Pacientai, kurie rekomenduoja Laura Arbatauskytė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08249, Galiojanti

Arbatauskytė Laura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Arbatauskytė Laura?

2019-01-10, 20:57 | 3

Nuostabi, Auksiniu ranku gydytoja. Dare akiu voku plastine operacija. Pats didziausias ACIU gydytojai sugrazinus komfortą akims. Per operacija kalbino, skatino, gyre, ramino. Konsultacijos metu kabinete pasijunti tikru pacientu, kurio bedos gydytojai isties rupi! Rekomenduoju ja visiems.

2018-12-19, 10:31 | 1

Man darė akių vokų pakėlimo operaciją, kurios bijojau ir kiekvienas prisilietimas akių zonoje kėlė stresą. Gydytoja bendravo švelniai, ramino, gyrė. Operacija praėjo sėkmingai, dar nesugijo žaizdos, rezultatą pamatysiu vėliau. DĖKOJU GYDYTOJAI bei sesutėms.

Pagarbiai, Daiva.

2018-07-13, 19:31 | 2

Labai,labai,labai maloni,atsakinga,rūpestinga,jautri...Žodžiu,medikė iš didžiosios raidės.Buvau užsirašius pas kitą "gydytoją",bet aplinkybėms susiklosčius,operavo JI.Dėkinga už supratimą,ypatingai malonų bendravimą ir gydymą.Rekomenduoju.Dėkoju gydytojai.

2018-05-08, 20:48 | 9

Esu labai patenkinta oftalmologės Lauros Arbatauskytės konsultacija Lazdynų ligoninėje. Tai ne tik kompetetinga ir gera specialistė, bet ir labai šiltas, paprastas ir mielas žmogus. Matosi, kad ji tikrai myli savo darbą ir gerbia kiekvieną apsilankiusį pacientą - tiek jauną, tiek pagyvenusį. Gydytojos kabinete labai jauki atmosfera, kuria sukuria ne tik pati daktarė, bet ir jai padedanti slaugė-seselė. Pirmą kartą lankiausi Lazdynų ligoninėje pas specialistą ir rezultatu esu patenkinta. Ačiū šiai puikiai gydytojai, taip ir toliau. Sėkmės.

2017-06-16, 15:27 | 1

Gydytoja Laura Arbatauskytė - puiki auksinių rankų gydytoja:)
Ji man darė akių vokų pakėlimo operaciją, kurios metu pastoviai ramino, gyrė, bendravo. Labai bijojau operacijos, bet dabar visi giria, kad mano akys padidėjo. DĖKOJU GYDYTOJAI IR REKOMENDUOJU JĄ VISIEMS:)
Be to, labai ačiū ir sesutei LIUCINAI už rūpestį:)
Pagarbiai-Rasa.

2016-07-14, 14:54 | IP: 193.219.130.163

Labai puiki gydytoja, išsamiai paaiškino situaciją ir gydymo eigą, tolesnes perspektyvas, atsakė į visus dominusius klausimus. Labai simpatiškas, šiltas žmogus. Sėkmės !

2016-03-29, 20:24 | IP: 84.15.187.226

Atsakinga, labai geri profesiniai įgūdžiai. Operaciją atliko puikiai.