pasibaigus vaistams, užsiregistravau ir paskyrė pas šią daktarę. Turiu kartas nuo karto naudoti vaistus slopinančius alergiją, nuo kurios visas kūnas eina šiurpais. Istorija ilga, bet rezultatas buvo toks, kad man vaistų neišrašė, pasakė pakentėk. ( po šio apsilankymo susisiekiau su daktare iš santariškių kuri nustatė alergiją prieš tai, ir kuo puikiausiai sutiko priimti, čia tai bent specialistai) , o ką ten vaidina neįsivaizduoju.....

2018-10-23, 20:16 | Registruotas lankytojas 4

Lankiausi pas šią "gydytoją" nuo ~2011 metų, konkrečių situacijų nerašysiu, bet tokio šalto ir visiškai į savo paciento būseną nesigilinančio mediko turbūt niekada nebuvau sutikęs. Labai daug arogancijos ir susireikšminimo.

Gal nedirbk medicinos srityje, jei tau svetima empatija kitam žmogui, tuo labiau dar šeimos gydytoja.

2018-10-04, 14:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai aukšto lygio ir kompetencijos gydytoja. Ir su šypsena ir profesianaliai bendraujanti.
Asmeniškai neturiu jokiu priekaištu. Labai konkreti, tiksli ir tiksliai nuspėjanti ir diagnozuojanti gydytoja. Rekomenduoju tiems, kas iš gydytojo laukia konkretumo, profesionalumo ir gydymo. Jeigu kažkas vertina gydytoja pagal atjautos lygi ar paploninto balso naudojima, tai išvis pagalvokit ar tai geriausios gydytojo savybės .

2018-03-22, 22:14 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai nesidomi paciento sveikatos būkle, toks jausmas, kad atėjai ne į polikliniką, bet šiaip pas niekuo nepatenkintą žmogų ir sutrukdei jo laiką. Neįsigilina į tai kaip jaučiasi žmogus. Ignoruoja atsakymus į užduotus klausimus jei tie klausimai yra kiek sudėtingesni. Paskirtas gydymas neefektyvus, o alternatyvų nepasiūlyta jokių. Po visų apsilankymų taip ir lieki nieko nepešęs, belieka arba keisti daktarą arba kreiptis kur privačiai. Gaila. kad sumokami mokesčiai kuriais turėtų būti užtikrinta žmogaus sveikata tokios funkcijos neatlieka. Trumpai tariant nerekomenduočiau gydytis pas šią daktarę. Toks jausmas, kad ši profesija ne jai.

2018-01-17, 19:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai gaila, bet ruskanesnio mediko nesu sutikusi. Taip it norejosi psklausti: - Gydytoja, at viskas Jums gerai?
Vis sukciojo seselei ir varste ja zvilgsniu, kai si neisgirdusi vis ikisdavo galva i kabineta, pertraukdavo ja...
Nelabai leido pasisakyt ir man. Vis replikavo: - Nelieskit stalo.... Nejudinkit stalo.... Ko ne i savo gydytoja kreipiates....
Visa laime, kad ji tik vadavo mano atostogaujancia gydytoja. Visa laime!!!

2017-11-17, 15:00 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 13:10 | IP: *.*.*.*
2017-06-07, 12:35 | IP: *.*.*.*
2017-04-24, 02:23 | IP: *.*.*.*
2017-02-17, 11:18 | IP: 90.138.175.198

Gydytoja maloni, buvau pas ją pirmą kartą, tačiau problemų nekilo.

2017-02-17, 09:22 | IP: *.*.*.*